Straw Hat – ساحل چپ-راست پیتزا

[ad_1]

برادر من و من درایو حدود بیست و پنج کیلومتر از راه ما برای رسیدن به نزدیک ترین کلاه نی. وطن ما كلاه بسته در طول پیتزا کلبه خریداری در اواخر سال 1980 است. برادر من و من برای باز کردن صفحات زرد بالا و پایین سواحل کالیفرنیا برای ما عزیز پیتزا زنجیره ای, توقف هر فرصتی ما را دریافت کنید.

من مدت طولانی است که مورد علاقه ترکیبی “آثار” پیتزا اصلی پوسته. من بهتر است به یک رسانه امشب من آورده اند و من كلاه گرسنگی است. چگونه در مورد یک سفر سالاد ؟

طرفداران كلاه از آن اوج می توانید نقطه اصلی پیتزا محل چمن-تصویر زمینه پارچه و macramé آویختن. جلا چوب شمارنده که در آن یکی از دستورات این است که در مجموعه ای با کهنه آجر. چگونه در مورد یک سواری رایگان چارلی اسب ؟ که یک کلاه نی برای اطمینان حاصل کنید.

كلاه رفته از طریق یک بیت از یک رنسانس در طول دهه گذشته یا بیشتر ورود به مالکیت خصوصی و ساخت خود را قابل دسترس بیشتر را به franchisees. خوشبختانه برای من برادر و خودم حصیری به نظر می رسد به ظاهر در مقابل بسته شدن در حال حاضر یک روز. هر دو با نام تجاری و پیتزا را انجام می دهند به خوبی از غرب.

جدید ترین برخورد با كلاه رشد بود در سفر به برستو. كلاه جرأت کرده به “رستوران” آرنا با یک سرمایه گذاری جدید “کلاه نی پنجره مشبک است.” این محل نه تنها در خدمت كلاه بزرگ پیتزا و پاستا آن را نیز در خدمت همبرگر و تمدید منو به عنوان به خوبی. این فوق العاده است برای دیدن محبوب ما “ساحل چپ-راست پیتزا” به خوبی انجام می دهند.

[ad_2]