Seabourn – فوق العاده لوکس کروز

[ad_1]

Shhhhh! می خواهید برای کشف خصوصی خود را فوق العاده لوکس کروز بهشت ؟ منظورم این راه بیش از و بالاتر از حد معمول تعطیلات کروز تجربه!

سعی کنید و تصور کنید sunning در عرشه خود را در صندلی ها و به طور ناگهانی و غیر منتظره رفتار مانند انبه شربت صدر با شامپاین یا یخ سرد نورد پارچه صورت می رسند بدون درخواست از شما تا کنون توجه کروز کارکنان.

شاید نفیس آشپزی, همه مجموعه اسکان و خدمات استثنایی به ارمغان می آورد که مردم به Seabourn به عنوان انتخاب خود را برای بهترین های فوق العاده لوکس کروز. شاید این واقعیت است که این تقریبا “شخصی” قایق بادبانی ارائه یکی از pampering و صمیمی کروز تجارب موجود است.

Seabourn سه “قایق بادبانی” (Seabourn غرور افسانه و روح) ارائه تعطیلات فراتر از مقایسه. کشتی های حمل تنها 208 مسافران همکار و تقریبا یکی از کارکنان برای هر مهمان به سفر. خود سوئیت در محدوده 277 متر مربع به 575 متر مربع با سنگ مرمر پوشیده, داخل حمام و جادار راه رفتن در جعبه. هر سوئیت دارای پنج پا تصویر ویندوز و یا به صورت فوق العاده در درمان بسیاری از فرانسوی بالکن به اجازه زیبا و آرام بخش و رمانتیک نسیم دریا در.

خود را Seabourn تجربه آغاز می شود لحظه ای که شما در هیئت مدیره و همراهی خود را به مجموعه. وجود دارد شما به گرمی ملاقات با اتاق خود را به مهماندار هواپیما (بله آنها به نام آن) حمل شامپاین سرد درست و درخواست شما را به انتخاب خود را از یک انتخاب خوب طراح صابون; معرفی شما را به مجموعه مخمل خواب دار پنبه ای روپوش پوشش لحاف و زیبا مصر پنبه و منسوجات. و آن را فقط بهتر می شود.

Seabourn غذاهای برنامه ریزی شده توسط آشپز مشهور چارلی پالمر ارائه بیش از 200 خصوص ایجاد امضای ظروف خدمت در باز صندلی “رستوران” که در آن شما می توانید ناهار خوردن هنگامی که شما می خواهید و با آنها شما می خواهید. جداول جسته جسته برق زدن با Porsgrund چین و Schott تسویزل کریستال و شراب خوب و ارواح را شامل می شوند البته به عنوان یک مکمل در مجموعه نوار به طور کامل مواجه نگردند به مشخصات خود را!

برای گاه به گاه سرپوشیده و یا فضای باز ناهار خوری وجود دارد ایوان کافه و بسیار تخیلی “چشیدن” منوها خدمت در ‘2’, Seabourn ناهار خوری گاه به گاه جایگزین برای رستوران. این اپیکوری جشن از 11 دوره است که معمولا در دسترس متناوب شب اما همین حالا به طور منظم منو به عنوان آن خواهد شد لطفا تبعیض آمیز کام. رزرو و یا شما از دست خواهد!

در چندین دریای روز Seabourn نیز ارائه یک کباب پز در عرشه با صندلی در فضای باز و البته 24 ساعت خدمات اتاق است فقط یک تماس تلفن دور. این عادی نیست سرویس اتاق – شما می توانید هر چیزی که از خوراک شناس پیتزا را به نهایی در ناهارخوری رمانتیک! شما می توانید انتخاب کنید به خدمت course-by-course از منوی رستوران در حریم خصوصی خود را در مجموعه. و یا به منوی خود را و بله شما می توانید دوستان خود را دعوت به پیوستن به شما!

بعد از شام آن را ممکن است فیلم در زیر ستارگان(TM) با اولین اجرای فیلم (با پاپ کورن) و یا چه چیزی می تواند رمانتیک تر از زمان صرف شده در عرشه به موسیقی زنده در زیر ستاره با نور ماه درخشان بر روی آب است.

شما می توانید تصور کنید که لباس شخصی کارکنان wading را به آب های فیروزه ای آوردن شما سرد خاویار و شامپاین فرانسوی? مورد علاقه من تجربه خاویار در گشت و گذار(TM) ارائه شده توسط Seabourn در تمام گرمسیری گشت. این است که بیش از بالا و تجربه به من یکی از امضا حوادث Seabourn فوق العاده لوکس کروز است.

هر یک از Seabourn خواهر عروق از ویژگی های ورزش های آبی از کشتی منحصر به فرد عقبی مارینا. در مناطق گرمسیری و انتخاب مدیترانه, کشتی, شما می توانید شنا, لوله تنفس windsurf, کایاک, آب, اسکی و یا سعی کنید به سوار یک قایق موز – همه تعریف. اگر شما فقط می خواهید به سالن در اطراف بر روی عرشه – امکان استفاده از ماساژ لحظات – تعریف دوباره ،

خود پردازنده آبگرم ارائه همه شما نیاز به نگه داشتن shipshape از مو مراقبت و محافظت به pampering ماساژ و کلاس های تناسب اندام به علاوه مجهز بدنسازی و خدمات یک مربی شخصی.

این جای تعجب نیست که این قایق ها از Seabourn رای داده بهترین جهان کوچک-کشتی کروز خط سفر + اوقات فراغت مجله و جهانی بهترین کشتی کروز توسط انتشارات کوند نست.

از تجربه شخصی من می توانم به شما بگویم که وجود دارد این است که تقریبا هیچ چیز Seabourn کارکنان نمی خواهد انجام دهید برای اطمینان از شادی خود را. هر چیزی! در هر زمان! در حال حاضر که فوق العاده لوکس کروز. حتی بهتر – Seabourn در حال ساخت سه کشتی های اضافی برای ورود در سال 2009 ، 2010 و 2011.

[ad_2]