Foodservice و رستوران تجارت 101

[ad_1]

غذایی ویژوال تجارت یکی از داغترین روند در رستوران foodservice و صنعت مهمان نوازی که قرار است امروز هنرهای زیبا ارائه محصولات خود را در یک راه است که مشتریان خود را برای خرید و همچنین آوردن محصولات خود را به زندگی با چشم نواز نمایش طراوت و رنگ و کیفیت و فراوانی است.

بزرگ مواد غذایی تجارت برنامه زوج با صلیب-تجارت استراتژی کمک خواهد کرد که به افزایش خود را در رستوران و یا foodservice عملیات’ فروش قابل توجهی نیز افزایش رضایت مشتری و بازگشت کسب و کار.

مزایای چشم نواز مواد غذایی تجارت نمایش و متقابل تجارت تکنیک های فوری هستند. فروش را افزایش بین 15 درصد تا 300 درصد اگر شما انجام داده اند مناسب کار خود را با تجارت خود برنامه ستاد روحیه نیز مطرح خواهد از بهبود محیط و مشتریان راضی است.

در حال اجرا یک foodservice عملیات طول می کشد خیلی بیشتر از فقط نمایش اطلاعات معمول مانند “روزانه ویژه”. به عنوان یک اپراتور شما باید در نظر بگیرید آنچه را فریب مشتریان خود را به عملیات خود را در وهله اول. در اینجا برخی از اساسی تجارت قوانین و نکات را دنبال کنید:

1. آن را به نگاه اشتها آور

شما باید ساخت مواد غذایی خود را نمایش می دهد به طوری که مشتریان می توانید آنها را از تمام زوایای تسهیلات خود را. با استفاده از چیزی جز تازه ترین مواد تشکیل دهنده و رنگارنگ مواد غذایی برای گرفتن توجه خود را. نمایش اقلام مواد غذایی خود را با استفاده از منحصر به فرد به شکل بشقاب و ظروف را با بافت های مختلف. استفاده از terra cotta و دیگر سازگار با محیط زیست آگاهانه و رنگ و ترکیب چوب و بامبو برای ایجاد مدرن تر و تمیز و براق کنید.

برای مثال علاوه بر این از ساده ضخامت تخته های چوبی قرار داده شده در داخل یک استاندارد صفحه نمایش شیشه ای واحد برای ساندویچ تاکید به مشتریان که ساندویچ اند تازه ساخته شده. بدون هیئت مدیره ساندویچ نگاه شروع و برهنه و اجازه می دهد تا مشتریان به تعجب چه مدت آنها شده اند نشسته وجود دارد پس یک شیشه و فولاد واحد نمایش تمایل به حس سردی و پوچی. برش هیئت مدیره کمک می کند تا برای اضافه کردن گرما و زندگی به واحد نمایش.

2. محل محصولات در یک شیب و استفاده از رنگ

مواد غذایی است که همیشه نمایش داده شود بهتر است هنگامی که قرار داده در یک شیب و دروغ گفتن نیست ، نشان می دهد مشتریان خود محصولات خود را! کج به سبک اروپایی قفسه های چوبی بزرگ تجارت ابزار برای نمایش نان و کیک و شیرینی و دیگر محصولات ایجاد یک نمایش دعوت به اغوا کردن مشتریان خود را به خرید.

رنگ یکی از مهم ترین عوامل در هنگام برخورد با مواد غذایی را نمایش می دهد. بسیاری از محصولات غذایی تمایل به آمده از قهوه ای و بژ, پالت, پس لازم است برای روشن کردن عملیات خود را با سبزی های قرمز پرتقال و زرد را نیز به ایجاد یک تازه و سالم نگاه. در نظر بگیرید به دنبال چه موارد شما ممکن است در حال حاضر در دست خود را در آشپزخانه و شربت خانه و stockrooms که ممکن است اضافه کردن برچسب ها: رنگ و ماده به صفحه نمایش خود را.

3. استفاده از cross-تجارت تکنیک های استفاده از فروش بالاتر

برای سالن های غذاخوری و بازار به سبک عملیات متقابل تجارت است یک فرصت عالی برای تشویق برای خرید بیشتر با قرار دادن مواد غذایی مناسب با هم. سوپ و ساندویچ و چیپس سیب زمینی باید در همان منطقه در حالی که چای و قهوه باید در خدمت حق در کنار انواع دسر. طرف سفارشات و سالاد می تواند تقسیم می شود. برای مثال ظروف کوچک از سالاد می تواند بسته بندی شده و قرار داده شده بر روی یخ در کنار کوره و همچنین مستقر در کنار ساندویچ. همچنین سعی کنید انواع مختلف پنیر در کنار شیرینی و یا میوه های تازه و خامه در کنار کیک و بستنی. قهوه و چای یک شریک بزرگ به نانوایی موارد. فروش به زیبایی بسته بندی قهوه افزایش می یابد هنگامی که قرار داده در کنار نانوایی موارد.

4. استفاده از پول نقد-قرار دادن منطقه

نقدی-قرار دادن منطقه است نخست املاک و مستغلات برای تجارت. مناسب تجارت از دیگر محصولات خرده فروشی در بسته بندی منطقه خواهد شد کمک به شما در افزایش میانگین چک. استفاده از پول نقد خود را-قرار دادن منطقه برای آخرین لحظه فروش قهوه جوش شیرین, دسر, شیرینی و شکلات میله و ایجاد یک مقاومت صفحه نمایش از محصولات که مشتریان نمی تواند رد.

5. مناسب علامت امتیاز راه را برای افزایش درآمد

مناسب علامت می تواند کمک به شما به مشتریان بگویید آنچه شما نیاز دارید به آنها بگویید که شما قادر به ارائه آنها توجه شخصی. این بسیار مهم است برای تمیز کردن مختصر و به نقطه ای که طراحی علامت برای عملیات خود را. آن را به عنوان آسان که ممکن است برای مشتریان به خرید مواد غذایی با ارائه مناسب علامت است که خود را به اطلاع مشتریان در مورد محصولات خود را به طوری که آنها خواهد شد و آنها را خرید. علامت را می توان در همه اشکال و اندازه و باید مورد استفاده قرار گیرد درآمده است. استفاده از مارک مینی کارت به برچسب و قیمت محصولات خود را به نوشتن شرح کوتاهی از مورد جزئیات تشکیل دهنده شما استفاده می شود و یا خود را به روش پخت و پز. اگر شما اصرار بر خط نشانه های خود را, مطمئن شوید که آنها را خوانا و گرافیکی جذاب.

[ad_2]