Dumbwaiter نگهداری – مسائل مشترک

[ad_1]

Dumbwaiters کوچک حمل و نقل آسانسور معمولا در هتل ها و رستوران ها آشپزخانه ها هستند مفید است marvelously علاوه بر این به هر شلوغ تجاری سطح و حتی ممکن است به عنوان دو دستی خودکار یاران در چند طبقه خانه های موسسات پزشکی و یا مدارس. خود را همه کاره, طبیعت, طراحی جمع و جور سهولت استفاده و این واقعیت است که آنها را حمل و نقل کالا بین طبقات هر دو راحت تر و امن تر از همه به کمک این دستگاه مورد علاقه در میان صنعت خدمات حرفه ای.

همانطور که با هر مکانیکی دستگاه dumbwaiters آیا نیاز به یک سطح معینی از نگهداری و مراقبت برای اطمینان حاصل شود که آنها همچنان به درستی اجرا در سراسر یک دوره طولانی از زمان. این است دلیل اصلی که چرا اکثر ارائه دهندگان این نوع از اقلام ارائه خواهد شد به انجام dumbwaiter تعمیر به عنوان بخشی از خود را پس از مراقبت و خدمات به مشتریان. آن است که بسیار آسان به چشم پوشی کردن و یا نادیده گرفتن نیاز برای dumbwaiter سرویس دهی اما به عنوان این مقاله نشان خواهد داد به انجام این کار به طور بالقوه می تواند منجر به عوارض و یا نقصی بیشتر پایین خط. پاراگراف زیر اقدام به طرح سه تا از رایج ترین مسائلی است که می تواند رخ دهد با این دستگاه همچنین به عنوان یک توضیح در مورد چگونه آنها را تحت تاثیر قرار عملکرد این واحد به عنوان یک کل و پیشنهادات در مورد چگونه آنها می تواند اجتناب شود.

ساییدگی و پارگی

دلیل اصلی اختلال در عملکرد اتفاق می افتد در هر قطعه از تجهیزات مکانیکی است که به علت ساییدگی و پارگی و dumbwaiter آسانسور متفاوت هستند. اگر مورد استفاده در آشپزخانه مشغول مثلا یکی از این دستگاه ها به طور معمول قرار داده می شود به استفاده از صدها بار در روز به طور متوسط است که می تواند به سرعت باعث آسیب به موتور طناب dumbwaiter سفر یا ریل های راهنمای که مستقیم آن است. این به نوبه خود می تواند منجر به این دستگاه درست کار نمی کند به طور کامل پس از یک دوره کوتاه از زمان و نیاز به جا شود. اساسی dumbwaiter تعمیر می تواند به جلوگیری از چنین وضعیتی از وقوع چنین مسائل تمایل به تواند ناشی از چیزی به عنوان ساده به عنوان عدم روانکاری. در نتیجه به سادگی به خاطر سپردن به نفت ریل از یک dumbwaiter به طور بالقوه می تواند در نهایت صرفه جویی در صاحب آن مقدار قابل توجهی از پول!

سفت درب

شاید بخشی از یک dumbwaiter نیاز به دقیق ترین و کامل dumbwaiter خدمات پس از موتور خود به خود درها. اگر درب تبدیل شده زنگ زده و یا سفت کل dumbwaiter ممکن است ارائه شده غیر قابل استفاده – حتی اگر آن اجزای داخلی در حال کار کاملا! درب سفتی می مانند و درنتیجه علائم شرح داده شده در بالا می تواند یک نتیجه از ساده انگاری و یا نظارت. یک بار دیگر این مشکل است که به راحتی مانع انجام بازرسی های منظم به درب برای چک کردن هر گونه نشانه ای از آسیب. باید هر خال خال است پس بهتر است که آسانسور مالک تماس با ارائه دهنده خود را و یا یک dumbwaiter متخصص خدماتی, بنابراین به عنوان برای اطمینان از مشکل این است که طبقه بندی شده اند در اسرع وقت قبل از این آسیب باعث می شود این دستگاه قابل استفاده نباشد. غفلت به این مراحل را دنبال ساده ممکن است دوباره منجر به dumbwaiter شدن بی فایده و یا نیاز به تعویض و بنابراین مهم است که آنها مشاهده شده است.

دوده

دوده زهر اکثر الکتریکی و لوازم موتوری و dumbwaiters متفاوت هستند. اگر چپ ژولیده و اگر خاک و دوده مجاز به تجمع در داخل آنها dumbwaiters به راحتی می توانید کار خود را متوقف در دسترس نباشد. به این ترتیب, آن مهم است برای اطمینان از این دستگاه ها به ویژه قطعات که آنها را اجرا, در حال تمیز کردن به طور منظم برای جلوگیری از ریزه از جمع و باعث آسیب رسیدن به موتور و درب و یا حمل و نقل پرتوهای. دوباره این ساده احتیاط است که می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در dumbwaiter صاحب یک مقدار قابل توجهی از پول است.

از آن آسان است برای دیدن چرا dumbwaiter تعمیر چنین بخش مهمی از داشتن یکی از این ماشین ها. یک آسانسور حمل و نقل می تواند یک مدیر را بهترین دوست و یا یک خود راضی مزاحمت و آن همه پایین می آید به اینکه آیا یا نه آنها به درستی نگهداری می شود!

[ad_2]