Dickie Roberts: کودکی بازیگر کمدی

[ad_1]

پگی رابرتز بود که یک بازیگر که به طور تصادفی باردار شدم. او نمی دانست که پدرش شد و احساس کردند که نوزاد Dickie آهسته حرفه ای خود را به پایین. او تصمیم گرفت به بیشتر Dickie بازیگری حرفه ای با داشتن او و ازمایش برای کودک بخش روزانه بدون در نظر گرفتن اگر آن را یک بخش برای یک دختر. مادرش تنها او را دوست داشتم وقتی که او تا به حال موفق عمل ، او ساخته شده آن را زمانی که او می پیوست برنامه تلویزیونی به نام “روشنایی ضعیف تابیدن باند.” پس از هفت سال که در تلویزیون نشان می دهد لغو شد و مادرش او را ترک کرد. Dickie شد مشکل مرد جوان که بسیار بی ادب و هرگز متوقف به کمک به هر کسی مگر اینکه این امر به او کمک کند.

در حالی که در یک خودرو در سفر با دوست دخترش مدل لباس, مدل ماشین پنچر. به عنوان Dickie آغاز می شود تغییر تایر ماشین آبشار صخره و منفجر می شود. دوست دختر خود مانع سوار شدن و برگ او را پشت سر گذاشت. زمانی که او می شود به تمدن او به تماس های خود را, اما او هرگز بازگشت تماس های خود را. او فکر می کند که حتی اگر او تا به حال موفق دوران کودکی حرفه ای است که او در حال حاضر یک جاده به هیچ جا.

او شروع پارکینگ اتومبیل برای یک رستوران است و تنها استخدام زیرا صاحب متاسفم برای او احساس. او تصمیم می گیرد به قرض گرفتن یک ماشین از رستوران در جستجوی فرصت های بیشتر به حرفه بازیگری خود را. در حالی که رانندگی او بسیار بی ادب به یک مرد و درایوهای. مرد می نویسد پایین پلاک که در واقع متعلق به Rob Reiner. او پس از آن ضربه به Brenden Frasure که می گوید او را به دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد به او استماع. Brenden از طریق می آید و او را به بازدید کننده Rob Reiner. او می گوید که او کامل خواهد بود برای نقش سرب جسمی بلکه روحی او از دست رفته است کودکی خود را. به عنوان یک نتیجه او این است که مشکل مرد جوان که نمی تواند عمل مناسب برای این قسمت. به امید گرفتن بخشی او تصمیم می گیرد به استخدام یک خانواده به او تجارب دوران کودکی.

پس از بازدید از بسیاری از عجیب و غریب شرایط Dickie می یابد هرس خانواده است. جورج پدر حاضر به Dickie زندگی با خانواده و پس از آن به زودی smooths آن را با بیش از بقیه خانواده. در ابتدا خانواده است و تحمل Dickie اما کودکان سام و سالی او را غریبه خطر است. او به عنوان حرکت در او شروع به پر کردن بستر آب. سالی و سام او هشدار می دهند در مورد آب تکان دادن بازی. پس او با این بازی آشنا نیست او نمی تواند خود را هشدار جدی است. او به پایان می رسد تا کشتی با شلنگ آن را به عنوان ضربه او. سام می آید به نجات و خاموش می شود آب است.

Dickie ندارد درک درستی از رفتار نشان می دهد که در شام در جورج نبود. او با استفاده از زبان است که مناسب برای استفاده در میز شام یا در مقابل کودکان است. زمانی که او می آید و از او موقعی خانواده صحبت کردن در مورد چگونه آنها نمی خواهند او را در اطراف و پیشنهاد این است که او شب را در خانه بالای درخت. بنابراین او می کند بهترین از وضعیت بد و تزیین خانه درخت و پخش موسیقی. این جذب بچه کنجکاوی و آنها را به آنچه که او تا به. آنها تصمیم می گیرید که او خیلی بد نیست و چوب در اطراف به داستان های ارواح.

آن شروع به بارش باران و بنابراین همه آنها به رختخواب بروید داخل خانه. او شروع به داشتن یک کابوس است. فضل خود را مادر می آید و او را از خواب بیدار. سپس او آواز می خواند او را به خواب. روز بعد بچه ها شکستن لغزش N’Slide. پس Dickie ندارد این تجربه او تلاش می کند آن را قبل از آب روشن است و می شود یک فرش سوزاند. او تلاش می کند آن را یک بار با آب روشن اما تصمیم می گیرد که آن لنگ است. او می افزاید: روغن کانولا به چیزهایی ادویه تا به پایان می رسد و از طریق حصار.

صبح روز بعد ریچارد اصرار دارد که فضل او را در یک کالسکه سوار. در حالی که سوار در خیابان آنها را به دست انداز خود را همسایه درب بعدی که دیوانه است در مورد برگ از هرس درخت فرود بر روی چمن خود را. او پس از آن باعث می شود سرگرم کننده از Dickie در پرسه زن. Dickie می ایستد تا برای خود و برای فضل. سپس یک فن می آید و می پرسد برای یک تصویر از Dickie. او به او می دهد تصاویر خصوصی خود را به جای. او سپس تصمیم می گیرد به مرگ موهای خود را به طوری که هیچ کس او را تشخیص دهد.

Dickie پیاده روی به سام و سالی را در مدرسه به آنها را انتخاب کنید. او متوجه می شود که یک دسته از پسران در حال چیدن در سام بنابراین او باعث سرگرم کننده از آنها را. آنها هرگز خسته سام دوباره. همه آنها در مادر خود و ایجاد یک توقف سریع برای او طراحی گرافیک ، او نمی تواند پیدا کردن خانه خیلی Dickie تصمیم می گیرد به بداهه نوازی با تماس با آتش نشانی که منجر آنها را مستقیما به خانه. به عنوان یک نتیجه, فضل تصمیم به بیرون کردن او برای غیر مسئولانه بودن. به عنوان او در حال لگد زدن به او را در بستر آب میآید. آنها را از بحث خارج است. بعدی همسایه درب فریاد زدن در آنها را برای فریاد در چمن. این بار لطف می ایستد تا برای خودش و توهین به آنها. پس از جرم همسایه ها رفتن داخل سگ را به ارمغان می آورد یک خرگوش مرده خانه. آن است که متعلق به همان همسایه که فقط توهین. آنها به سرعت آن را پاک قرار داده و آن را از پشت آن بیرون قفس. همسایه ها پیدا کردن خرگوش در قفس و دمدمی مزاجی. خرگوش درگذشت دو روز پیش و به خاک سپرده شد. حرکت آنها به دلیل خرگوش شیطان است که طول می کشد Dickie از لانه سگ در حالی که برای.

روز بعد یک کامیون در حال حرکت حرکت می کند در یک خانواده با یک فرزند به نام باربی. سام می افتد در عشق با او نیست به او صحبت کنید. Dickie می شکند یخ بین دو و سپس تصمیم می گیرد به یاد بگیرند که چگونه به دوچرخه سواری.

در حالی که گرفتن یخ برای برجستگی از دوچرخه سوار او باعث می شود یک معامله با فضل. او را به انجام آنچه در آن طول می کشد و اگر او به وعده کمک به او یک کودک است. او برای اولین بار خواسته که او را خاموش و او بهداشتی دستکش که او پوشیده شده است به مدت ده سال. جورج پدر به خانه می آید و دیوانه است در مورد Dickie مو چون او مرتب برای Dickie به انجام یک کار تجاری برای ماشین خود را کسب و کار و طوفان. سپس آنها را واقع بینانه گفتگو در مورد چگونه جورج همیشه رفته و احساسات است که ازدواج در حال سقوط از هم جدا.

آن شب Dickie کمک می کند تا سالی با یک روال رقص برای یک مدرسه ازمایش که او مطلب. آن شب دختر مدل لباس بازدیدکننده داشته است. جورج می گوید: او می تواند باقی بماند پس از او را به خود جلب او. Dickie از سوی دیگر نمی خواهند او وجود دارد. او احساس می کند آن را در راه یادگیری و او است که هنوز هم دیوانه در مورد او ترک او را در صحرا و نه بازگشت تماس های خود را. بنابراین او شروع می شود در حال klutzy به او را ترک کنند. او حتی پاپ او را در سر چوب پنبه با و, مذاکرات در مورد بچه ها در همه زمان ها. او برگ.

صبح روز بعد خانواده تقلبی کریسمس صبح با دوچرخه. Dickie تلاش می کند تا هیجان زده بود اما نمی آن را احساس کنید. سپس خانواده و شگفتی او را با مورد علاقه خود را بازی Candyland. او در حال حاضر می داند چه می خواهم آن را احساس می کنم مثل یک بچه در صبح کریسمس.

خواهد Dickie گرفتن بخشی در این فیلم تمام تلاش خود را? سازمان دیده بان و پیدا کردن.

[ad_2]