Comersa ایده آل صفحه نمایش یخچال برای سوشی

[ad_1]

غذاهای شرقی است که لذت می برد توسط بسیاری از مردم با وجود آن که طعم به دست آورد. هنگامی که طعم و مزه به دست آورد آن است که یک عطر و طعم و تجربه ناهار خوری که مردم مزه و لذت ببرید. برای صاحبان رستوران ها که در خدمت سوشی این خبر خوبی است. اما آن را نیز به ارمغان می آورد با آن مسئولیت زیادی از نظر کیفیت از ماهی و چگونه آن را ذخیره شده است. اگر آن را به درستی می تواند عواقب مخربی برای صاحب رستوران و مشتری است.

تکنولوژی مدرن را فعال کرده است صاحبان رستوران به کنترل بهتر بر روی ذخیره سازی سوشی محصولات. اول از همه سوشی است که در اصل ساخته شده از ماهی خام (نوع ماهی استفاده می شود بستگی دارد هر آشپز دستور العمل). هر نوع ماهی خام باید به درستی مدیریت شود برای جلوگیری از هر نوع آلودگی است. ماهی خام باید ذخیره شده در یک واحد تبرید بلافاصله پس از ورود به رستوران و باید آن را در خدمت همان روز. ضروری است که سوشی خدمت تازه به عنوان این باعث افزایش عطر و طعم و بسیار سالم. اگر شما نگه داشتن سوشی برای بیش از حد طولانی یک دوره آن می تواند بر کیفیت ماهی است که می تواند باعث مسائل مربوط به سلامت. درست غذا و تجهیزات ضروری برای مناسب سازی از ماهی خام. هنگامی که آشپز آماده به رول سوشی و آن را آماده به خدمت بهترین کاری برای انجام این است که برای قرار دادن آن بر روی صفحه نمایش به طوری که می توان آن را به فروش به سرعت. مردم غذا خوردن با چشم خود. هنگامی که آنها را به خوبی ارائه شده, رول سوشی و رنگ های زیبا از انواع مختلف بر روی صفحه نمایش آن را جلب و آنها را به چند رول سوشی.

ایده آل تجهیزات کیترینگ برای این منظور یک Comersa مواد غذایی سرد نوار. این یک نمایش منحصر به فرد یخچال طراحی شده است که به جای انواع ظروف در یک واحد است. این Comersa مواد غذایی سرد نوار مدرن جراحی با طراحی محدب صفحه نمایش شیشه ای و نگه می دارد آن مطالب مناسب سرد. این اقدامات در سال 1880 x 417 x 246 mm) نشان داده است که به اندازه کافی بلند برای اضافه کردن انواع رول سوشی و دیگر مواد غذایی و در عین حال به اندازه کافی باریک به راحتی در یک رستوران و آشپزخانه آشپزخانه. بهترین مکان برای راه اندازی Comersa مواد غذایی سرد نوار به نمایش سوشی نزدیک است به مشتریان خود را که در رستوران در نزدیکی نوار و پول نقد ثبت نام. در این موقعیت آن را به منظور جلب توجه مشتری. علاوه بر این Comersa مواد غذایی سرد بار عرضه شده است با ویژه درج در اندازه است که به طور خاص طراحی شده را به تناسب مواد غذایی میله های زندان. وجود دارد 6 تا 8 درج (بسته به مدل شما را انتخاب کنید) برای نمایش انواع سوشی.

این تجهیزات برای پذیرایی ایده آل صفحه نمایش یخچال میله سوشی که می خواهید مشتریان خود را به یک لذت بخش و دلپذیر تجربه در رستوران خود را.

[ad_2]