Browns Socialhouse, Tsawwassen – بررسی رستوران

[ad_1]

قهوه خانه اجتماعی – Tsawwassen شعبه است که متصل به ساحل Tsawwassen مسافرخانه ایجاد شده است کاملا هم بزنید در میان کانادا مردم محلی و گردشگران از جولای 2010. با طراحی داخلی مشتریان می توانید لذت بردن از وعده های غذایی خود را در آرامش و فضای پشت گذاشته.

Browns نمی پیوست صفوف Tsawwassen رستوران اگر Sean Hodgins پیدا نکردم یکی از شاخه های آن واقع در اغاسی, پلازا, Richmond. با توجه به برداشت او از پیدا کردن او را انتخاب Browns بیش از سایر رستوران های زنجیره ای در آینده در نظر سنجی های مشتری. آقای Hodgins رئیس جمهور از قرن گروه franchisee Browns Tsawwassen.

قبلی مستاجر Browns فضای آن نیز اتفاق می افتد به یک رستوران که در عمل برای 20 سال بود به راحتی سرنگون از ذهن مردم توسط رستوران جدید. با براونز Tsawwassen فوق العاده ویژگی های مشتریان فقط در آینده نگه دارید.

چرا که نه ؟ قهوه ای دارای یک انتخاب گسترده ای از غذاهای خوب و نوشیدنی است که با قیمت مناسب و بدون به خطر انداختن طعم و مزه. فروش ویژه قیمت زیر 10 دلار و رستوران صبحانه ارائه می دهد در تعطیلات آخر هفته.

مهم: فکر نمی کنم در رفتن انفرادی در وعده های غذایی در براونز به دلیل قیمت های خود را. فیلیپ لاگو مدیر Browns Tsawwassen گفت: در یک روزنامه محلی مصاحبه که وعده های غذایی خود را بزرگ نفر طراحی شده است به اشتراک گذاشته شود که منجر به محیط اجتماعی.

با کارکنان دوستانه و کلی طرح براونز ایجاد یک ایده آل اجتماعی محیط. گروه های بزرگ می توانید معاشرت در 14 نفره میز در حالی که زوج های که تمایل بیشتر حریم خصوصی می توانید با استفاده از دنج غرفه مجهز به لوکس چرم صندلی ها. اگر شما رزرو اقامت در سواحل Tsawwassen مسافرخانه رستوران است که نمی شود از دست رفته.

Browns’ دکور متنوع نشان می دهد که این رستوران در خدمت تمام انواع مشتریان. آن caters به انواع زیادی از مشتریان در همان شیوه ای مانند خانواده سلطنتی. کارکنان بسیار عالی در این است که آیا در نظر گرفتن سفارش خود را و یا بسته بندی را-outs.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار عالی قهوه ای است بزرگ آن ارزش سرگرمی. مشتریان می توانند یک ضربه از به دنبال در چگونه خود را از وعده های غذایی آماده در آشپزخانه. این پسران هرگز از دست ندهید این آخرین بازی با رستوران تلویزیون های صفحه تخت در غرق بار و در اتاق مردان.

DUIs نمی ترسید پس از چک کردن یکی از وقدرتمندترين Tsawwassen رستوران در شهر. متصل ساحل Tsawwassen مسافرخانه فراهم می کند یک سرویس شاتل بنابراین مشتریان که الکل مصرف نمی باید به درایو.

بر پیاده در Tsawwassen فری ترمینال Browns Tsawwassen فقط هشت دقیقه با ماشین و یا یک فرصت پیاده روی از ساحل وجود دارد هیچ دلیلی برای سعی کنید از رستوران. شما نمی خواهد از دست محل اگر شما چک در در ساحل Tsawwassen مسافرخانه.

[ad_2]