5 بهترین ویتنامی رستوران در سنگاپور

[ad_1]

آیا شما به دنبال یک غذای سالم برای ناهار یا شام ؟ چرا شما نمی سعی کنید ویتنامی مواد غذایی که دارای چربی کمتر و بیشتر سبزیجات. با شخصیت های کشاورزی کشت برنج است استفاده می شود به عنوان اصلی نشاسته در وعده های غذایی روزمره از ویتنامی ساخته شده را به نوع دیگری از کیک و رشته فرنگی. و تعادل بزرگ از انواع سبزی تازه و سبزیجات و گوشت و همچنین به عنوان یک انتخابی استفاده از ادویه جات ترشی جات هستند که در ترکیب با یکدیگر برای ایجاد منحصر به فرد از غذاهای ویتنامی.

ویتنامی غذاهای محبوب شده اند در بسیاری از کشورها امروزه. در سنگاپور غذا در شهر آسیا, غذای ویتنامی مواد غذایی باید جایگاه خود را در قلب سنگاپور. رزرو خود را و لذت بردن از با کیفیت بالا و معتبر غذاهای ویتنامی با پنج توصیه می شود ویتنامی رستوران زیر.

طولانی Phung رستوران در Joo Swee

طولانی Phung رستوران تاسیس شده است توسط خانم ویتنامی چی Lan که از نقل مکان به سنگاپور 14 سال پیش با خانواده اش. آن است که رای به عنوان بهترین رستوران ویتنامی در سنگاپور توسط ویتنامی جامعه و مردم محلی است. طولانی Phung رستوران واقعا معروف است برای معتبر زواید رایگان و خوب غذاهای ویتنامی. آن واقع شده است در 159 Joo Swee جاده سنگاپور 427436.

ویتنام Lang رستوران در هنر خانه

ویتنام Lang شناخته شده است به عنوان اولین-ویتنامی رستوران در سنگاپور است. آن را متفاوت از بسیاری از دیگر ویتنامی رستوران که “ویتنامی” کافه خدمت فروشنده دوره گرد وجار زن کرایه. روزانه مجموعه, ناهار, A La Carte, منو, شرکت های بزرگ, رویداد یا مناسبت خاص بوفه و یا مجموعه ای از وعده غذایی انتخاب های در دسترس هستند در صورت درخواست. رستوران nestled در هنر در خانه (پارلمان خانه), 1, پیر مجلس Lane, سنگاپور 179429.

کمی ویتنام رستوران

واقع در انتهای Geylang سنگاپور برجسته ترین منطقه نور قرمز اما کمی ویتنام رستوران است که قطعا یک مکان صلح آمیز به دور از داد و بیداد کن در مناطق. کمی ویتنام رستوران محبوب در میان ویتنامی که در حال مطالعه و کار در سنگاپور و همچنین سنگاپوری و مردم از کشورهای دیگر است. آن واقع شده است در 511 Trefle جاده #01-25/29 Grandlink مربع سنگاپور 399849.

Nuoc رستوران

طراحی و تزئین شده با Qui N. Ly, ویتنامی مستقر در نیویورک Nuoc رستوران به عنوان نام پیشنهاد “کشور” یا “آب” است مغرور شکل جدید ساخته دیوار ویتنامی لاک نگاه و سقف چوب برای ایجاد مایع اثر است. در ضمن تبریک دیوار انباشته قرمز لاکی کاسه در ورودی اصلی را به طور کامل امضا نگاه با یک پیچ و تاب و مدرن. در نظر گرفته به عنوان یکی از مناسب و معقول high-end رستوران ویتنامی Nuoc ارائه معتبر عطر و طعم تازه و مدرن غذاهای ویتنامی ، رستوران واقع در 181 جاده باغ, باغ مرکزی #12-01 سنگاپور 238896.

خانم سایگون رستوران در هزار سال راه رفتن

تاسیس در سال 2001 خانم سایگون ارائه می دهد یک منوی جداجدا سفارش داده شده را مزه مزه کنیم واقعا معتبر ویتنامی مواد غذایی و همچنین کمتر شناخته شده منطقه ای ظروف. رستوران آشپز, ویتنامی آشپز آویزان است از, Ho Chi Minh City که انباشته بیش از 25 سال تخصص آشپزی. در طراحی ساده روستایی با میز و صندلی با ناب چاشنی سینی بر روی هر میز خانم سایگون ایجاد آرامش و احساس گاه به گاه برای مشتریان. رستوران واقع در 9 رافلز بلوار #01-26 هزار سال راه رفتن سنگاپور 039596.

[ad_2]