10 نکته برای انتخاب مبلمان اداری

[ad_1]

مبلمان اداری مسلما به عنوان مهم است اگر مهم تر از محل دفتر خود را. شما و همکاران خود را صرف خواهد شد در حدود 8 ساعت در روز و 5 روز در هفته در دفتر.

1. مطمئن شوید که مبلمان شما انتخاب می کنید متناسب با اتاق و که وجود دارد این است که اتاق به اندازه کافی برای باز کردن قفسه ها و زیر شلواری و این که مردم باید اتاق به اندازه کافی برای رسیدن به میز خود و در داخل و خارج از دفتر.

2. مبلمان اداری باید مناسب برای هدف. یک میز خنک لزوما کاربردی است. کافه سبک صندلی و میز ممکن است نگاه خوب در یک کاتالوگ, اما آنها مناسب برای یک شرکت از وکلاء?

3. فراموش نکنید که فوق العاده مبلمان اداری اقلام مانند پر کردن کابینت, کتاب موارد و کامپیوتر می ایستد به عنوان این ارائه قابلیت های اضافی و فضای ذخیره سازی را برای دفتر خود را.

4. مطمئن شوید که مبلمان اداری ارگونومیک. این مهم است که آن را راحت است و همچنین شیک و عملی است. سلامت و الزامات ایمنی باید رعایت شود به عنوان بسیاری از گونه درد و دیگر بیماری های مرتبط با کار می تواند اجتناب شود.

5. تقسیم اتاق که در آن ممکن است با داشتن مناطق جداگانه برای انواع مختلف از کارکنان. کسانی که به صرف تمام روز در گوشی های مختلف مبلمان نیاز به کسانی که نیاز به اتاق به طراحی ایده و یا کسانی که نیاز به صلح و آرامش.

6. حالات مختلف را می توان با استفاده از رنگ های مختلف صندلی و میز یا جداول.

7. شیک, سلام فن آوری, طرح های مدرن و یا سنتی جنگل ؟ چه شما انتخاب می کنید بستگی به ماهیت کسب و کار شما. مبلمان اداری خود را ممکن است امروز مد روز اما آن را هنوز هم نگاه شیک در 5 سال زمان ؟

8. فکر می کنم در مورد این تصور مبلمان اداری خود را به ارائه به مشتریان و همچنین کارکنان. مبلمان اداری برای شرکت حسابداران باید متفاوت از یک طراحی گرافیک شرکت و یا تماس با مرکز. این کار ممکن است بخشی از یک کارخانه و یا یک رستوران و یا یک فروشگاه پس از آن باید مناسب و در همراهی با اخلاق شرکت. یک سازمان طراحی می خواهید به نظر می رسد خلاق و پر جنب و جوش, در حالی که یک وکیل را می خواهد به نظر می رسد آرام و استقبال.

9. فکر می کنم در مورد آینده چگونه از آن آسان است برای گسترش دفتر طرح خود را با استفاده از انتخاب مبلمان ؟ کارکنان جدید یا تکنولوژی یا فرآیندها و ممکن است به این معنی که دفتر طرح شده است به تغییر مکرر. شما می توانید حرکت در اطراف میز خودتان و یا شما نیاز به کش را روی میز از هم جدا به طوری که آنها می تواند به بازسازی در بخش های مختلف دفتر ؟

10. خوب مبلمان اداری را تشویق کارکنان به سازنده تر با تضمین این که همه آنها نیاز به در دست است و آنها می توانند انجام وظایف خود بدون اخلال به دیگران.

این راهنمایی باید به شما کمک کند تصمیم بگیرید که مبلمان و بهترین برای نیازهای شما و نیازهای کارکنان خود را, و این تصور را راست به شما و مشتریان شما و دیگر بازدید کنندگان است. مبلمان اداری مناسب خواهد نگاه خوب و راحت و در مدت زمان طولانی گذشته. چرا نظر خود را به روز رسانی مبلمان اداری امروز ؟

[ad_2]