کشف نقشه برداری تگزاس هیل کشور در حیله گر طراحی یکپارچه

[ad_1]

کشف نقشه از شرق تپه کشور است رسم قریب به اتفاق ستایش به عنوان تقاضا برای این یادگاری نقشه ها همچنان به رشد تنها چند روز پس از مقدار پیش بینی شده نسخه جدید, 2nd edition. بازدید کنندگان در حال نشئه است که یک نقشه می توانید به طوری هنرمندانه نمایش تمام جوامع از شرق تگزاس هیل کشور در چنین یکپارچه و آسان برای خواندن فرمت.

“این شرق کشور تپه سوغات نقشه عالی است” گفت کربی فیتزجرالد, بازدید کننده از لیگ شهرستان Texas. “La Quinta Inn به من یک کپی از این نقشه و من قادر به پیدا کردن چیزهایی که یک کل خیلی آسان تر از خواندن یک نقشه منظم. همه از نقاط مورد علاقه وجود دارد درست قبل از من ، این نقشه خواهد بود یک نجات دهنده زندگی. من آن را دوست دارم!”

این گویا تفسیری نقشه می کشد این با شکوه سال-دور مقصد توریستی با غنی واقعی-بیش از حد-زندگی رنگ و بافت با ظریف طرح های رنگی است که انتقال زیبایی منحصر به فرد از نورد سرو نکردم تپه های فراوان درختان سرو بی سر و صدا دستها و جادار پارک. بر خلاف هر گونه دیگر نقشه کشف نقشه ویترین عمده جوامع New Braunfels, دره, دریاچه, Gruene, San Marcos و Wimberley-از چپ به راست بر روی نقشه در یک جارو تصویری رندر. گردشگران لذت بردن از مزیت دیدن چگونه این جوامع اتصال.

“نقشه باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای گردشگران برای لذت بردن از سفر خود را با ارائه یک سرگرم کننده و آسان برای استفاده از راهنمای خود را به جامعه گفت:” میشل Deere صاحب تگزاس Tourist Guides, Inc., محلی کشف نقشه کسب و کار برای تگزاس هیل کشور است. “یکی از بهترین تعریف من در مورد دریافت نقشه چه خوب است که قادر به ببینید که چگونه می توانید از بخش های مختلف کشور تپه جوامع همه بر روی یک نقشه.”

حتی بیشتر گردشگران در حال تجربه علامت تجاری سرگرم کننده و قابلیت کشف نقشه این سال به بیش از 125,000 نقشه ها در گردش هستند و در شرق تپه کشور است. این نسخه از نقشه حاوی آخرین تغییر در این جوامع محلی همراه با سرگرم کننده اضافه شده یک “کشف نقشه بابکت بازی’ است که به خوانندگان یک فرصت برای برنده شدن یک جایزه بزرگ از دو شب اقامت در Wimberley اگر آنها شناسایی, شبکه, مکان از 10 بابکتس strewed در سراسر نقشه.

این یکی از یک نوع, 22 اینچ 34 اینچ کشف نقشه های رایگان به بازدید کنندگان و در دسترس در نمرات کسب و کار است که تهیه کردن به گردشگران از جمله مراکز بازدید کننده اتاق های بازرگانی تفریحی سایت ها و رسانه های خرده فروشی و رستوران ها و هتل ها و B و کارشناسی. کسب و کار پیدا کنید که دیر کشف نقشه یک ابزار بازاریابی قدرتمند است که به طور منظم درایوهای مشتریان خود را به مقابل درب کمک به آنها را به پول نقد در در 50 میلیارد دلار تگزاس اقتصاد گردشگری.

“این یک ابزار فوق العاده برای ما برای کمک به بازدید کنندگان و آن را به زیبایی انجام می شود گفت:” باربارا موران مدیر تگزاس سفر اطلاعات مرکز در کنگره. “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان که سفر بین سن آنتونیو و آستین که گرفته شده اند روی نقشه با اهداف کاوش در این منطقه است. هر کس بسیار مشتاق در مورد نقشه.”

کشف نقشه کشور پیشتاز نقشه و راهنمای شرکت چاپ و نشر ارائه یک مجموعه کامل از محصولات گردشگری از جمله دست مصور, سفارشی, طراحی, نقشه, و, جذاب, آموزنده, هتل, مهمان دایرکتوری ها. کشف نقشه نیز ارائه می دهد ارزش افزوده تعاملی WebMap اینترنت نسخه چاپ نقشه در http://www.hillcountrymap.com. این WebMap را قادر می سازد بازدید کننده به طور کامل اکتشاف منطقه قبل از ورود به شهر است. این Deere را هنرمندانه طراحی نقشه ترغیب بازدید کنندگان به آنلاین و کشف تگزاس هیل کشور و حتی بیشتر از آینده خود داشته باشد.

[ad_2]