کار با اپوکسی

[1-2] مهر و موم تصویر با هر دو نوار و یا یک محیط اکریلیک.

برای نگه داشتن تصویر خود را از پنهان و یا جدا به دلیل تماس مستقیم با اپوکسی, مهر و موم تصویر با چوب دکوپاژ, متوسط مات اکریلیک, و یا نوار با فشار دادن روشن.

در صورتی که شما با استفاده از رب و یا مات متوسط, استفاده از یک قلم مو برای پوشش جلو, پشت, و لبه های تصویر [1].

در شانس فعال است که شما با استفاده از نوار گسترش هر دو جلو و پشت عکس, درخشش آن را با یک burnisher [2] و پس از آن اصلاح تصویر به جا به گودی جام.

Ganoksin توسط پشتیبانی می شود

کار با اپوکسی خرید رزین

کار با اپوکسی [3] چسب تصویر به فنجان گودی. نقطه یک قطره کمی از رب سیانو اکریلات, یا چسب فوق العاده, در فنجان گودی. را فشار دهید تصویر در داخل فنجان گودی ، و صاف آن را با یک burnisher. این تصویر از هواپیمای بی موتوری پرواز نگه می دارد و یا تبدیل به ریشه کن می شود زمانی که شما شامل آدامس اپوکسی.

کار با اپوکسی [4] مخلوط و پور تار اپوکسی. پور بهترین نسبت ممکن است از زمین و سخت کننده بر روی یک ورق کاغذ مومی یا فویل آلومینیوم [4]. استفاده از چوب خلال دندان یا تخصص به تدریج و در دسترس نباشد مخلوط شیره و سخت کننده. در نقطه ای که آدامس اپوکسی کاملا مخلوط, استفاده از خلال دندان, ایجاد چوب, و یا یک سرنگ های مختلف به حرکت زمین اپوکسی به فنجان گودی.

هنگام استفاده از لثه های اپوکسی است که یک زندگی گلدان کوتاه, محدود کردن هوا افزایش می یابد در عمیق تر, ناهنجاری های بزرگتر با پر کردن فنجان گودی در مراحل. درخواست یک لایه سطح اپوکسی sap, پاپ هر جیب هوا, نگه دارید تا در اطراف 2 ساعت ها, و پس از آن شامل یک لایه دیگر از زمین اپوکسی. تکرار مکررات تا گودی پر شده است. اجازه آدامس اپوکسی به رفع کاملا. – جي اس

کار با اپوکسی

افتتاح خوش شانس

بهره برداری از ماهیت ساده اپوکسی sap با ساخت یک & quot و;پنجره&quot و; به قفس یا جعبه گذاردن طیف گسترده ای از اختلاط.

با استفاده از این روش ، شما می توانید تقریبا هر مقاله سطح با باز کردن دو طرفه به اندازه کافی عمیق برای نگه داشتن یک لایه از اپوکسی sap استفاده کنید. ملاحظات شل و ول, مثلا, قطعه از استیک اسید و یا 35mm اسلاید عملکرد تحسین برانگیزی در فرصت کردن که شما در حال پر کردن فروشگاه های کم عمق. یک آیتم با یک گودال عمیق تر می تواند مورد استفاده برای برگزاری اختلاط به طور فزاینده بعدی.

دنبال این معنی را به ورق اپوکسی زمین

کار با اپوکسی محل مقاله سطح بر روی نوار. موقعیت کمی از نوار کانال سمت چسبنده تا در سطح کار سطح. نقطه یک طرف از آیتم سطح خود را بر روی نوار ، و فشار آن را به شکل یک مهر و موم تنگ ، ترک هیچ سوراخ.

مخلوط اپوکسی شیره. مخلوط زمین و سخت کننده به عنوان توسط جهت ساز نشان داد.

کار با اپوکسی [1-2] اضافه کردن یک لایه باریک از زمین اپوکسی. استفاده از یک سرنگ که شامل یک لایه شل و ول از تار اپوکسی به باز کردن یا عمیق [1], یا کم عمق [2] مورد سطح. قطعه را با یک جعبه مقوایی گسترش دهید تا گرد و غبار را از جمع آوری در اپوکسی sap به عنوان مجموعه ای نگه دارید. اجازه زمین اپوکسی به نشستن دست نخورده برای حداقل 4 ساعت ها.

کار با اپوکسی [3] اضافه کردن اختلاط. هنگامی که شیره اپوکسی ، در این نقطه مایع نیست ، استفاده از موچین برای قرار دادن در نظر گرفتن در باز.

کار با اپوکسی [4] بالا کردن باز کردن با اپوکسی شیره, رفع قطعه, و اخراج قطعه از نوار. استفاده از یک سرنگ برای پر کردن بقیه از عمق باز با اپوکسی شیره, کاملا پوشش در نظر گرفتن. قطعه را با یک جعبه گسترش دهید و اپوکسی sap را به عنوان دستورالعمل های تولید کننده مشخص کنید. با احتیاط نوار قطعه ترمیم از نوار.

کار با اپوکسی بسته بندی کامل. شن و ماسه مرطوب زمین اپوکسی در عقب قطعه به تخلیه هر سطح نامطلوب ساخته شده توسط نوار. سنباده مرطوب قطعه نگاه سرد می دهد. برای کشف کردن که چگونه به حمل زمین اپوکسی به تمیز, نگاه روشن, مراحل را ببینید 2 و 3 در “مونتاژ لایه” – JE

مونتاژ لایه

استفاده از زمین اپوکسی به اختلاط لایه در لبه زمین فلز عمیق به عمق بصری. این استراتژی می تواند مورد استفاده برای تاکید بر احساس نقطه نظر و یا برای کمک به یک موضوع متوالی.

Ganoksin توسط پشتیبانی می شود

آدامس اپوکسی با زندگی گلدان بیشتر کشیده شده, به عنوان مثال ، آدامس اپوکسی Colores با سخت کننده باریک colores, توابع تحسین برانگیزی برای این کار.

کار با اپوکسی [1] ملاحظات را انتخاب کنید تا یک طرح لایه لایه. محاکمه با خلق و مخلوط های مختلف تا زمانی که شما یک ساختار است که تحسین برانگیزی در پوشش خود عمل خواهد کرد.

ترکیب و پور لایه اصلی اپوکسی شیره. مخلوط به سادگی به اندازه کافی اپوکسی شیره در یک فنجان برای پر کردن پوشش. پور یک لایه فوق العاده کمی از زمین اپوکسی را به لبه, و پاپ هر حباب های هوا.

گسترش و ذخیره تار اپوکسی. فنجان حاوی بقیه زمین اپوکسی را گسترش دهید و آن را در کولر ذخیره کنید تا زندگی گلدان خود را گسترش دهید.

شامل یک لایه از ملاحظات و یک لایه دوم از تار اپوکسی. هنگامی که تار اپوکسی در لبه نخ نما است با این حال کاملا رها نمی, قرار دادن یک زن و شوهر از ملاحظات در پوشش, ظریفانه هل دادن بر روی آنها. اخراج قرار داده دور زمین اپوکسی از کولر, و پور یک لایه دوم از اپوکسی sap بیش از اختلاط. پاپ هر جیب هوا ، و رفع لایه تا زمانی که آن را ارزان است.

نگه دارید در ملاحظات لایه بندی و آدامس اپوکسی, و پس از آن تعمیر قطعه کاملا. نگه داشتن لایه بندی ملاحظات و اپوکسی شیره تا لبه پر شده است. اطمینان از شیره اپوکسی سطح با لبه پوشش است. شما ممکن است نیاز به ترکیب خوشه دیگری از تار اپوکسی را به پایان برساند هر لایه. اجازه تار اپوکسی به رفع کاملا به عنوان در هر دستورالعمل تولید کننده.

کار با اپوکسی [2] شن و ماسه در خارج از اپوکسی شیره. شما می توانید در خارج از تار اپوکسی در فرصت کردن آن است که کج و یا تا حدودی ابری شن و ماسه. استفاده از 180-درشت مرطوب/کاغذ سنباده خشک, و شن و ماسه سطح غوطه ور. پیشرفت به وعده غذایی ذرت بهتر تا 1500-درشت مرطوب/کاغذ سنباده خشک.

کار با اپوکسی [3] لهستانی اپوکسی شیره. حمل تار اپوکسی به بسته بندی درخشان با تمیز کاری آن را با یک چوب پرداخت و پلاستیک تمیز کردن روژ. – اچ جي

مراجع

کودينا ، کارلس. جواهرات جدید: مواد و تکنیک های معاصر. نیویورک: شرکت انتشارات استرلینگ., شرکت., 2006.

“هاب” ، “شري”. هنر جواهرات رزین. نیویورک: واتسون-Guptill انتشارات, 2006.

مورفي ، کتي. طلا و جواهر تار. لندن: An و C سیاه ناشران با مسئولیت محدود ، 2002