چگونه Joey شد غنی با استفاده از EDDM سفارشی کارت پستال

[ad_1]

حدود یک سال و نیم پیش یک جدید رستوران ایتالیایی باز در شهر من. تقریبا همه آن را محاکمه و پس از آن بود اعالن آن را سخت برای به دست آوردن در. غذا خوب بود اما منو هیچ چیز ویژه ای است. شما می توانید از ظروف مشابه در جاهای دیگر در این منطقه است. در حدود دو ماه جمعیت رو کوچکتر و آن را در طولانی نیست قبل از اینکه صاحب جوی بود صدمه زدن برای عدم کسب و کار. مشکل این بود که به تازگی به حال هشدار می دهند و وجود دارد بسیاری از رقابت از دیگر رستوران های محلی.

جوی هوشمند و تغییر استراتژی خود را با مدرن جدید مدیترانه منو های فصلی و محلی تولید و او اضافه شده ویژه مانند گوشت خوک و ماهی بیشتر انتخاب کند. این طرح برای تغییر ویژه هر ماه برای جذب مشتریان قدیمی و جدید.

برای دریافت کلمه جوی تصمیم به پیدا کردن یک ارزان رنگ آنلاین خدمات چاپ چاپ خود را سفارشی کارت پستال هر ماه تبلیغات آیتم های جدید در ماه آینده منو. او پیشنهاد جدید تخفیف ویژه با هر یک از کارت پستال پستی. جوی نگاه در راه های مختلف برای توزیع کارت و تصمیم به استفاده از هر دری پست مستقیم (EDDM) یک USPS ارزان پست توزیع خدمات است که هزینه های بسیار کمتر از استاندارد پست الکترونیکی مستقیم برای ترویج جدید خود را ترویج بازاریابی. در پایان هر ماه هر کس در محله از جمله من بود دریافت سفارشی کارت پستال چاپ شده در صندوق پستی خود را از جوی کوچک, ایتالیا, ایتالیایی رستوران.

در سه ماه کارت پستال های تجاری آغاز شده و به رسمیت شناخته شود در حال حاضر جوی کسب و کار پر رونق است. او حتی می توانید پیگیری از مشتریان که با استفاده از خود را خارج و تحویل خدمات پس از او چاپ یک تخفیف ویژه با کد تخفیف بر روی تمام کارت پستال. به عنوان یک ارتقاء مداوم خود را سفارش دهم او ارائه می دهد یک نان پیتزا. کارت پستال پستها همچنین ارائه تخفیف قیمت ثابت شام در روزهای هفته. رستوران تبدیل شده است چنان محبوب است که در تعطیلات آخر هفته آن را سخت به یک شرط. کسب و کار خیلی خوب است او بازسازی و گسترش به بیش از فروشگاه درب بعدی. جوی است که در حال حاضر قادر به حمایت از تیم های ورزشی محلی که همچنین تقویت نام تجاری خود را. تنها شکایت او هیچ وقت به صرف پول خود را اما او با همسر و بچه ها بسیار خوشحال هستند.

ارزش چاپ ارزان کارت پستال آنلاین و توزیع آنها را با استفاده از هر دری پست مستقیم است که شما می توانید محکم هدف پستی خود را با شعاع مایل کد پستی و یا حتی فرد حامل مسیرهای. دفتر پست محلی خود را می تواند شما را با ارائه نقشه مناطق و شما لازم نیست گران قیمت در لیست پستی. خود را سفارشی چاپ کارت پستال به هر خانه و یا خانه و کسب و کار در منطقه شما را انتخاب کنید. بهترین بخش این است که چاپ 1000 کارت پستال ارزان است و آن را تنها هزینه $.175 برای پستی هر یک از کارت. که 1000 چاپ سفارشی هدفمند EDDM کارت پستال از طریق پست برای تنها $175. یکی دیگر از مزیت است که شما صرفه جویی در پول به دلیل پست مستقیم پستی مجوز مورد نیاز نیست. همه شما باید انجام دهید این است که چاپ “محلی پستی مشتری” و تمبر در گوشه سمت راست بالای این کارت پستال را انتخاب کنید که در آن شما می خواهید آنها را تحویل داده و آنها را تحویل داده و در حدود 2 یا 3 روز است که بسیار سریع تر از عادی ایمیل فله. تماس با اداره پست برای دریافت EDDM فرم ایمیل و یا برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی هر درب مستقیم پست الکترونیکی خرده فروشی.

وجود دارد برخی از قوانین آسان است که باید به دنبال. وجود دارد 8 اندازه های استاندارد برای چاپ سفارشی کارت پستال, 4.5 X 12, 6 X 12 6.5 X 12 6.5 X 9, 8.5 X 11, 8.5 X 7, 9 X 11, 9 X 12 و 4.5 X 14 tri-fold منوها و یا بروشور. حداکثر وزن هر قطعه سخاوتمندانه 3.3 اونس است که بیش از هر اندازه استاندارد کارت پستال. شما می توانید ایمیل به عنوان بسیاری از 5,000 سفارشی کارت پستال روز از هر پست از انتخاب شما. کارت باید همراه مقدار 500 یا 1000.

برای اطلاعات بیشتر بر روی هر درب مستقیم پست الکترونیکی خرده فروشی با کلیک بر روی https://www.usps.com/business/every-door-direct-mail.htm

وجود دارد بسیاری از دیگر کسب و کار است که می تواند به نفع از چاپ مقرون به صرفه بوک, خرده فروشی, کارت پستال به عنوان یک جریان محلی کمپین بازاریابی. برخی از کسب و کار است که می تواند سود شرکت املاک و مستغلات وکیل مدافع داروخانه ها و مغازه های گل خشک, بهبود صفحه اصلی شرکت های دندانپزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی. می خواهید برای بهبود کسب و کار شما? جوی نبود خوش شانس او هوشمند است. هر محلی و یا کسب و کار کوچک می توانید یک ROI بالا با چاپ سفارشی کارت پستال آنلاین و توزیع آنها را با استفاده از EDDM.

[ad_2]