چگونه طراحی Salvadore DHC و DFC واحد نمایش بهبود یافته

[ad_1]

این می رود بدون گفت که به منظور اقامت پیش در بازار شما باید به تکامل است. شما باید برای در آغوش فن آوری و اضافه کردن بهبود محصولات خود را به طوری که همیشه وجود خواهد داشت تقاضا برای آنها. مهمتر از محصولات خوب باید ارزش برای اضافه کردن کاربر به زندگی با اضافه کردن عناصر راحتی. این چیزی است که به Salvadore DHC و DFC واحد نمایش ارائه زمانی که آنها خود را بهبود طراحی.

برای اقامت تا تاریخ با روند کنونی به Salvadore DHC و DFC واحد نمایش گنجانیده شده برخی از زیبایی و ویژگی های بهبود.

· این نمایش واحد ها با نصب آسان بالابر کردن متحرک عقب لوور پانل. بنابراین شما نمی نیاز به هر گونه ابزار برای حذف این پانل به منظور دسترسی به کندانسور فیلتر و سرویس قطعات. این باعث می شود تمیز کردن و نگهداری آن را بسیار آسان تر از قبل.

· کندانسور فیلتر مشخص شده است به علاوه آن را اسلاید به راحتی و بدون استفاده از هر اتصال دهنده ها.

· این سیستم قفسه بندی دوباره طراحی شده است به ارائه پشتیبانی قوی تر از نسخه های قبلی. آن را نیز متصل شده و ایمن با پیچ و مهره و نصب شده به مواد ضخیم تر حمایت از ساختار. قفسه های ساخته شده از یک قوی تر ساخت و آن را با یک جابجایی تجارت ،

· در صفحه نمایش شیشه ای است که خو. این شهر همچنین دارای یک مارک روی شیشه.

· پانل شیشه ای را کارآمد ساخت و ساز است که کمتر ارائه می دهد که دید بیشتر از این مطالب.

· فولاد ضد زنگ سازه دارای neater طراحی. این احتیاج منطقه در زیر شیشه تأکید بیشتر به روح شیشه ای مورد صفحه نمایش.

· دریچه های هوا در داخل واحد نمایش بهتر-به پایان رسید فولاد ضد زنگ پوشش تر و تمیز برای زیبایی شناسی.

· داخلی شیشه ای حرارت به دست آورد از طریق یک پوشش لایه و یک سیم سیستم. این است که تنها قابل اجرا بر روی مربع شکل مدل و نه در منحنی واحد ،

· نوار LED چراغ ها مجهز به یخچال واحد برای بهبود روشنایی است. این سبک تا مطالب برای بهتر نمایش محصولات.

· برای دید بهتر داخلی نمایش درجه حرارت منتقل شده است به جبهه واحد.

به Salvadore DHC و DFC واحد نمایش مناسب برای نمایش بسیاری از مواد غذایی مانند شیرینی و کیک و ساندویچ و کیک. خوب است بدانید که تولید کنندگان از تجهیزات برای پذیرایی به طور مداوم بهبود محصولات خود و نگه داشتن تا به روز با پیشرفت های تکنولوژیکی است. این تجهیزات برای پذیرایی ایده آل برای نانوایی ها و کافه است که در آن می توانید آنها را جلب مشتریان با غذای خوشمزه و یا کیک بر روی صفحه نمایش. پس از همه, هنگامی که شما ببینید یک درمان خوشمزه شما تمایل به می خواهید به خوردن آن حق دور.

[ad_2]