چگونه به یک یونانی زره کولاژ

[ad_1]

اخیرا من یک مشتری می خواهید کل یک مجموعه ای از زره پوش و سلاح برای 3D collage او حلق آویز بر روی دیوار برای رستوران یونانی. چه آیتم های او استفاده کنید و آنچه که شما می توانید استفاده کنید برای افزایش فضای معتبر و محیط زیست خود را یونانی رستوران ؟ در اینجا برخی از راهنمایی که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن.اگر شما در حال ساخت یک 3D collage وجود دارد یک زن و شوهر از راه های شما می توانید در مورد آن بروید. احتمالا ساده ترین راه این است که دو یونانی نیزه و آنها را عبور بر روی دیوار.

آنها را نسبتا ارزان در مقایسه با زره و آنها را بیشتر از دیوار ابتلا به چشم مردم است. سپس شما می توانید اضافه کردن یک کلاه ایمنی به بالای کلاژ برای اضافه کردن کمی ادویه فوق العاده برای صفحه نمایش. یکی دیگر از راه های ساده برای اضافه کردن به دکور است که با داشتن یک زن و شوهر از یونانی شمشیر بر روی صفحه نمایش. هر چند کوچکتر از نیزه آنها را نقطه دریافت در سراسر.اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن همه را و باید یک صفحه نمایش پر از زره و سلاح و سپس این همان چیزی است که شما نیاز به انجام است. اول از همه یونانی بیشتر زره پوش است نه به معنای آویزان بر روی دیوار بنابراین شما نیاز به سفارشی ساختن یک دیوار آویز و یا دیگری قفسه های چوبی برای قرار دادن زره پوش ،

سلطنتی یونانی بدنساز Cuirass مناسب برای این کار است. آن است که ساخته شده توسط تولید کننده Deepeeka و انجام شده است در بسیاری از فروشگاه های آنلاین. این زره مجموعه همچنین می آید با یک سلطنتی کمربند که شما می توانید قطع از زره پوش. بعدی شما نیاز به ایجاد یک کلاه پایه یا دیوار آویز برای هر یک از بسیاری از معتبر یونانی کلاه های موجود در فروشگاه. با این حال, اگر شما می خواهید برای مطابقت با زره خود را, شما نیاز به دریافت سلطنتی Corinthian کلاه.

اضافه کردن یک یونانی سپر (هر یک را انجام دهد اما این جنگ تروا سپر را نگاه کنید بهترین) و یک شمشیر یا یک زن و شوهر از نیزه دار در پشت زره و شما خوب به دنبال 3D collage.

[ad_2]