چگونه به استفاده از دریایی موارد برای رستوران دکوراسیون

[ad_1]

دکوراسیون رستوران می توانید تفاوت در چگونگی احساس مردم در مورد رفتن به یک رستوران خاص و یا چگونه آنها احساس می کنید در حالی که آنها وجود دارد. این مهم است که به اعتصاب تعادل مناسب که ایجاد خواهد شد جذاب و محیط راحت است. ما قصد داریم به بحث در مورد های مختلف دریایی آیتم برای ایجاد یک تم دریایی برای دکوراسیون رستوران. دریاییبه عنوان ما می دانیم که مربوط به دریا; هدف ما این است را به رستوران خود را که همان آرامش بخش و تسکین دهنده احساس ارتباط با اقیانوس است که برخی می گویند تحریک اشتها. ما بحث خواهیم کرد که چگونه به استفاده از نور دریایی, دکور دیوار و دریایی لهجه مبلمان برای ایجاد معتبر دریایی احساس می کنید.

روشنایی

ما شروع با نور; این است که یک جزء از دکوراسیون رستوران که مجموعه خلق و خوی برای فضا است. ما توصیه می کنیم برنز پایان لامپ آویز با معتبر به سبک دریایی به دلیل آنها را به یک عنصر از سهولت و راحتی به دکور; این از سقف آویزان است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد که آیا تنظیمات تماس برای یک لامپ در هر جدول یا داشتن روشنایی در سراسر فضا به وجود برنز پایان آویز لامپ سبک را انتخاب کنید. ما نیز مانند مس دیوار لنگر لامپ این پیشنهاد را تلفظ نگاه معتبر هستند و فقط برجسته برای رستوران دکوراسیون. آنها را می توان در خارج از درب ورودی و یا سایر مناطق است.

ورودی منطقه

برای لابی و یا اجتماع را در نظر بگیرید دریایی موارد یک برنز پایان دریچه آینه قرار داده شده در بالا یک دریایی لهجه قطعه مبلمان و یا کابینه است. برای یک منطقه در انتظار نظر, سیاه, صندلی ترکه یا چوب کوتاه یا نیمکت برای یک نگاه متفاوت است که اضافه کردن جذابیت به دکور خود را. استفاده از قد بلند و گیاهان گلدانی در نقاط استراتژیک به عنوان فضا اجازه می دهد تا در نظر بگیرید با استفاده از میله های آهن می ایستد برای گلدان خود را برای جذابیت اضافه شده و شخصیت. بسته به اندازه و پیکربندی لابی سالن انتظار و یا ورودی های دریایی مورد مانند یک دیوار تزئینی لنگر استفاده می شود. یک لنگر در نظر گرفته شده است استقبال از نماد و همچنین شناخته می شود به نمایندگی از امید و استقامت و پایداری آن را نیز می توان در دیگر مناطق از فضا.

منطقه ناهار خوری

برای ناهار خوری منطقه ما به شما چند ایده; بسته به اندازه فضای, قرار دادن چندین برنز دریچه آینه فاصله چند فوت از هم جدا در دیوارهای بیرونی می تواند تولید یک اثر شبیه به یک کشتی است. اگر دیوارها بالا, نیم پوسته را می توان با استفاده مناسب از فاصله زیر آینه. برای یک دیوار و یا دیگر مناسب منطقه دو طرفه مارلین دیواری اضافه خواهد شد علاقه به تم دریایی دکور.

قرار دادن آیتم های دریایی

دیوار ممکن است با تزئین سیاه و سفید دریایی بوم هنر. ما نشان می دهد سیاه و سفید به دلیل آن را ارائه می دهد متمایز کنتراست و یک عنصر از صحت و نگاه کلاسیک. دریایی بوم آثار هنری را می توان در گروه های دو یا سه در امتداد یک دیوار و یا یک گروه بزرگتر ترتیب در مرکز دیوار و نیم پوسته برای تعادل دیوار فضای بسته اتاق پیکربندی. نیم پوسته می توان به صورت جفت و یا به طور جداگانه بر روی دیوار. تزئینی oars نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دکور دیوار, دیدن ما مقاله چگونه به استفاده از تزئینی oars برای ایده. یک زن و شوهر از پایان عتیقه دریایی لهجه قطعات مبلمان استراتژیک قرار داده خواهد شد گسترش و تحکیم این موضوع است. در نظر بگیرید نمایش معتبر اب و هوای کشتی چرخ حدود 36 اینچ برای شخصیت اضافه شده خود را تم دریایی. اینها معمولا بیش از حد سنگین به آویزان بر روی دیوار; آنها اغلب بر روی زمین قرار داده یا روی یک سطح محکم و به خوبی پشتیبانی می کند. کشتی چرخ ممکن است قرار داده شده در نزدیکی در ورودی و یا منطقه دیگری از فضا. این مهم به ادامه تم دریایی در سراسر دکوراسیون رستوران به منعکس کننده هماهنگی و انجام یک به پایان رسید.

آن را همه با هم

برای دیوار, رنگ, بماند, با ساحل و اقیانوس رنگ مانند شن و ماسه, مرجان, یا سایه های مختلف رنگ سبز و آبی و… در اقیانوس یافت. ما توصیه می کنیم یک رنگ خنثی است که در خدمت به عنوان یک بوم دیوار تکیه اگر شما واقعا می خواهید بیشتر رنگ. پنجره درمان باید منعکس کننده رنگ و طرح و سبک در همراهی با تم دریایی. طبیعی ترتیبات گل هستند یک راه عالی برای اضافه کردن طراوت و فقط حق پانچ رنگ مانند قرمز یا زرد به اتاق. تغییر آرایش گل رنگ و طرح متناسب با مناسبت های مختلف و یا خلق و خوی شما می خواهید به برجسته.

ایده های ارائه شده در این مقاله در نظر گرفته شده برای تولید یک کلاسیک معتبر و دعوت دریایی احساس برای رستوران خود را.

[ad_2]