چگونه برای پیدا کردن بزرگ اما ارزان دوره های گلف در سراسر جهان

[ad_1]

یک 2015 بررسی نشان داد که بیش از 34 ، 000 دوره های گلف در سراسر جهان با ایالات متحده در صدر فهرست کشورهایی با بیشترین تعداد زمین های گلف در 15, 372. توپ و باشگاه ورزشی که تا به حال آغاز آن در اسکاتلند در قرن 15 است که در حال حاضر 8 محبوب ترین ورزش ها در امریکا و آسیا و اروپا و کانادا.

با وجود اینکه ده ها هزار نفر از دوره های آموزشی در سراسر جهان, انتخاب بهترین و مقرون به صرفه البته هنوز هم می تواند مورد توجه است.

در اینجا برخی از راهنمایی در پیدا کردن بزرگ اما ارزان دوره های آموزشی در سراسر جهان است.

در نظر گرفتن نوع مالکیت زمین گلف

وجود دارد انواع مختلفی از دوره های گلف بر اساس مالکیت طول دوره و طراحی/تنظیم گلف است.

یک زمین گلف عمومی به عموم مردم باز است که بدان معنی است که هر کس خوش آمدید به بازی وجود دارد. تحت این دسته هستند یک شهرداری گلف و روزانه هزینه دوره که در آن سابق است اجرا توسط شورای محلی و دومی متعلق به بخش خصوصی است و بنابراین مجلل تر و گران تر است.

یک رفت و آمد مکرر گلف است که بخشی از لوکس رفت و آمد مکرر کامل با یک, هتل, رستوران, آبگرم, استخر و دیگر امکانات رفاهی. رفت و آمد مکرر گلف بیشتر باز برای مهمانان اما وجود دارد برخی از دوره های رفت و آمد مکرر است که به روی عموم باز برای هزینه و رفت و آمد مکرر که در آن مهمانان داده می شود با تخفیف هزینه های سبز و توپ را روی گوه زمان اولویت است.

گلف خصوصی دوره های آموزشی برای اعضا و مهمانان خود را. این مستلزم سفت حق عضویت برای به دست آوردن بازی ، نیمه خصوصی دوره های گلف فروش عضویت و همچنین پرداخت هزینه غیر عضو به بازی پرداخت.

را به حساب طول گلف

این معمول است برای یک گلف باز به بازی در یک استاندارد طول زمین گلف 18 حفره. اما برای یک گلف باز و یا تاریخ باز است که تنها مایل به بازی یک دوره کوتاه یک اجرایی دوره, آیا 18 یا 9 سوراخ است یک انتخاب خوب. گزینه های دیگر در حال پر 3s مینیاتوری و رویکرد های گلف.

انتخاب نوع زمین گلف بر اساس طراحی و تنظیم

لینک های گلف هستند غالب در اسکاتلند به عنوان آنها ساخته شده است در نوار شنی خط ساحلی با چمن های بلند اما هیچ یا چند درخت و باز به باد. Fairway توسط سریع شرکت و موجدار fairway و گسترده آهسته سبزی, عمیق پناهگاه و شن و ماسه.

با شکوه و بسیار آراسته گلف گروه بندی می شوند به عنوان پارک ، آنها معمولا واقع شده داخلی با مقدار زیادی از درختان انبوه fairways و سریع سبزی. ترین زمین گلف در ایالات متحده در حال پارک که در آن دوره تحصیلات تکمیلی تورهای برگزار می شود.

کویر گلف هستند عمدتا در خاورمیانه و جنوب غربی امریکا است. زمین گلف است که اغلب مسطح با زمین teeing قرار دادن رنگ سبز و fairways تنها گیاهی منطقه است. چشم انداز است که عمدتا درختان نخل cacti و تخته سنگ.

از نظر طراحی زمین گلف

گلف طراحان و معماران قرار داده و در بسیاری از زمان و تلاش برای طراحی یک زمین گلف است. وجود دارد آسان و متوسط و سخت و حتی غیر ممکن است دوره های گلف. یک زمین گلف معماری نظر کلی زمین از این دوره به موقعیت بهتر خطرات آب و پناهگاه برای ارائه چالش برای بازیکنان است. Fairway ممکن است طراحی چپ نما و یا شیب دار به سمت راست برای به چالش کشیدن بازیکن بسیار ماهر. Fairway ممکن است طراحی شده با حداقل چالش ها برای کمتر بازیکنان ماهر. بهترین ایده این است برای انتخاب یک زمین گلف ارائه می دهد که چالش های, اما هنوز هم فراهم می کند و سرگرم کننده برای بازیکن.

مسیریابی از این دوره نیز مورد توجه است و جذاب به بازی سوراخ در همان جهت. یک زمین گلف خوب باید ارائه سوراخ های مختلف برای بلند و کوتاه و مستقیم به بازیکنان این تغییر به بازی در جهات مختلف است. یک زمین گلف ارائه می دهد کمتر در منطقه به ارائه تغییرات.

البته بازیکن های شخصی سطح مهارت است که بیشترین توجه در هنگام انتخاب یک زمین گلف است. خواهد مهارت های خود را در سطح توانیم او را به گلوله بست ؟ آیا او قادر به انجام مورد نیاز پایین یا بالا عکس تساوی و محو? توجه داشته باشید که هیچ چیز وجود دارد بیشتر تحریک کننده است که در انتظار نوبت خود را برای زدن توپ از آنجا که این گروه پیش از شما گرفتن برای همیشه به پایان ایشان.

مقرون به صرفه تعطیلات گلف

چه کسی می گوید تنها می توانید بازی گلف در طول فصل تابستان? در منطقه معتدل golfing قله در طول فصل تابستان است. در این زمان از سال, ترین زمین گلف در حال محکم رزرو, که همچنین بدان معنی است که نرخ بالاتر است.

خارج از فصل گلف است سردتر دمای اما از آن آسان است به اندازه کافی برای پوشیدن ترمال دستکش و کلاه برای حفظ و امان. و این واقعیت است که خارج از فصل گلف مقرون به صرفه تر است با دوره کمتر بسته بندی شده با علاقه مندان است.

یکی دیگر از گزینه است برای رفتن به یک تعطیلات گلف در طول ماه های زمستان در جایی در آسیای جنوب شرقی. منطقه ارائه می دهد بزرگ گلف طراحی شده توسط افسانه مانند آرنولد پالمر جک نیکلاس گرگ نورمن و نژاد های جدیدتر از دوره معماران مانند اشمیت Curley و Ronald M Garl.

این آب و هوا خواهد بود گرم و راحت است. نرخ مقرون به صرفه خواهد بود با توجه به نرخ تبدیل. تجربه خواهد بود دلگرم با توجه به فوق العاده مناظر, مواد غذایی, فرهنگ و دریا را ارائه کرده است.

دفعات بازدید: بررسی از دوره های گلف از منابع معتبر مانند گلف در مجلات و وب سایت برای یادگیری در مورد خاص گلف را بالا و پایین امتیاز.

[ad_2]