چگونه برای شروع یک ذرت بو داده کسب و کار

[ad_1]

ذرت برشته ساده و در عین حال بسیار سود آور سرمایه گذاری های کوچک کسب و کار. موفق ذرت سرخ را وقت زندگی کار فقط در ماه های تابستان.

برای شروع یک ذرت بو داده کسب و کار شما نیاز برای به دست آوردن اجازه ها و پروانه کسب و مجوز از وزارت بهداشت و درمان و از دولت است. در زیر یک نمونه چک لیست برای شروع کسب و کار شما.

1. تصمیم می گیرید به اندازه و مقیاس عملیات.

2. تصمیم گیری در منو برای خود امتیازی کسب و کار.

3. خرید تجهیزات و ابزار.

4. ثبت نام کسب و کار شما.

5. درخواست و اخذ تمام مجوزهای مورد نیاز و مجوزهای مورد نیاز برای اجرای یک امتیاز مواد غذایی کسب و کار.

6. امن حوادث و از آن لذت ببرید در حال اجرا خود را امتیازی ایستاده است.

پروانه و بازرسی

هر ایالت قوانین حاکم بر کسب و کار مجوز و مجوز. به احتمال زیاد شما باید برای ثبت نام کسب و کار شما با دولت, آژانس, بنابراین شما می توانید کسب و کار در دولت است. مالیات شماره شناسه کسب و کار شماره مجوز و مالیات شماره ثبت صادر می شود برای کسب و کار خود و بسته به ایالتی که در آن شما در حال فعالیت است. شما باید بررسی کنید با شهر یا شهرستان که محل کسب و کار است که طبقه بندی برای آن فعالیت است. شما باید بیمه مسئولیت تجاری هر دو برای کسب و کار خود و وسیله نقلیه خود را و تریلر.

وزارت بهداشت و ایمنی مواد غذایی

به عنوان یک صاحب کسب و کار و یک غذای کارگر, به شما خواهد شد آماده سازی مواد غذایی برای افراد دیگر. تماس با وزارت بهداشت و درمان از شهرستان خود را و یا دولت را به دریافت یک کپی از ایمنی مواد غذایی راهنمای که به شما کمک خواهد کرد تا حد زیادی در یادگیری بیشتر در مورد ایمنی مواد غذایی. ذرت بو داده در نظر گرفته شده است کمتر خطرناک, مواد غذایی, اما اگر شما در حال رفتن به فروش سیب زمینی و ترکیه پاهای شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بیشتر است.

هزینه های راه اندازی یک ذرت سرخ کسب و کار

نام تجاری جدید ذرت سرخ با گارانتی: 10,000-12000 دلار.

استفاده از ذرت سرخ: $5,000-$8,000.

تجهیزات اضافی و لوازم جانبی: $1,200-$2,000.

استفاده از وان یا کامیون: $2,000-$10,000.

هزینه غذا برای اولین بار از دو رویداد: $300-$1,000.

رویداد های ثبت نام هزینه: $800-$3,000.

سوخت و آب و برق و متفرقه: $200.

تجهیزات مورد نیاز برای شروع یک ذرت برشته کسب و کار

حرفه ای ذرت سرخ حداقل 200-500 میخچه در هر ساعت.

صفحه داغ برای ذوب کره

بخار جدول برای ذخیره سازی سیب زمینی پخته شده و ترکیه ،

دو 20-lb. مخازن پروپان

آتش نشانی

با کیفیت تجاری چادر

2 جداول

شستن دست واحد (قابل حمل) بسیار آسان به جمع آوری یک

میکروفون. چیزهای کوچک

گوگل “ذرت سرخ” و جستجو برای شرکت هایی که کمک خواهد کرد که شما برای شروع قبل از خرید این تجهیزات اگر شما برای پول نقد. یکی از شرکت تگزاس ذرت سرخ کمک کند.

چگونه برای پیدا کردن رویدادها و جشنواره ها

وجود دارد بسیاری از منابع برای پیدا کردن جشنواره ها و حوادث به عنوان فروشنده خود, دوستان, اتاق بازرگانی محلی, مسابقه اتومبیل رانی, نمایشگاه ها و جشنواره ها و بازارهای کک rodeos و پارک. اینترنت یکی از بزرگترین منابع برای پیدا کردن وقایع است. بسیاری از سایت های خوب ارائه این اطلاعات است. همیشه ارسال یک حرفه ای انجام می شود پیشنهاد خود را با نرم افزار اگر شما می خواهید به ضرب و شتم رقابت.

تامین کنندگان و تولید کنندگان

تامین کنندگان و تولید عمده فروشان در حال کلید خود را به موفقیت در این کسب و کار. شما نمی توانید استطاعت به خرید مواد غذایی از فروشندگان بنابراین شما باید در پیدا کردن تولید کنندگان قادر به ارائه شما با کیفیت مواد غذایی در عمده فروشی هزینه های. هر ایالت و شهر بزرگ دارای یک منبع محلی که ارائه مواد غذایی به رستوران های محلی. “عمده فروشی مواد غذایی توزیع کننده” در صفحات زرد است یک جای خوب برای شروع است. ذرت ارزان است اگر خرید از عمده فروش.

سرو غذا در جشنواره

راه در خدمت شما همچنین می توانید خود را بهبود کسب و کار است. شما نیاز به برخی از چاشنی برای هر آیتم شما سرور. به عنوان مثال فروش, فلفل سیاه, ادویه کاخون, پودر سیر, لیمو, فلفل, و بیشتر.

علامت

شما احتمالا شنیده گفت: “فلش پول نقد است.” آن است که بسیار درست وقتی که می آید به جشنواره کسب و کار. شما می توانید خوشمزه ترین مواد غذایی, بهترین قیمت, کارکنان آموزش دیده و یک جشنواره با هزاران نفر از مردم. اگر غرفه خود را نتواند به جذب مشتریان آن است که احتمالا علامت های ضعیف.

قبیله ای دانش

مانند بسیاری دیگر از کوچک کسب و کار سودآور بو داده ذرت کسب و کار اجرا شده است توسط تنگ حرف فروشندگان که به اشتراک نمی قبیله ای دانش. وجود دارد نه هر وب سایت و یا منابع برای یک تازه وارد برای پیدا کردن هر گونه اطلاعات. قبیله ای دانش می تواند به شما کمک اضافی 25K یک سال است. وجود دارد بسیار مفید کتاب “درآمد کل سال زندگی با ذرت سرخ” که این پوشش می دهد کسب و کار با گرانول سطح از جزئیات. آن است که ارزش خرید.

اگر شما برنامه ریزی در ساخت خود امتیازی کسب و کار یک کار تمام وقت در نظر RV است که می تواند به دو خود را ذرت سرخ تریلر و گرفتن در لیست امتیازی که فروشندگان به دنبال یک نمایشگاه تار و مار.

حسابداری و اعداد نیز بسیار مهمی از این کسب و کار. جشنواره امتیازی کسب و کار ارائه می دهد مالی و آزادی شخصی مانند دیگر هیچ کسب و کار کوچک می کند.

[ad_2]