چگونه برای جلوگیری از اشتباهات حیاتی از شخصیت چینی خالکوبی

[ad_1]

شخصیت های چینی یک مجتمع زیبایی و همچنین به عنوان فردی معانی است. افرادی که شخصیت چینی خالکوبی اغلب به این کشیده شده. متاسفانه تلنگر سمت است که وجود دارد مقدار زیادی از چینی تو اشتباهات. من شخصا دیده ابتدایی چنین اشتباهات به عنوان شخصیت های چینی در حال خالکوبی عقب و به معنای چیزی دیگری به غیر از در نظر گرفته شده. هدف من این است برای کمک به مردم کشف زیبایی و پیچیدگی شخصیت های چینی امن در دانش است که آنها در برخورد با حرفه ای.

این اشتباهات معمولی از شخصیت چینی خالکوبی به شرح زیر :

 • 1 سکته مغزی از دست رفته و ضعیف اسکریپت

  غربی, تا تو, هنرمندان همیشه خود را اضافه کنید استعداد هنری که خوب است با حروف انگلیسی اما اسکریپت خود را خواهد محو کردن شخصیت های چینی و آنها را بی معنی است. از دست رفته سکته اشتباهات رایج و نتیجه گیری خالکوبی بی معنی و فقیر, دست خط defaces از شخصیت های چینی و باعث می شود شخصیت چینی خالکوبی نگاه زشت. پوشیدن بی معنی شخصیت چینی خالکوبی شرم آور است.

 • 2 شخصیت های چینی در حال خالکوبی عقب

  خیلی بیشتر اشتباه رایج این است که شخصیت های چینی بدبختانه به صورت افقی یا عمودی و در نتیجه یک تصویر آینه از آنچه که باید باشد. من فکر می کنم ممکن است این مشکل زمانی که مردم استفاده از خالکوبی موقت و یا کار می کنند از کسانی که از آنجا که پس از یک در حالی که آنها ممکن است به اشتباه به کدام طرف است صحیح است. به یک شخصیت چینی خالکوبی بر شما عقب نیز شرم آور است.

 • 3 ترجمه ی اشتباه چینی

  چینی پیچیده هستند و به راحتی می تواند به معنی چیزی به غیر از در نظر گرفته شده. دریافت یک اشتباه و جدید خود را شخصیت چینی امضا خواهد شد یک منبع دائمی از خجالت به شما! یک خانم به من گفت او شخصیت چینی خالکوبی تجربیات: پس از تصمیم گیری به جوهر یک شخصیت چینی, خال کوبی, او رفت و به چینی رستوران و کشش بیش از یک چینی خدمتکار و از او خواست برای نوشتن کلمه “رایگان” در حروف چینی برای او رایگان دارای دو معنی در لغت فارسی اول رایگان است و معنای دوم این است که آزادی که بود بانوی می خواستم خدمتکار نوشت معنای اول در چینی برای بانوی. بانویی به پایان رسید تا با ثبت نام “رایگان” در پوست خود و سپس بعد از آن بود باد با صرف US$900 به حذف خالکوبی.

 • 4 نمی دانم معنای شخصیت چینی خالکوبی

  من آمد در سراسر بسیاری از مردم غرب که نمی دانم معنای شخصیت چینی خالکوبی .این است که یک راه برای بیان خود. اگر کسی جالب شما بخواهید معنای شخصیت چینی, خالکوبی پاسخ دادن به آنها یا نمی دانند و یا به این معنی است که کاملا بی دست و پا.

 • 5. انتخاب کانجی از تو سرو است.

  برخی از تاتو سرو در حال حاضر برخی از ده ها تن از کانجی یا روی دیوار و یا بر روی پوشه های خود را برای مشتریان را انتخاب کنید بسیاری از این کانجی هستند یا سکته مغزی گم شده و یا در حال mistranslated شما را به اشتباه از سمت راست شروع اگر شما انتخاب می کنید آنها را از تو سرو است. علاوه بر این آیا شما فکر می کنم شما می توانید انتخاب کنید تا رویای خود را خالکوبی که بیان که شما از یک تعداد انگشت شماری از کانجی.

در اینجا توصیه هنگامی که برنامه ریزی برای دریافت کاراکتر چینی خالکوبی:

 • 1. گرفتن شخصیت چینی خالکوبی درست در اولین بار

  خال کوبی خود را با شما برای بقیه عمر خود را, لطفا مطمئن شوید که شما یک راست شخصیت تو را در اولین بار. بله, شما می توانید آن را بعد از آن اما این بسیار دردناک است و بسیار گران است. 100 امضا “اشتباه” می تواند هزینه چند هزار دلار به حذف.

 • 2. فراموش نکنید انتخاب کنید تا کانجی از سرو خال کوبی

  بسیاری از مردم را بدست آنها چه فکر کردم شخصیت چینی خالکوبی تنها برای پیدا کردن که شخصیت شده بودند یا در یک مورد آینه تصویر شخصیت بود ، شما می توانید این اشتباهات ذکر شده در بالا اگر انتخاب آنها از تو سرو است.

 • 3. آیا شما تحقیقات خود

  قبل از شما اجرا به اطاق نشیمن خال کوبی به یک انجام می شود شما باید انجام تحقیقات خود را. انتخاب شخصیت های چینی سزاوار مطالعه دقیق و توجه است.

 • 4. مشاوره با یک چینی

  بسیاری از کلمات در زبان انگلیسی می توان ترجمه های متعددی از شخصیت های چینی. هر یک از این ممکن است کمی متفاوت معنا در چینی. مشاوره با یک بومی چینی برای دریافت دقیقا درست شخصیت خود را برای معنای مورد نظر.

 • 5.انتخاب کلمات معنی دار

  خالکوبی برای همیشه لطفا برای. اگر شما در حال برنامه ریزی برای دریافت یک کاراکتر چینی, تا تو, به زودی, مطمئن شوید که به انتخاب درست و معنی دار شخصیت های. مهم است که به انتخاب چیزی از درخواست تجدید نظر پایدار نیست چیزی پیرو مد زودگذر و آن را نیز نیاز به یک خنک طراحی شما را دوست دارم فردا فقط تا آنجا که شما آن را دوست دارم امروز.

 • 6.گرفتن آنها را نگاه حق

  غربی, تا تو, هنرمندان اسکریپت معمولا defaces شخصیت های چینی و باعث می شود آنها بی معنی است. دوباره نگاهی به زمان برای انجام برخی تحقیقات و پیدا کردن کسی که در خوشنویسی چینی برای نوشتن خود را طراحی. خوشنویسی چینی کلاسیک هنر باستانی است. از سکته مغزی قلم مو باید شکل خاصی است. هر بخش از یک شخصیت باید دقیق رابطه با دیگران است. شخصیت های چینی نوشته شده است می تواند در طیف گسترده ای از سبک خوشنویسی.

 • 7. گرفتن یک استنسیل طرح پیشنهادی طراحی شده است.

  هر طراحی تاتو منطبق است “استنسیل”. آن است که یک کپی دقیق از طراحی تاتو, اما بدون هیچ گونه رنگ و یا سایه — فقط خط سیاه و سفید کار می کنند که باعث می شود تا طراحی. خود را tattooist انتقال خواهد استنسیل به طور مستقیم به پوست خود را قبل از آغاز این روند نتیجه tattooist را جوهر تاتو است که دقیقا همان پیشنهادی طراحی شده است.

[ad_2]