ویژگی ها و مزایای سندان Speedboil

[ad_1]

در تهیه غذا و رستوران در صنعت با سرعت از ذات است. آشپزخانه های تجاری تحت فشار هستند برای خدمت به مواد غذایی و نوشیدنی به سرعت به علاوه آنها باید گرم و زمانی که آنها خدمت کرده است. آن را تعجب آور نیست که رستوران ها به دنبال فوری گرمایش از راه حل های که به سرعت خود را به آشپزخانه فرآیندهای.

در اینجا ویژگی های و مزایای سندان Speedboil برای صنعت رستوران داری:

سندان Speedboil است نه کاملا مانند یک کتری. بسیاری از مردم تمایل به فکر می کنم که این خاص تجهیزات آشپزخانه مانند یک کتری. این یک دیجیتال فوری دیگ بخار آب متفاوت است که به یک کتری به دلیل آن است که قادر به آب جوش بلافاصله (چند ثانیه) با لمس یک دکمه; در حالی که یک کتری چند دقیقه طول می کشد برای به جوش آوردن آب.

سندان Speedboil طراحی شده است که زیبا و جذاب به صورت مقابل خانه استفاده کنید. به نظر می رسد حرفه ای و می توان در هر آشپزخانه برای مقاصد صفحه نمایش. آنها یک طراحی مدرن است که براق و معاصر است. که باعث می شود آنها را مناسب برای مدرن ترین و مجلل رستوران ها و هتل ها.

این ساخته شده است برای عملکرد. به عبارت دیگر, آن است که به طور خاص ساخته شده برای آوردن آب به جوش فورا. شما به سادگی آن را روشن و در عرض چند ثانیه آب جوشانده و آماده برای ساخت نوشیدنی های داغ. این فوق العاده است برای ادارات و بیمارستان و محیط های اغذیه فروشی و همچنین موسسات دیگر که نیاز به یک مقدار زیادی از آب را جوشانده شود بسیار به سرعت.

با توجه به سرعت آن در آب جوش و آن را موجب صرفه جویی در زمان از آنجا که این روند به معنای واقعی کلمه چند ثانیه طول می کشد. آن را موجب صرفه جویی در برق به دلیل آن را ندارد به حرارت تا عنصر اول است. آن را نیز موجب صرفه جویی در آب به ویژه هنگامی که شما باید گروه های زیادی از مردم است. آن را دارای ظرفیت 2.5 لیتر و 1.8 کیلووات قدرت است. این تجهیزات برای پذیرایی سبک در تنها 8 کیلوگرم است که بدان معنی است که شما می توانید آن را در هر نقطه.

سندان Speedboil قرار می دهد هر کتری به شرم و از بین بردن شما را با آن لوکس بودن قادر به جوشاندن آب فورا. شما احساس می کنید مانند شما به سفر به عقب در زمان هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی به شما عادی آشپزخانه کتری است که هر چیزی را از 3 تا 5 دقیقه به جوش آب است. آن را برای اولین بار از آن زمان به حرارت تا قبل از آن شروع می شود این فرایند جوش. انتظار برای کتری به جوش خواهد احساس در آن طول می کشد برای همیشه لطفا برای. فوری آب جوش است تعجب سندان Speedboil.

[ad_2]