ویژگی ها و مزایای درب اتوماتیک گردان

[ad_1]

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از گزینه های درب در دسترس معماران در طراحی های تجاری و یا عمومی ساختمان آموزشی. این را می توان دستی و اتوماتیک و یا ترکیبی از هر دو اما زمینه نیازها و الزامات به احتمال زیاد به همان مثال موثر و امن و آسان برای کاربر. درب های گردان ساخته شده و اولین حضور خود در نیویورک رستوران در سال 1899 اما ثبت اختراع شواهد نشان می دهد که یک فیلادلفیا ساکن در واقع فکر می کردم از این ایده بیش از 10 سال قبل است. پس چرا بیش از 100 سال بعد این ایده هنوز هم خیلی مربوطه و بنابراین به طور گسترده ای استفاده می شود ؟

ویژگی های

درب های گردان در اصل تشکیل شده از یک سری از 3 یا 4 پانل ها که همچنین به عنوان شناخته شده بال و یا برگ. این پانل ها متصل به یک مرکزی شفت عمودی که در اطراف آنها می چرخند. کل ساختار است که محصور در یک استوانه ساختار و پانل ها را با فاصله در چنین راهی است که در عملیات عادی درب است که هرگز واقعا باز یعنی هیچ روشن و مستقیم عبور از خیابان به داخل ساختمان است که می توانید دور زدن پانل. پانل ها و محوطه به طور کلی ترکیب شیشه های ایمنی و همچنین دلایل زیبایی. شیشه ای اجازه می دهد تا مردم به دیدن دیگران با استفاده از درب و برای تنظیم حرکات خود را بر این اساس.

به صورت خودکار نسخه یک صفحه مرکزی شفت و با استفاده از سنسور برای متوقف کردن و شروع به درب به طور بالقوه در موقعیت های نا امن. وجود دارد به طور کلی کنترل سرعت از ویژگی های درب های خود را می توان به ایجاد یک فضای روشن از طریق باز برای موقعیت های اضطراری و یا برای حرکت اجسام بزرگ در داخل یا خارج از ساختمان. جهت است که درب گذرد در واقع متفاوت در شهرستانهای مختلف است. به عنوان مثال غالب جنبش انگلستان درب های گردان است که در جهت عقربه های ساعت با یک راست سمت ورودی. در استرالیا و نیوزیلند با این حال این وضعیت معکوس شده است. در ایالات متحده در 1940s یک آتش سوزی در یک محبوب بوستون کلوپ شبانه بدان معنی است که زندگی از دست داده بودند به دلیل وجود تنها یک درب گردان به عنوان یک خروجی. پس از آن درب اتوماتیک تلسکوپی ساخته شده اند تاشو و یک درب لولایی از معادل ظرفیت به طور کلی قرار داده شده در کنار درب گردان. این درب نیز با دسترسی غیر فعال.

مزایای

این درب ها را آشکار درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی و می تواند به منظور افزایش نگاه از یک ساختمان است. آنها ارائه انرژی و پول آنها را ذخیره کنید. این است زیرا آنها در واقع هرگز باز به آنها اجازه می دهد مردم برای ورود و خروج از ساختمان. این به این معنی است که ارزش گرما از دست داده است و هر تهویه مطبوع و تعادل حفظ شود. در ساختمان های بلند گردان درب های جلوگیری از اثر هوا که بالا و پایین از طریق ساختمان از طریق منافذ و راهرو بسته به درجه حرارت های مختلف در داخل و خارج. این درب ها بسیار موثر در نگه داشتن یک تنظیم جریان از مردم در داخل و خارج از ساختمان است که باعث افزایش ایمنی و آنها آسان برای مردم را به استفاده از به خصوص اگر آنها در حال حمل کیسه ها و اشیاء دیگر. خود را یکی از راه های عمل به این معنی است که آنها نیز می تواند بسیار مفید برای امنیتی که در مناطق خاصی نمی تواند کنار و یا اجتناب شود و یا که در آن یک جهت خاص جریان لازم است به عنوان مثال فرودگاه.

[ad_2]