نوار ماورا و ماورا کلبه ستاد

[ad_1]

نوار ماورا ایجاد یک فضای شگفت انگیز است که باید به نحوی التماس کردن تا از دست ارواح مرد کهن که این روزها به پایان می رسد تا در یک مهمانی! زمانی که مردم یک کلبه ماورا نوار آنها فقط نوعی تغییر به حزب فوری حالت مکالمه جریان و بار آغاز خواهد شد.

آیا شما تا کنون دیده ام این “چمن کلبه”? آنها اغلب در بر داشت در ساحل در جزایر کارائیب در رستوران ها و گهگاه در مردم خود پشت محوطه. آنها در ابتلا به محبوبیت و دلیل خوب است. آنها علاوه بر بزرگ به هر گونه رابطه جنسی در یک استخر محل برگزاری و ایجاد متمایز جزیره نوع جو است که بسیاری از افراد تنها به تجربه زمانی که در تعطیلات.

وجود دارد یک زن و شوهر از انواع ماورا میله های زندان. “قابل حمل” نوار ماورا یک نسخه کوچکتر در حالی که “ماورا کلبه” است که خانه بزرگتر مانند ساختار است که اغلب شامل هر دو یک نوار صندلی مناطق جداول و کف. بی تردید عنصر از هر دو نوع است کاهگلی بام یک نوع از بام می رود که قرن ها و استفاده شده توسط فرهنگ در سراسر جهان است.

نوار ماورا است که احساس روستایی از جزایر و به نظر می رسد مانند چیزی بومیان باید معلق در هوا در اطراف هر دقیقه است. که معمولا درست است – آن حزب از حیوانات است که فقط می توانید صبر کنید به نوبه خود در برخی از کلاسیک جیمی بوفه, موسیقی, خم کردن, بلندر و اجازه دهید خوب جریان!

کیفیت سفارشی نوار ماورا هزینه هزاران دلار با توجه به کیفیت ساخت و ساز و طرز کار. این میله باید ثبتشده بام کاهگلی ساخته شده از برگ نخل و سایر مواد خاص. این سقف این است که واقعا چه می دهد نوار ماورا و ماورا کلبه متمایز ظاهر و احساس بودن در طبیعت روز از سال گذشته است.

امروزه آن را قطعا ممکن است به آسانی پیدا کردن مواد شما نیاز به خود را ساخت نوار ماورا. از couse شما نیاز به برخی از برنامه های خوب و دستورالعمل برای ساخت یک, چرا که حتی اگر این ساختار نگاه ساده به اندازه کافی بر روی سطح وجود دارد بسیاری بدانید که برای ساخت یکی از درستی آن را برای سال گذشته. این نیز مهم است برای اطمینان حاصل شود که آن را امن برای شما و مهمانان خود را.

نوار ماورا جذب و به نوعی conjures تا احزاب با حزب اغلب می آید الکل و همواره برخی از افراد سیگاری است. پس از یک نوار ماورا ساخته شده است قابل اشتعال و مواد حیاتی به استفاده از آتش مناسب تصحیح تکنیک زمانی که ساختمان آن; در غیر این صورت همه چیز به طور ناگهانی می تواند بالا برود در یک فروغ – یک پایان ناگهانی به یک زمان خوب برای همه.

چگونه انجام شما ساخت نوار ماورا? اول از همه, برخی از برنامه های خوب و با تجربه و معتبر سازنده. مطمئن شوید که این برنامه در حال تکمیل و به خوبی نشان داده شده و شامل گام به گام چگونه به دستورالعمل های است که بسیار آسان به دنبال. این یک ایده خوب برای اطمینان حاصل شود شما باید دسترسی به کمک و مشاوره مشاوره به خصوص اگر این اولین بار است ماورا نوار و یا شما می خواهید برای سفارشی کردن آن را به شهوت و میل خود را.

همچنین, شما نیاز به چند مواد که ممکن است آشکار یا در منطقه شما در دسترس بنابراین شما نیاز به دانستن که در آن برای پیدا کردن این مواد معتبر. شما همچنین می خواهید چند تخصص اقلام دکور به پایان خود نوار ماورا و آن را خود شما.

کیفیت نوار ماورا وزن بیش از 1000 پوند زمانی که شما شامل آن چوب, ساخت و ساز, قفسه بندی, حمایت از ساختار و کاهگلی مواد بام. شما می خواهید برای اطمینان از این ساختار است که به درستی طراحی شده پس از آن می توانید با خیال راحت نگه داشتن سقف وزن نه بیش از ضربه به راحتی در باد بالا و امن برای مردم به تکیه بر (در هر حالت از ذهن و بدن آنها ممکن است 🙂

وجود دارد برنامه های خوب در دسترس بر روی اینترنت است که قادر به به طور متوسط انجام آن را به خودتان نوع فرد خود را برای ساخت نوار ماورا. تخصص مواد را می توان به آسانی از طریق اینترنت سفارش داد. کیفیت سفارشی نوار ماورا به طور معمول می تواند ساخته شود در فقط چند روز به طور متوسط انجام آن yourselfer با پیروی از برنامه های خوب و عزل دستورالعمل حذف.

نیز وجود دارد گزینه های مختلف مانند سقف طرفداران و کنترل برق کنسول قفسه بندی شیشه ای دارندگان و گزینه های دیگر را در نظر بگیرید در خود نوار ماورا طراحی. یک نگاه به اطراف در چند ماورا میله و ماورا کلبه برای دریافت برخی از ایده از آنچه ممکن است و یا تماس با یک ساز با تجربه و یادگیری بیشتر.

اگر شما شده است که مایل به میزبان احزاب و به حیاط پشت خود را در یک استخر در منطقه و یا lakeside که جزیره فضای ماورا نوار می تواند فقط آنچه شما بوده ام به دنبال. خم کردن موسیقی و بلندر و اجازه دهید زمان خوب رول!

یک سوال – وقتی حزب ؟

[ad_2]