نقد و بررسی فیلم – “آب و هوا” یک کف کمدی رمانتیک با بازی Tricia O’Kelley

[ad_1]

“آب و هوا” است که یک کف کمدی رمانتیک در مورد یک “لودگی دختر آب و هوا” که به بحران. در سیاتل صبح تلویزیون نشان می دهد او نشان می دهد که نشان می دهد لنگر فریب خورده است بر او. Tricia O’Kelley (“Gilmore Girls”) نقش آب و هوا دختر سیلویا میلر و پس از او حرفه خودکشی یابد و خودش را با هیچ کار و هیچ دوست و هیچ آپارتمان. با هیچ پس انداز او مجبور است به حرکت در با او برادر کوچکتر والت, بازی های برگزار شده توسط Ryan Devlin. او و بهترین دوست خود بایرون (Patrick J. Adams) خورد به عنوان یک تیم پشتیبانی و مانع بازگشت او به سلامت عقل. تلاش برای مقابله در سن 35 سالگی او متکی بر او گال-رفقا (Kaitlin Olson & Alex Kapp هورنر) برای مشاوره. آنها مجموعه خود را با یک حسابدار (Jon Cryer) که در تاریخ اول خود را به زندگی خود را با هم برنامه ریزی از پایین به تعداد و sex از فرزندان خود را.

پس از یک سری از مصاحبه های شغلی که خندان تمرکز بر بحران او را به یک کار به عنوان یک پیشخدمت مشغول به کار برای صاحب رستوران J. D بازی جین لینچ. رانده شده به ناامیدی او آغاز می شود بعید است عاشقانه با یک مرد جوان او را بهترین دوست. آنها وعده یکدیگر آن را چیزی بیش از یک رابطه فیزیکی و در عین حال آن را به آرامی رشد می کند به یک سرکوب عشق وعاشقی.

در حالی که قابل پیش بینی و نشاط “آب و هوا” ارائه می شود با یک حرکت سریع سناریو این است که همیشه سرگرم کننده و سرگرم کننده است. آنچه باعث می شود آن را دوست داشتنی بازیگران که polarizes داستان می دهد و آن را عاطفی تعریف. Mark Harman (“NCIS”) نقش sleazy شهوت پرست لنگر که قانع کننده به نظر می رسد قدرت به عنوان خالی خود را به عنوان اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته خوانش. این یک مقوا شخصیت اما به خوبی انجام می شود مقوا شخصیت و حتی در خود comeuppance صحنه او باقی می ماند و عاطفه و نفرت به عنوان او تلاش برای بازنویسی حقیقت است. Tricia O’Kelley است نیروی انرژی در این فیلم است. زمانی که او به دنیا می آید غلت پایین او بازی می کند نقش خود را با دلیری و نه به دنبال تقوا. او می توانست بسیار قوی تر شد آن را برای او صورت gyrations آن را به عنوان ساخته شده است آن را دشوار است برای گرفتن آنچه در داخل.

برادر و دوست خود را ارائه مخل مقابل به سیلویا را با هدف, اما آنها بیش از حد به طور یکسان به نظر می رسد و نگرش به ایجاد یک تاثیر قوی به عنوان افراد است. روشنگری cameos توسط جین لینچ (“دو و نیم مرد”) Kaitlin Olson (“دو و نیم مرد”) و الکس Kapp هورنر (“ماجراهای جدید از قدیمی کریستین”) را زنان دیدگاه به داستان در طنز و جالب در راه است. آنها به ما بگویید که ازدواج و کار در هر شغلی هر انسان مهم تر است از یک رابطه عاشقانه. Jon Cryer است (“دو و نیم مرد”) درخشان تصویر از مقعد-تفکر حسابدار کاتالیزور است که تبدیل سیلویا دور از هر رابطه جدی به یکی که صرفا فیزیکی. انریکو هوشمندانه بازی می کند نشان می دهد تلویزیون مدیر کسی است که می داند که پتانسیل مقابله و تلویزیون است. شما می خواهم را انتخاب, در انتخاب زاویه دوربین.

ارزش تولید در حال اول. شات در محل در سیاتل و لس آنجلس فیلم زیبا حس فضا و زمان و جهت ادای احترام به نویسنده/مدیر Blayne Weaver. با خیمه تلویزیون ستاره فیلم باید بازی خوبی در تئاتر اما بهترین آن خانه خواهد شد به احتمال زیاد در صفحه نمایش های کوچک که در آن نخست جمعیتی مخاطبان ساکن.

اعتبار: “آب و هوا” ستاره Tricia O’Kelley, Patrick J. Adams, Ryan Devlin, Mark Harmon, Kaitlin Olson, Alex Kapp هورنر, Marin Hinkle, Jon Cryer و جین لینچ. نوشته و کارگردانی شده توسط Blayne Weaver; تولید شده توسط راز هویت در ارتباط با Steakhaus تولیدات و Tricia O’Kelley; فیلمبرداری توسط Brandon Trost; ویرایش توسط Abe Levy; طراحی و تولید توسط مایکل فیتزجرالد; جهت هنر توسط سامسون tanya warren; تولید میکسر صدا: جورج Flores; طراحی صحنه و لباس توسط سارا Trost; کلید گریم توسط Keri ان Luevano اصلی موسیقی توسط اندرو Hollander. مدت زمان: 92 دقیقه است. تاریخ R. موجود در دی وی دی.

[ad_2]