مضرات خرید یا تبادل لینک با سایتهای دیگر

مضرات خرید یا تبادل لینک با سایتهای دیگر

سایت های رقابتی فعالیت های شما را ردیابی می کنند و در هر کجا که هستید حضور دارند.
وب سایتهایی با مباحث بی ربط و بدون استراتژی کار با منابع لینک سازی شما و افزایش تعداد و تنوع پیوندهای برون مرزی.
سایتهایی که انتخاب می کنید ممکن است فعالیت آنها را کاهش داده یا محتوای شما را از موضوعات مربوط به سایت شما منحرف کند.
هزینه بالای سایتهای معتبر و با ارزش برای درج لینک خود
مزایای استفاده از شبکه ایجاد لینک های خصوصی
مزایای استفاده از شبکه ایجاد لینک های خصوصی

با کنترل تمام سایتهایی که به شما پیوند می دهند ، لازم نیست نگران حضور سایت های رقیب باشید. در بدترین حالت ، ممکن است سایت شما توسط Google مجازات شود. جریمه های گوگل را شناسایی و حذف و خلاص کنید.
شما می توانید به جای تمرکز در سایت هایی با محتوای مرتبط ، دامنه هایی را که هر روز به پایان می رسد شناسایی کنید و موضوعات مربوط به سایت خود را انتخاب کنید.
نحوه شناسایی PBN توسط Google
محتوای سایت
محتوای سایت

سایت هایی که شما ایجاد می کنید باید همگی دارای محتوای منحصر به فرد و منحصر به فرد خود باشند ، در غیر این صورت گوگل همه آنها را شناسایی و در انتهای رتبه بندی خود قرار می دهد.

مالکیت دامنه
مالکیت دامنه

یکی از ابزارهای Google برای شناسایی شبکه های پیوند دهنده دامنه ، مالکیت دامنه است.

اگر همه دامنه ها به نام یک شخص باشند یا توسط یک شرکت ثبت شده باشند ، Google به راحتی نحوه کار را شناسایی و مجازات خواهد کرد.

دو راه برای فرار از این راه وجود دارد: یا باید اطلاعات Whois از سایت ها مخفی شود که این یک هزینه اضافی برای شما است و گوگل به شما مشکوک می شود ، یا دامنه ها باید به نام افراد مختلفی ثبت شوند که ما به شما اجازه می دهیم. در. ما دوم پیشنهاد می کنیم.

پیوند سایتهای شبکه در هاست یا سرور
پیوند سایتهای شبکه در هاست یا سرور

شناسایی شرکت IP میزبان یک کار بسیار ساده برای گوگل است.

اگر سایتهای موجود در شبکه شما که یکدیگر را تقویت می کنند همه در یک سرور یکسان و با یک IP مشابه هستند ، خطر Google برای شناسایی شبکه واقعاً زیاد خواهد بود.

برای حل این مشکل ، شما باید از شرکتهای مختلف میزبانی کنید یا یک IP اختصاصی برای هر سایت تهیه کنید که این امر باعث افزایش هزینه ها و مدیریت سایتها می شود.

یکی از روشهای متداول برای پنهان کردن اطلاعات میزبانی ، استفاده از خدمات CDN مانند Cloudflare است که DNS سایت را تغییر داده و اطلاعات میزبان اصلی را پنهان می کند.

و جالب است بدانید که حتی با این سرویس ، IP اصلی هنوز هم برای گوگل قابل تشخیص و ردیابی است!

نحوه خرید دامنه
نحوه خرید دامنه

هنگام خرید دامنه رایگان ، باید اطلاعاتی درباره محتوای و ساختار آن دامنه نیز داشته باشید ، زیرا با تغییر اساسی در ساختار و محتوای آن سایت ، Google متوجه ورود آن به شبکه پیوند می شود.

پیوند به سایتهای دیگر
پیوند به سایتهای دیگر

اگر سایت هایی که در یک شبکه هستند فقط به یکدیگر پیوند می زنند و یکدیگر را تقویت می کنند ، گوگل فکر می کند که بیشتر در یک شبکه قرار دارند ، بنابراین برای جلوگیری از این مشکل باید سایت های دیگر را در قسمت انتخابی خود شناسایی کرده و به آنها بدهید. آنها همچنین لینک را بدهید.

معایب PBN
معایب PBN

هزینه ساخت و نگهداری PBN
برای ساختن یک شبکه قوی زمان لازم است
PBN در رده SEO SEO کلاه سیاه قرار دارد
با توجه به مضرات و مزایای ذکر شده در پیوندهای شبکه خصوصی سازی ، تصمیم نهایی با مدیر وب سایت این است که آیا در لبه یک دیوار نازک PBN قدم می زنید یا نه!

شما می توانید با ارائه مطالب خوب و رعایت قوانین Google و روش های سئو کلاه سفید ، سایت خود را به یکی از پر بازدیدترین سایت های Google تبدیل کنید.

تیم طراحی وب سایت و سئو همواره در کنار شما هستند و آماده ارائه خدمات برای طراحی وب سایت ، افزایش رتبه سایت و سایر خدمات مرتبط با وب سایت شما عزیزان هستند.

برای اطلاع از تعرفه های مربوط به طراحی سایت یا سئو ، می توانید به صفحات “تعرفه سایت سئو” و “قیمت طراحی سایت” مراجعه کرده و با پر کردن فرم یا تماس با شماره های درج شده از قیمت مراجعه کنید. پیدا کردن

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد ، با ارسال نظرات خود با ما همراه شوید.

اطلاعات بیشتر