مسمومیت غذایی معتبر غرامت کارگران ادعا می کنند ؟

[ad_1]

شغل می تواند با انواع مختلفی از خطرات است. از آب و هوای نامساعد و بلند کردن اجسام سنگین به مواد شیمیایی و خشونت و ماشین آلات و بیشتر یک کارمند می تواند در معرض خطر انواع حوادث محل کار. تحت این شرایط خطرات کاملا آشکار است. اما نیز وجود دارد برخی از unsuspecting خطرات است که می تواند اتفاق می افتد در محل کار. برای مثال هنوز بسیاری از مردم را در نظر غذا خوردن آنها در محل خود را از اشتغال به عنوان یک خطر است اما می توان آن را. مسمومیت غذایی یک بیماری شایع است که می تواند باعث علائم شدید و درد برای چند روز و می توان آن را به راحتی قرارداد در محل کار تنظیم با توجه به شرایط مناسب.

البته همیشه وجود دارد خطر ابتلا به صدمه دیده و یا درگیر شدن در یک تصادف زمانی که شما قدم به جهان است. اما زمانی که آن اتفاق می افتد در حالی که شما در محل کار شما ممکن است به عنوان جبران خسارت برای خود زیان و خسارت تا زمانی که آسیب رخ داده است در حالی که شما به انجام کار مرتبط با وظایف. در مورد مسمومیت غذایی آلوده به غذا یا نوشیدنی باید مصرف شده در حالی که شما در حال انجام چیزی است که برای کار به طور خاص. اگر شما بودند نه انجام کار مربوط به وظایف در حالی که مصرف مواد غذایی آلوده است که باعث به شما برای توسعه مسمومیت غذایی, سپس شما نمی خواهد که یک مدرک معتبر غرامت کارگران ادعا می کنند; و یا از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای اثبات که شما انجام دهید.

ادامه مطلب برای یادگیری 3 نمونه که در آن مسمومیت غذایی خواهد بود معتبر غرامت کارگران ادعا می کنند و یک چند در که آن را نمی خواهد.

3 معتبر کارگران Comp موارد مسمومیت غذایی:

بنابراین به یاد داشته باشید که مواد غذایی آلوده و یا نوشیدنی باید مصرف شده است در حالی که یک کارمند یا انجام یا شرکت در فعالیتهای مربوط به. بررسی 3 نمونه زیر را برای درک بهتر از زمانی که مسمومیت غذایی است که مربوط به کار.

I. کارفرمای خود را بهره مند از شما از خوردن غذا. اگر کار شما این است که به غذا طعم و کارفرمای خود را بهره مند از شما مزه و خوردن غذا می خوردند و سپس شما می توانید یک مدرک معتبر غرامت کارگران ادعا می کنند. این درخواست می تواند به مواد غذایی منتقدان وبلاگ نویسان مواد غذایی, رستوران, آشپز, سرور, bartenders و دیگر مشاغل که در آن غذا مزه خواهد بود مشترک بخشی از این کار است.

II. خود را به کارفرما ارائه مواد غذایی. اگر کارفرمای شما تامین مواد غذایی که باعث به شما برای توسعه مواد غذایی-بیماری منتقله از راه شما به راحتی می تواند یک مدرک معتبر ادعا می کنند. برای مثال اگر شما حضور اجباری پرداخت می شود کار جلسه که کارفرما به حال catered و مواد غذایی به شما داد مسمومیت غذایی آن می تواند معتبر comp کارگران ادعا می کنند. در مقابل اگر شما مریض از مواد غذایی خود را به شما به ارمغان آورد از خانه و خوردند در میز کار خود را, شما نمی خواهد.

III. شما توسعه مسمومیت غذایی از محل کار کافه تریا است که برای کارکنان تنها. برخی از محل های کار باید سالن های غذاخوری هستند که به شدت برای کارکنان به غذا خوردن در حالی که دیگران ممکن است که باز است را به عموم مردم و کارکنان است. اگر شما توسعه یک مواد غذایی-بیماری منتقله در یک کافه تریا تنظیم است که ارائه شده توسط کارفرما به شدت برای کارکنان شما می توانید یک ادعا معتبر. اگر کافه است که شما نمی خواهد.

دریافت نمایندگی حقوقی

می توان آن را گیج کننده به درک آنچه به منزله “در محل کار” و یا “انجام کار مربوط به وظایف” بنابراین مهم است که برای تماس با یک وکیل صدمه شخصی با تجربه به تعیین اگر شما comp کارگران ادعا می کنند که یکی از معتبر یا نه. آنها را به منابع دانش و تجربه خود را ارزیابی مورد اعتبار و پیاده سازی بهترین استراتژی برای بهبود مالی.

[ad_2]