مزایای Skymsen گوشت Tenderizers

[ad_1]

هر کس لذت می برد یک مناقصه و آبدار تکه استیک. هیچ کس می خواهد به نیش می زنند به سختی تکه استیک و تقریبا از دست دادن دندان است. بسیاری از افراد را به یاد داشته باشید که در آن آنها خریداری گوشت از و بازگشت به طور منظم برای آن است. البته سود اصلی با استفاده از یک گوشت کوب: مشتریان بازگشت. اما اجازه دهید نگاهی به مزایای استفاده از Skymsen گوشت Tenderizers.

این Skymsen گوشت کوب ساخته شده با فولاد ضد زنگ که از نظر بهداشتی به خصوص در هنگام کار با گوشت خام محصولات. فولاد ضد زنگ شناخته شده است برای به حداقل رساندن گسترش باکتری ها و سترون می توانید قبل و بعد از استفاده از.

از آن آسان است برای تمیز کردن آن براق و کارآمد طراحی شده است. شما می توانید به پاک کردن آن را با یک پارچه مرطوب و با مواد شوینده ملایم برای تمیز نگه داشتن آن از هر گونه باقی مانده از گوشت. آن است که بهترین عمل برای حفظ واحد تمیز کردن زمانی که آن را استفاده نمی کنید برای اطمینان از طول عمر محصول است.

آن را به یک سوئیچ ایمنی متوقف می شود که این دستگاه بلافاصله زمانی که لازم است. همیشه اطمینان حاصل شود که دستگاه توسط کارکنان آموزش دیده عضو برای جلوگیری از هر گونه اتفاقات ناگوار است.

شما همچنین باید این گزینه را به استفاده از نوار برش پیوست. نوار برش دلبستگی را برش استیک به نوار.

آن است که به ویژه طراحی شده برای ترد کردن استیک الکترونیکی با خروجی قدرت 0.37 کیلووات 220 ولت و 50 هرتز. آن است که بسیار قدرتمند قطعه از تجهیزات دکان قصابی که كالباس استیک به سرعت و به راحتی.

آن می تواند به راحتی نصب شده بر روی یک آشپزخانه به عنوان آن را فوت لاستیکی به نگه داشتن آن در محل. علاوه بر آن طول می کشد تا فضای کمی را در آشپزخانه. اندازه کل آن است 530 x 470 x 220 میلیمتر و آن را تنها در وزن 29 کیلوگرم است.

این تجهیزات برای پذیرایی مناسب برای انواع موسسات مانند رستوران ها و سوپر مارکت ها, روستا بازنشستگی, خدمات مواد غذایی و خیر ،

Skymsen را قصاب فروشگاه خط از محصولات مشهور خود را برای کیفیت و قابلیت اطمینان در نتیجه این واحدهای تولیدی به عملکرد بهینه برای یک زمان طولانی. آنها نیز در نظر گرفته می شود کاملا قابل اعتماد برای همه موسسات که ارائه محصولات گوشت.

این Skymsen گوشت کوب ارزش است قطعه ای از تجهیزات کیترینگ آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به خدمت با کیفیت tenderized استیک است که به سادگی ذوب در دهان پس از آن پخته شده است. بنابراین اگر شما به دنبال یک مزیت رقابتی مناقصه و خوشمزه استیک قطعا به استقرار خود را به لبه.

[ad_2]