مانع در راه ما

[ad_1]

مانع در راه ما…در زمان های قدیم یک پادشاه بود و یک تخته سنگ قرار داده شده در جاده. او سپس خود را پنهان و تماشا برای دیدن اگر هر کسی برداشتن سنگ بزرگ است. برخی از ثروتمندترین تجار و درباریان به سادگی آمد و رفت در اطراف آن است. بسیاری با صدای بلند سرزنش شاه برای نگه داشتن جاده ها, روشن,, اما هیچ چیزی در مورد گرفتن سنگ بزرگ از راه. نادانسته به بسیاری از مردم شاه در تلاش بود برای تدریس یک درس است. درس این بود که اگر شما آدرس مشکل کار نسبت به رفع این مشکل به جای چشم پوشی از آن شما خواهد درو پاداش در پایان.

مانع

اگر شما فکر می کنم در مورد داستان مشکل با این مانع نمی شد که آن را در وسط جاده یا این که آن را یک مانع در خود و برای خود بلکه این است که پس از دیدن مانع تصمیم گیری های خاصی ساخته شده. ثروتمندترین تجار تصمیم به اجتناب از مانع در دسترس نباشد. که می تواند مانند بیشتر کسب و کارهای اجتناب از تغییرات تکنولوژیکی و یا برش پایین کارکنان به منظور حفظ حقوق بالا و پاداش است.

فقیرترین تاجر تصمیم گرفت برای رسیدگی به این مشکل ، این را می توان تشبیه به رهبران کسب و کار که به دنبال “پوشش نقره ای” در اقتصاد انجام کارهایی مانند ایجاد کسب و کار جدید مدل توسعه محصولات و یا خدمات با هدف یک نیاز جدید و یا با استفاده از منحصر به فرد هستید.

واقعیت

در حال حاضر آن را احساس نمی کند خوب مهم نیست که چه مانع است. نگه داشتن در ذهن هر کس که می رسد موفقیت با این حال آنها تعریف آن سفر کرده که همان راه شما در حال حاضر در. در حالی که فکر لزوما ماده – وضعیت شما است که نیاز به خطاب. این همچنین بدان معنی است که وجود دارد نیاز به چیزی است که تفاوت را برای شما…چیزی که شما را حرکت به پایین جاده ها است.

این را در نظر بگیرید…اگر شما در حال حرکت…شما گیر کرده است. اگر موانع خود را در حال متوقف کردن شما گیر کرده است.

وجود ندارد سعی کنید

اگر شما از طرفداران جنگ ستارگان, شما می دانم که استاد Yoda گفت: “قدرتمند “و یا نمی دارد و امتحان کنید.” این به چه معنی است ؟ این بدان معنی است که شما نیاز به انجام کاری. شما نمی سعی کنید برای انجام کاری در مورد مانع; شما فقط آن را انجام دهد. شما متعهد به کار آن – یا کار با آن و یا کار در برابر آن است. شما انجام تحقیقات خود را شما کشف امکانات شما تعیین ریسک و اگر سطح خطر برای شما مناسب است و همین حالا آن را امتحان کنید…آن را انجام دهد. بیش از حد بسیاری از فرصت های از دست رفته توسط half-hearted تلاش و ترک قبل از دیدن نتایج.

Stiffneck هر کسی ؟

چه Stiffneck? یک Stiffneck یک رهبر کسب و کار است که تمام این اطلاعات به تصمیم گیری خوب می شود اما فرو رفته پایین ساخت تصمیم گیری های اشتباه برای کسب و کار خود را اغلب پریشان “یک چیز براق” و یا چه هر کس دیگری در حال انجام است.

کسب و کار شما احتمالا بسیار منحصر به فرد است. راه شما برای اجرای کسب و کار خود و منحصر به فرد است. شما احتمالا می تواند به کار برای شخص دیگری که می کند دقیقا همان چیزی که شما و کمک به آنها را بیشتر در کسب و کار خود را. هر کس دیگری را راه حل لزوما برای شما کار می کنند. هیچ فرمول است که با این نسخهها کار برای هر کسب و کار به آن را موفق. هیچ روش که با این نسخهها کار برای همه مردم در همه زمان ها. به عنوان یک رهبر کسب و کار آن است که مسئولیت خود را به بهترین تصمیم گیری در هنگام نزدیک شدن به شما مانع است. در حالی که هر تصمیم شما را ممکن است 100% حق ساخت stiffneck تصمیم گیری می تواند پیامدهای ویرانگر.

کار آن

در حال حاضر…مانع است که هنوز هم وجود دارد, اما شما در حال گرفتن سادهای نیست. حال در سمت راست فضای ذهنی برای مقابله با مانع است که اولین چیزی که یک رهبر کسب و کار زرنگ و دانا است به انجام. از تجربه من, من آن را مفید پیدا کردم به انجام موارد زیر:

دیدن مانع برای آنچه در آن است: به عنوان مثال: مشکل این است که اقتصاد خود و یا در آن است که شما باید کمتر مشتریان ؟ باید هزینه های خود را رفته است ؟ اتحاد اصلی خود فروشنده رفته از کسب و کار?

در نظر بگیرید برخی از امکانات: ممکن است برای خرید خود فروشنده شرکت ؟ آیا شما علاقه مند در تغییر محصول خود را? آیا گسترش پایه مشتری خود را?

شناسایی فرصت های بالقوه و تهدیدات: وجود دارد هیچ چیز مانند بیرون پریدن از هواپیما کاملا خوب فقط برای پیدا کردن شما باید یک کوله پشتی پر از لباس های شسته شده کثیف به جای استفاده از یک چتر نجات. در نظر گرفتن آنچه که می تواند درست یا غلط است. علاوه بر در نظر گرفتن سرمایه گذاری در مقابل نتیجه فرصت های از دست رفته.

خود را انتخاب کنید سه: از امکانات آن از سه به نظر می رسد که بیشترین احتمال موفقیت ؟ در نظر بگیرید این فکر کردم شما ممکن است شکست بخورند. مطمئن شوید که وجود دارد مشروط امکانات شما می توانید با زندگی می کنند در موفقیت و شکست.

یک طرح: به من اعتماد کن…در اکثر موارد شما نمی خواهد فقط نشان می دهد تا. حرکت “نسبتا رو به جلو و تقریبا حق” را کار نمی کند زمانی که بسیاری از رهبران کسب و کار در حال گرفتن زمان برای انجام همه چیز به راه راست. ساخت یک طرح نیز نیاز به یک “استراتژی خروج” – در شرایطی که تحت آن شما نیاز به رها خاص امکان و دنبال یک “سطح پایین” امکان.

اجرا: فکر نمی کنید در مراحل برنامه ریزی و اجازه ندهید که برنامه ریزی شما را از دست ندهید این فرصت را.

دیدن آن از طریق: بحث بحث و پیاده روی پیاده روی. اگر شما تبدیل به شناخته شده به عنوان یک رهبر که وثیقه زمانی که همه چیز خشن, شما را پیدا خواهد کرد که شما هیچ پیروان. یک رهبر بدون پیروان هیچ رهبر در همه.

مانع در راه ما

در زمان های قدیم یک پادشاه بود و یک تخته سنگ قرار داده شده در جاده. او سپس خود را پنهان و تماشا برای دیدن اگر هر کسی برداشتن سنگ بزرگ است. برخی از ثروتمندترین تجار و درباریان به سادگی آمد و رفت در اطراف آن است.

بسیاری با صدای بلند سرزنش شاه برای نگه داشتن جاده ها, روشن,, اما هیچ چیزی در مورد گرفتن سنگ بزرگ از راه. سپس یک دهقان آمد, حمل بار از سبزیجات است. با نزدیک شدن به تخته سنگ دهقان گذاشته بار خود را و سعی کرد که سنگ را به کنار جاده. پس از مقدار فشار و زور زدن او در نهایت موفق شد. به دهقان برداشت تا بار خود را از سبزیجات و او متوجه یک کیف پول دروغ گفتن در جاده ها که در آن تخته سنگ بوده است. کیف پول حاوی بسیاری از سکه های طلا و یک یادداشت از شاه نشان می دهد که طلا برای کسی که حذف تخته سنگ از وسط خیابان. دهقان یاد گرفتم چه بسیاری از دیگران هرگز درک.

هر مانع ارائه یک فرصت برای بهبود یک بیماری است.

وجود داشته باشد (startup), تکامل (کمک به کسب و کار را سازماندهی و اجرا بهتر!) و ظهور (تبدیل شدن به یک نیروی در بازار).

ما به طور کلی لذت بردن از کار با شرکت های کوچکتر با درآمد زیر 5 میلیون دلار که در آنچه انجام می دهند اما می خواهم به حرکت به سطح بعدی. مشتریان بزرگ برای ما عبارتند از خصوصي خدمات حرفه ای شرکت های خلاق و شرکت های طراحی این نرم افزار و شرکت های مراقبت های بهداشتی و رستوران و پذیرایی قرار گرفتند. ما همچنین جمع آوری تیم برای پروژه های بزرگتر (کسب و کار بزرگتر از 5 میلیون دلار) و کار با کسب و کار فردی واحد است.

اگر شرکت شما و یا شرکت شما را با کار می تواند با استفاده از کمک ما لطفا به ما اطلاع دهید!

یک Aepiphanni خود را!

با تشکر از شما برای وقت خود را. ما امیدواریم که شما پیدا کرده اند ارزش در چاپ است. لطفا با ما هر گونه بازخورد و یا سوال شما ممکن است داشته باشد; دریغ نکنید با من تماس بگیرید و یا به من یک ایمیل به ساقه! به عنوان یک جامعه متمرکز سازمان ما علاقه مند هستند در خدمت نیازهای کسب و کار رهبران و جوامع آنها خدمت می کنند. لطفا این ایمیل را به هر کسی که شما فکر می کنم ممکن است لذت ببرید و یا آن را درک.

[ad_2]