لوله پی وی سی لوله فلکسیبل

لوله های پی وی سی ClearFLEX 60 Metric تمام مزایای استفاده از ClearFlex 60 را دارند اما در اندازه های متریک. اتصالات نشتی معمولی برای لوله های اندازه گیری انگلیسی “نزدیک به اندازه” را از بین می برد.

تعداد مورد: 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر)

اطلاعات مربوط به محصول: ClearFLEX 60 لوله های پی وی سی لوله (PDF)

لوله پی وی سی ClearFLEX 70-1 Premium
لوله های پی وی سی ClearFLEX 70-1 Premium سازگار با FDA CFR 21 است و استانداردهای USP Class VI ، NSF-51 ، 3A و USDA را رعایت می کند. این ماده غیر سمی است و باعث ایجاد طعم و بو نمی شود. همه این موارد باعث انتقال ایده آل برای انتقال مواد غذایی ، نوشیدنی ، شربت ، روغن پخت و پز ، فرآورده های شیر و… می شود. دیالیز ، انتقال خون ، خطوط زهکشی و خطوط آبیاری از دیگر کاربردها هستند.

تعداد مورد: 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر) لوله فلکسیبل

اطلاعات مربوط به محصول: لوله های پی وی سی ClearFLEX 70-1 Premium  (PDF)

لوله های PVC غیر فتالات ClearFLEX 70NP
لوله PVC غیر فتالات ClearFLEX 70NP سازگار با FDA CFR 21 است و با استانداردهای USP Class VI ، NSF-51 و USDA و همچنین استانداردهای RoHS و REACH مطابقت دارد. این ماده غیر سمی است و باعث ایجاد طعم و بو نمی شود. این امر باعث می شود ClearFLEX 70NP برای پردازش و انتقال مواد غذایی و نوشیدنی به علاوه آزمایشگاه ، پزشکی ، آبجو و داروخانه کاربردی باشد.

تعداد مورد: 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر)

اطلاعات مربوط به محصول: لوله های PVC غیر فتالات ClearFLEX 70NP

لوله های پی وی سی با پارچه BraidFLEX 70N
لوله های پی وی سی بافته شده با پارچه BraidFLEX 70N دارای بندهای تعبیه شده ای هستند که از گرفتگی مواد جلوگیری می کنند و از تمیز کردن آسان آن اطمینان دارند. این لوله برای نظارت بر جریان بصری شفاف است و به راحتی در محل خم می شود. کاربردهای توصیه شده شامل خطوط انتقال ، آزمایشگاه با فشار بالاتر ، برنامه های غذایی و آشامیدنی و مدار پنوماتیک است. برای برنامه های خلاء توصیه نمی شود. از اتصالات درج / خاردار استفاده کنید.

تعداد مورد: 250 فوت ، 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر)

اطلاعات مربوط به محصول: لوله های پی وی سی بافته شده BraidFLEX 70N (PDF)

لوله های پی وی سی FLEX GP70
لوله FLEX GP70 PVC برای انتقال مواد شیمیایی عمومی و سایر کاربردهای مورد نیاز مقررات ایده آل است. این ماده شفاف و انعطاف پذیر و در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مقاوم است. FLEX GP70 در برابر پیری مقاومت می کند ، قابلیت پوشیدگی عالی دارد ، یک دیوار داخلی صاف و اتصال آن بسیار آسان است. همچنین از نظر FDA CFR 21 سازگار است و آن را برای استفاده با غذاها و نوشیدنی ها مناسب می کند.

تعداد مورد: 100 فوت ، 50 فوت یا 10 فوت (بسته به قطر) لوله فلکسیبل

اطلاعات مربوط به محصول: لوله های PVC FLEX GP70 (PDF)

لوله های پی وی سی FLEX GP70B
FLEX GP70B به جز رنگ مشکی شبیه به GP70 است. این باعث می شود مقاومت به اشعه ماوراء بنفش بیشتر شود و باعث رشد جلبک ها نشود. برای برنامه های در فضای باز ، رسانه های حساس به نور ، برنامه نویسی رنگ خطوط پردازش و به عنوان مهار ثانویه سایر خطوط توصیه می شود.

تعداد مورد: 100 فوت ، 50 فوت یا 10 فوت (بسته به قطر)

اطلاعات مربوط به محصول: لوله های PVC FLEX GP70 (PDF)

لوله PVC FuelFLEX ™ 65
خط تولید FuelFLEX ™ 65 بخصوص برای استفاده متناوب با محصولات مبتنی بر نفت ساخته شده است. رنگ زرد شفاف آن ، آن را به عنوان یک خط سوخت مشخص می کند ، اما همچنین به کاربر این امکان را می دهد تا جریان را کنترل کند. فرمولاسیون ویژه PVC از پلاستیک ساز خاص استفاده می کند که مانند سایر ترکیبات PVC در حضور فرآورده های نفتی لوله فلکسیبل از بین نمی رود و خشک نمی شود.

تعداد مورد: 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر)

اطلاعات محصول: لوله FuelFLEX F _65_PVC (PDF)

اطلاعات بیشتر در وب سایت لوله های Finger Lakes موجود است.

درجه لوله های PVC Finger Lakes ممکن است با Tygon * درجه R-3603 ، B-44-3 ، B-44-4X ، S-50-HL ، F-4040-A ، B-44-4X IB ، NT-80 سازگار باشد ، و وینچون *.

* علائم تجاری ثبت شده از پلاستیک های عملکرد Saint-Gobain