قیمت و هزینه کاشت مو در تهران و ایران

سالیان سال می گذرد و پزشکان و محققان کشف کرده اند موهای پشت سر ممکن است به طور ژنتیکی تا آخر عمر رشد کند. این کشف از راه حل های موثر برای درمان ریزش مو به حساب می آید. آیا می دانید قیمت کاشت مو در تهران و ایران چقدر است؟

 

افرادی که از کم حجمی موی خود رنج می برند، این امکان را دارند که با مراجعه به بهترین کلینیک بهداشتی مو به روزهای اول جوانی خود برگردند و از موهای پرپشتی که دارند لذت ببرند؛ این رویا دست نیافتنی نیست. هزینه و قیمت کاشت مو در ایران با سایر کشورها کمی متفاوت است.

موی سر از آن دسته عوامل زیبایی به حساب می آید که تمام افراد به دنبال آن هستند. پزشکان روش های مختلفی برای کاشت مو یافته اند که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز دچار ریزش موی شدیدی شده اید و احساس کم پشت بودن دارید، کاشت مو یکی از بهترین پیشنهادات به شما خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم در رابطه با هزینه کاشت مو طبیعی در ایران و سایر هزینه هایی که باید برای کاشت مو بپردازید، صحبت کنیم. با کلینیک رویان سلامت همراه باشید.

با عوامل موثر بر هزینه کاشت مو در ایران آشنا شوید

قطعا ریزش مو یکی از دغدغه های مهمی است که ممکن است در زندگی اکثر افراد رخ دهد. افرادی که از ریزش سریع مو رنج می برند، احتمال دارد هنوز سن بلوغ را نیز تجربه نکرده باشند. همین امر در افسردگی و از دست دادن اعتماد به نفس افراد نقش موثری دارد. این افراد بر این باور هستند که برخورداری از مو برابر با زیبایی، جوانی و اعتماد به نفس است.

در چنین مواردی باید به دنبال بهترین راه حل باشید. راه حل دائمی که تاکنون توسط محققان اثبات شده جراحی کاشت مو است. هزینه پایین این جراحی و مهارت پزشکان متخصص واجد شرایط دو دلیل عمده برای این انتخاب است.

کاشت مو در شهرهایی مانند مشهد، تهران، اصفهان و شیراز رواج بیشتری دارد. از آنجایی که متقاضیان بیشتری برای کاشت مو وجود دارد؛ در نتیجه پزشکان باتجربه تری در این شهرها فعالیت می کنند که سال ها این روش جراحی را با روش های مدرن انجام داده اند. بنابراین افزایش هزینه کاشت مو در تهران و چنین شهرهایی کاملا منطقی خواهد بود؛ چراکه شما این قیمت را برای تجربه و مهارت این پزشکان متبحر می پردازید.

قیمت کاشت مو در ایران نیز مانند سایر کشورها به عوامل زیادی بستگی دارد و ممکن است این عوامل در هزینه کاشت مو تاثیر داشته باشند. در ادامه به شرح این عوامل می پردازیم.

  • تعداد تارهای مویی که به پوست سر پیوند میخورد؛
  • جنس مو؛
  • روش های مختلف کاشت مو؛
  • مراقبت های بعد از عمل.

باید از این نکته مهم آگاه باشید کاشت مو مانند سایر عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. فقط برخی بیمه های تکمیلی با بندهای خاص زیبایی ممکن است تنها هزینه های دارویی را برعهده بگیرند. به همین دلیل از دغدغه  های اصلی متقاضیان کاشت مو تأمین هزینه آن است.

چرا کشور ایران یک فرصت طلایی برای کاشت مو است؟

با توجه به موج جدید علاقه افراد به انجام عمل های زیبایی، به خصوص در سنین بالای 40 سال بسیاری از کشورها کماکان در تلاش هستند خدمات و امکانات فراوانی را در اختیار بیماران خود قرار دهند. با این وجود، این تنها مسئله قابل توجه نیست؛ کاشت مو یک روش پیچیده است که باید توسط یک جراح پلاستیک خبره و ماهر انجام شود.

در طی چند دهه گذشته، شهروندان کشورهای همسایه علاقه مند شده اند که در ایران توسط جراحان ماهر ایرانی کاشت مو را انجام دهند. دلیل اصلی انتخاب این است که ایران در میان کشورهای مجهز به امکانات جراحی های پلاستیک قرار دارد و توانسته است در رده نخست قرار بگیرد.

جراحان ایرانی در انجام جراحی های زیبایی به خصوص کاشت مو محبوبیت زیادی در بین کشورهای همسایه به دست آورده اند؛ زیرا سالانه آمارهایی از موفقیت عمل های جراحی کشور منتشر می شود که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است.

چرا هزینه کاشت مو در تهران زیاد است؟

در ابتدا باید گفت این هزینه ها در مقایسه با کیفیت بالای جراحی و امکانات پیشرفته ای که برای آن استفاده می شود، آنچنان زیاد نیست! با این حال باید گفت بیشتر این جراحان ایرانی از دانشگاه های نخبه فارغ التحصیل شده اند. سپس دوره های ویژه و بورسیه های جراحی پلاستیک را در کلینیک های مدرن گذرانده اند.

علاوه بر این، اکثر آن ها اعضای انجمن های جراحی پلاستیک یا سایر تخصص های آمریکایی و اروپایی هستند. در نتیجه، بالا بودن هزینه کاشت مو در تهران در مقایسه با دیگر شهرها و کشورهای جهان کاملا منطقی است. به‌طورکلی اطمینان حاصل کنید جراح روش کاشت را برای شما شرح می دهد و موثرترین روش را بر اساس اهداف و نیازهای شما پیگیری می کند.

 

مسئله دیگری که باید ذکر شود، این است که نتایج کاشت مو در ایران از رضایت بالایی برخوردار است. یک مطالعه انجام شده در رابطه با میزان موفقیت کاشت مو در ایران به وضوح نشان می دهد با حداقل عوارض و خطرات ممکن این عمل موفقیت بالایی را ارائه می دهد. در ادامه قصد داریم شما را با جزئیات هزینه کاشت مو در تهران و سایر شهرهای مشهور ایران در این زمینه آشنا کنیم.

عوامل موثر در هزینه کاشت مو به روش  sut

روش مدرن و پیشرفته sut که این روزها از محبوبیت بیشتری برخوردار است، هزینه هایی را در بردارد. قیمت کاشت مو به روش sut به عوامل زیادی بستگی دارد که باید از آن ها اطلاع یابید. در ادامه این عوامل را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

  • شهرموردنظر: ممکن است میزان ​​هزینه کاشت مو از شهری به شهر دیگر متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در شیراز و اصفهان کمتر از کاشت مو در تهران است؛
  • امکانات و تجهیزات پزشکی: هزینه کاشت مو در کلینیک های مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد. این بدان معناست که برخی از کلینیک ها به امکانات پزشکی مدرن و به روزتری مجهز هستند که در قیمت تأثیر می گذارد؛
  • روشکاشت مو: روش sut نسبت به سایر روش های کاشت هزینه مناسب تری دارد؛
  • تعداد هر پیوندو مقدار آن: تعیین متوسط ​​هزینه کاشت مو دشوار است. زیرا بستگی به تعداد گرافت های موردنیاز بیمار دارد. هرچه تعداد گرافت بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر است؛
  • ناحیه بدون مو: هزینه کاشت مو برای ریش، سر و ابروها به دلیل اندازه این نواحی هزینه یکسان نیست؛
  • مهارتو تجربه متخصص: پزشکان باتجربه و نظرات مثبت بیمارانممکن است در افزایش قیمت کاشت مو تاثیرگذار باشد.

 

هزینه کاشت مو به روش  super fue

کاشت مو به روش super fue  در واقع استخراج فولیکول های مو به صورت مجزا است. در روش Super FUE نیز اساس کار شبیه FUE است. تنها تفاوت آن این است که تمام مراحل برداشت و کاشت فولیکول ها توسط دستگاه های هوشمند و به صورت خودکار انجام می شود.

بدیهی است با وجود تجهیزات هوشمند، کاشت مو به این روش، به عنوان یکی از با کیفیت ترین روش های کاشت مو شناخته می شود که طبعا هزینه‌های بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد. هزینه کاشت مو در تهران به این روش بسته به کیفیت کار کلینیک و تبحر پزشک متخصص طیف متنوعی را شامل می شود.

هزینه کاشت مو به روش fit

روش دیگری به نام استخراج فولیکول مو و به ویژه در بین نسل جوان که دوست دارند موهای کوتاه تر و بدون زخم موی خطی داشته باشند، وجود دار. در روش fit فولیکول های مو به صورت فله و منفرد از پشت سر فرد به صورت دستی برداشته می شوند.این روش به جراحی نیاز ندارد و تعداد زیادی از فولیکول های مو در یک جلسه به قسمت جلوی سر منتقل می شوند.

این تکنیک چند سالی است که در این حوزه رواج یافته است. هزینه آن نسبتا کمتر از سایر روش هاست. برخی پزشکان مدعی هستند روش fit کمترین هزینه کاشت مو را دارد.

هزینه کاشت مو به روش dhi

بیش از 85 درصد مردان و زنان در سن 50 سالگی از موهای کم پشت خود ناراضی هستند. اگر سایر روش های کاشت مو شما را راضی نکرده است، روش جدیدی وجود دارد که به دلیل برخورداری از هزینه کمتر، محبوبیت بیشتری بین مردم دارد.DHI نوعی روش کاشت مو به روش FUE است که شامل برداشتن پیوند از پشت پوست سر (ناحیه اهدا کننده) است؛ اما تفاوت اصلی آن در روش کاشت مو است.

یکی از فاکتور های مهم در انجام کاشت مو قیمت کاشت هر تار مو است و برای هر فردی که تمایل به انجام کاشت مو دارد، عاملی بسیار مهم به حساب می آید. هزینه کاشت مو با روش  dhiبستگی به وسعت ریزش فرد دارد که مشاوران مرکز تخصصی مو با مشاوره های سودمند برای کاشت، بهترین توصیه ممکن را پیشنهاد می دهند.

هزینه کاشت مو به روش بایوفایبر

کاشت مو Biofibre روشی موثر برای کمک به افرادی به حساب می آید که حتی در ناحیه اهدا کننده نیز از طاسی کامل رنج می برند؛ جایی که پزشک فولیکول های پیوند موی طبیعی را استخراج می کند. کاشت بیوفیبر با هدف کاشت موی ساخته شده از الیاف ظریف دقیقا دارای همان شکل و بافت موی طبیعی است.

قیمت کاشت هر تار مو به روش بایو فایبر از آن دست نکات مهمی است ک هر متقاضی ابتدا به آن توجه می کند.

عامل مهمی که در خصوص قیمت کاشت هر تار مو باید بدان توجه کنید، بدون شک تخصص پزشک و اعتبار کلینیک خواهد بود. با این حال بهتر است پیش از مراجعه برای کاشت حتما این نکات را در نظر بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش bht

این روش برای زنانی مناسب و نتیجه بخش است که بانک موی مناسبی ندارند. این افراد به صورت کلی در ناحیه سر دچار ریزش می شوند و سر آن ها موی قابل توجهی ندارد. پزشکان با ابداع روش BHT به این افراد کمک می کنند که موهای از دست رفته خود را مجددا به دست آورند. در این روش پزشکان از سایر موهای اعضای بدن فرد مانند دست، پا و پشت کمر او استفاده می کنند و آنها را به قسمتی از سر که خالی است، پیوند می زنند.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو در ایران به این روش تنها کافی است یک جلسه را به مشاوره با مشاوران و متخصصان حرفه ای کلینیک رویان سلامت اختصاص دهید. این مشاوران با در نظر گرفتن شرایط جسمانی شما روش مناسبی را پیشنهاد می دهند و شما را در جریان قیمت های مرتبط با آن قرار می دهند.

سوالات متداولی که دانستن آن ها مفید است

با وجود اینکه کاشت مو سالیان سال بین مردم رواج یافته است، اما هنوز افرادی هستند که سوالاتی در رابطه با این عمل زیبایی در ذهن دارند. ما در این بخش از مقاله به سوالاتی پرداخته ایم که ممکن است برای شما مفید و موثر باشند.

کدام روش برای کاشت مو گزینه ایده آل تری از نظر هزینه و کیفیت به حساب می آید؟

روش میکروگرافت به عنوان یک روش عالی و منحصر به فرد شناخته شده است؛ اما از نظر پزشکان بهترین روش برای کاشت مو روش sut است. این روش از نظر کارآیی حرف اول را می زند و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

هزینه کاشت مو به روش  hrt چقدر است؟

هزینه کاشت مو در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه کاشت مو به روش hrt نیز به عواملی همچون شهری که برای جراحی انتخاب می کنید، تعداد تارهای موردنیاز پیوند، تجربه متخصص و تجهیزات کلینیک بستگی خواهد داشت. در سایر موارد همچون هزینه کاشت مو به روش prp نیز شرایط به همین شکل خواهد بود.

آیا موهای کاشته شده را می شود رنگ کرد؟

موهایی که کاشته می شوند، مانند موهای طبیعی سر هستند؛ بنابراین هیچ مشکلی در رنگ کردن موها به وجود نمی آید؛ اما شایان ذکر است که باید مدت کوتاهی بعد از کاشت، از مصرف مواد شیمیایی پرهیز کنید.

آیا کاشت مو از ریزش جلوگیری می کند؟

علل زیادی برای ریزش مو وجود دارد. قبل از انجام هر کاری بهتر است علت ریزش موی خود را بفهمید. برخی از این علل ممکن است استفاده از داروهای خاص باشد، اما بهترین روش برای ترمیم، کاشت مو اعلام شده است. بنابراین بهتر است با هزینه کاشت مو در تهران و سایر شهرهای ایران آشنا شوید.

آیا در کاشت مو محدودیت سنی وجود دارد؟

معمولا سنینی بین 25 تا 50 سال به عنوان بهترین سن برای متقاضیان کاشت مو به شمار می آید. در سنین پایین تر احتمال دارد الگوی ریزش نامنظم باشد. همچنین در سنین بالا به دلیل ضعف جسمانی یا بیماری امکان انجام پیوند مو وجود ندارد.

در این مقاله در رابطه با هزینه کاشت مو در تهران و ایران صحبت کردیم. حال اگر قصد دارید از کاشت مو اطلاعات بیشتری کسب کنید، با کلینیک رویان سلامت به هدف خود خواهید رسید. این کلینیک با کادر درمانی متبحر و زبده در خدمت شما خواهد بود.