غیر سمی پلی اورتان جایگزین – بهترین چیست ؟

[ad_1]

پلی اورتان یکی از با دوام ترین محصولات موجود است و استفاده می شود برای بسیاری از توابع. با دوام تر از هر دو پلاستیک و لاستیک توسط یک عامل از 8 به 1 پلی یورتان را می توان به عنوان یک جایگزین برای حتی جراحی به دلیل مقاومت به زنگ قارچ رشد و قالب و کپک زدن. پلی اورتان نیز می تواند متصل به فلز پارچه سرامیک, چوب, و در برخی موارد ارائه یک لایه ضد آب برای حفاظت از دریایی و محصولات تفریحی. به دلیل قابل توجه دوام پلی اورتان می تواند به کاهش فرکانس از جایگزینی و کاهش نصب و راه اندازی و هزینه های نیروی کار.

حتی با توجه به آن بسیار زیاد دوام و طیف گسترده ای از مزایای این ماده دارای یک اشکال بزرگ: یک ماده سمی موجود در آن عنصر لیست به نام isocyanates. پلی یورتان شیمی است که بر اساس واکنش isocyanates با هیدروژن فعال حاوی ترکیبات.

مشخصات فنی زبان, isocyanates ترکیبات شامل یک یا بیشتر از موارد بسیار واکنش isocyanate ، این گروه را به راحتی واکنش نشان می دهند با اتم هیدروژن بیشتر electronegative از کربن است. متیل isocyanate شد عامل در بوپال فاجعه که به کشته شدن هزاران نفر از مردم در هند و به طور بالقوه خطرناک مواد محرک به چشم و دستگاه تنفسی با وجود نسبتا کم خود را به سمیت حاد.

ترموپلاستیک باید متغیر درمان زمان و حضور رایگان isocyanates در فوم بر این اساس متفاوت است. در طول این دوره درمان کارگران نیاز به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود را هنوز رتبهدهی نشده است نه یک ادم استراتژی برای اجتناب از خطر استنشاق سموم.

چندین شرکت در حال حاضر در پیشگام مرحله ایجاد غیر سمی پلی اورتان جایگزین که باید حداقل یا صفر ترکیبات آلی فرار (VOCs) از جمله ترکیبی فن آوری پوشش. ترکیبی پوشش می سازد “سبز پلی اورتان” است که در صفر VOCs و صفر isocyanates. این محصول قوی تر از معمولی پلی اورتان و دارای مقاومت اپوکسی ساخت آن را جایگزین ایده آل برای سنتی پلی اورتان با این مواد سمی است.

راه حل های دیگر عبارتند از: رزین های اپوکسی بدون سموم اما epoxies بدنام کوتاه زندگی می کردند و باید جایگزین هر سال و یا در حالی که در مقابل یک غیر سمی پلی اورتان می تواند 5 تا 10 برابر طولانی تر از قوی ترین اپوکسی. در پاک کردن محیط از قبیل مدارس و رستوران ها و بیمارستان ها آن است که تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است برای پیدا کردن جایگزین که صفر ایجاد خطر برای کودکان مراجعان و بیماران و بدون نیاز به خاموش کردن از سمیت.

هنگامی که انتخاب خود را اتصال و پوشش مواد ترکیب نهایی این است که برای اولین بار مطمئن شوید که مواد غیر سمی VOC رایگان. سپس به دنبال هر دو مقاومت قوی خواص به حساب برای چالش های زیست محیطی و دوام بالا به گسترش زندگی خود پوشش به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]