غسل تعمید حزب راهنمایی – 9 بالا بایدها و نبایدها برای نوزاد شما, رقص جشن

[ad_1]

دوستان و خانواده خود را به زودی جمع آوری برای کودک شما رقص خدمات. البته شما می خواهید غسل تعمید حزب است که به شرح زیر به طور فوق العاده مناسبت. در اینجا نه بایدها و نبایدها برای ساخت این جشن بسیار ویژه.

1. ارسال زیبا دعوت نامه. آنها لازم نیست که هزینه زیادی است. شما حتی می توانید آنها را به خودتان دعوت خود را عرضه اطلاعات مهم در مورد حوادث روز و مجموعه ای از تن برای حزب. شما حتی ممکن است بخواهید برای سفارش عکس شخصی غسل تعمید دعوت نامه که از ویژگی های تصاویر از فرشته کوچک خود را. آنها می توانند اضافه شده هدف با ارائه یک یادگاری برای مهمانان خود را.

2. آیا حکومت کردن تم خود را برای مراسم تعمید ونامگذاری بچه حزب. سفید و طلایی دکوراسیون تنها گزینه خود را. اگر شما می خواهید به آن را نگه دارید معنوی در تن شما می تواند با کشتی نوح یا کودک بره. پروانه ها معنی زندگی جدید به طوری که می تواند یک انتخاب خوب. فرشتگان بسیار محبوب هستند. شما حتی می توانید پیدا کردن یک فرشته صحنه و لباس به لباس Build-a-Bear خود را به عنوان محور. اما وجود دارد هیچ قانون است که می گوید شما را مجبور به استفاده از دکوراسیون مذهبی در طبیعت است. احساس رایگان به عرشه خانه خود را با رنگ ها و طرح های است که شما و کودک شما لبخند.

3. آیا به یاد داشته باشید غسل تعمید حزب است که معمولا بلافاصله پس از خدمات کلیسا. شما ممکن است بخواهید به ترتیب به جشن برخی از محل های نزدیک مانند کلیسای یاران سالن و یا یک رستوران در نزدیکی. اگر شما تصمیم به جشن در خانه کمک طلب کردن از کمک برخی از. شما بدون شک از ورود در خانه خود را در همان زمان به عنوان مهمانان خود را. بنابراین شما می تواند استفاده از برخی از کمک به همه چیز آماده است.

4. آیا احساس تحت فشار به صرف مقدار زیادی از پول. شما می توانید نگه داشتن هزینه های خود را پایین خدمت فقط قهوه و کیک. و یا شما می تواند ساده و ناهار بوفه, با, رول, نان, مختلف دلی گوشت و پنیر و تشویق مهمانان خود را به ساندویچ. یک کباب کردن حیاط خلوت است و احتمال دیگر است که می تواند بودجه دوستانه به خصوص اگر شما خود را محدود به منوی هات داگ و همبرگر.

5. فراموش افتخار godparents. شما ممکن است بخواهید شامل نام خود را در دعوت و یا حتی در نفع حزب. یک نقطه از معرفی آنها را به هر کس در جشن. شما حتی ممکن است می خواهم به یک گفتار کمی توضیح داد که چرا آنها انتخاب برای این نقش است. به علاوه مطمئن شوید که آنها دریافت نسخه از تمام عکس های شما را در آن روز.

6. چشم پوشی نیست بچه ها. اگر وجود دارد بسیاری از کودکان خواهد شد که حضور حزب حتما به مقررات را به نگه داشتن آنها را از بودن خسته شدم. اگر این جشن خواهد بود در یک رستوران را رنگ آمیزی کتاب ها و دیگر بازی های آرام به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. اگر این جشن برگزار خواهد شد در صفحه اصلی شما می توانید بر روی یک فیلم انیمیشن بر روی دی وی دی یا ترتیب بازی برای آنها را به بازی.

7. آیا در نظر گرفتن غسل تعمید نعمت. اگر چه این کاملا لازم است آنها یک ژست خوب به می گویند با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری این روز خاص. وجود طیف گسترده ای از آیتم ها در دسترس است که ویژگی های یک تم مذهبی از جمله مارک میله آب نبات, نوت بوک, آهن ربا, keychains و خیلی بیشتر. شما حتی می توانید اضافه کردن مورد علاقه خود را آیه کتاب مقدس است. را انتخاب کنید که به نفع شخصی است شاید حتی با نوزاد خود عکس به صورت پایدار یادگاری مهمانان خود را گنج.

8. فراموش نکنید که برای ایجاد یک حافظه کتاب. آن را ندارد به یک دفترچه فانتزی. فقط شامل عکس و اطلاعات مهم از این رویداد مهم است. فرشته کوچک خود را نمی خواهد به یاد داشته باشید این روز خاص. اما سال از هم اکنون شما می توانید از کتاب های حافظه و او می تواند آن را ببینید همه برای خودش.

9. آن را یک جشن پر از شادی. این اولین گام در نوزاد خود سفر معنوی. بنابراین استراحت و تفریح, خنده, لذت بردن از شرکت شما عزیزان و با تشکر از خدا برای برکت شما را با این فرشته کوچک.

تمرکز در معنای این روز اما نه با غم انگیز از بازتاب. این مناسبت شادی! فقط به دنبال این راهنمایی و آن را یک جشن فوق العاده برای شما و کودک شما.

[ad_2]