طراح لباس موفق قدمت: 6 کلمات قصار برای مردان

[ad_1]

آیا تا کنون فکر چه چیزی را می پوشند در تاریخ ؟ بسیاری از شما قطعا باید. شاید شما هرگز در تاریخ ؟ خوب در هر صورت این مقاله را به شما صرفه جویی در مقدار اضطراب غیر ضروری و سر خاراندن. ما با هم قرار دارند 6 آسان به دنبال راهنمایی که کمک خواهد کرد که آقایان کشف کنید که چه نوع از لباس بهترین نتایج عملکرد و, آیا مردان طراح لباس می تواند در واقع بهبود دوستیابی بازی.

1) طراح لباس و یا نمی, آن است که همیشه بهترین سیاست برای تاریخ و همچنین برای بسیاری از موارد دیگر به لباس مناسب برای آب و هوا و زمان از روز و وضعیت کلی. اگر یک شام تاریخ در حال وقوع است در 3-میچلین ستاره, رستوران, این امر می تواند عاقلانه به نظر پوشیدن چیزی کمی رسمی تر مانند یک طراح suite. اما یک اسب سواری تاریخ تماس برای چیزی و ورزشی گاه به گاه. برخی از مردم فقط نمی تواند مقاومت در برابر اصرار به پوشیدن بهترین خود را پر زرق و برق ترین طراح لباس در تاریخ اول حتی اگر آن را در یک سفر ماهیگیری یخ. نمی شود یکی از آنها است.

2) پوشیدن چیزی بیش از حد آشکار در تاریخ به طور کلی در نظر گرفته شده از سر گرفتند و ناخوش آیند به دلیل آن به نظر می رسد مانند شما در حال تلاش برای سرقت نور افکن دور از بانوی خود را. این قانون در حال تبدیل شدن کمتر از یک موضوع به ظاهر روز به روز. اما آن را هنوز هم اعمال می شود در موقعیت های رسمی مانند یک شب در اپرا و یا یک شام فانتزی تاریخ در یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی شیک.

3) مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که یکی از نیاز به احساس کاملا راحت و با اعتماد به نفس در تاریخ است. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر عواملی است که به راحتی می توانید تاریخ را ناراحت کننده و بی دست و پا تا هیچ کس به نیازهای اضافی تنش از پوشیدن ناراحت کننده لباس. سعی کنید به اجتناب از پوشیدن کاملا آیتم های جدید به خصوص کفش. آن را حتی ممکن است بهترین برای پوشیدن ساز و برگ کامل است که تست شده و ثابت شده است به موفقیت در “میدان جنگ”.

4) در خصوص مد و آگاه خانمها تمایل به درک مردانی که پوشیدن لباس های شیک کمی بیشتر. از سوی دیگر زنانی هستند که در نظر طراح لباس به طور کلی و مردانه طراح لباس خاص پرمدعا و بیش از حد زرق و برق دار. خوشبختانه چنین زنان در اقلیت هستند و حتی می توانید آنها را مخفیانه درک خوبی طراحی شده پوشاک ساخته شده با پارچه های نجیب حتی اگر آن bares برچسب طراح.

5) بدیهی است که با پوشیدن لباس طراح است که همیشه مناسب در یک تاریخ. اما اگر یک تاریخ است که تا حدودی رسمی یا شامل چماقی و مشابه دیگر فعالیت های اجتماعی, آن را خوب است برای به حداقل ترکیب برخی از سرد طراح به ساز و برگ. و اگر آن را تنها یک طراح مورد, سپس آن را احتمالا باید کفش.

6) در نهایت به یاد داشته باشید که در آن شخصیت خود را که مهم ترین وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی برای قرار دادن تمام امید پر زرق و برق لباس و یا خودروهای تجملی اگر این شخصیت وجود ندارد. فراموش نمی کنم که با پوشیدن لباس طراح تغییر خواهد کرد که شما هستند. که نه حق طرز فکر در همه. فقط خودتان باشید و سعی کنید بهترین خود را. موفق باشید!

برای اطلاعات بیشتر درباره این نشریه و دیگر موضوعات مرتبط با طراح لباس مراجعه کنید DolceFugo.com.

[ad_2]