ضد میکروبی آشپزخانه تشک: جلوگیری از رشد باکتری ها

[ad_1]

یک خانه یا آشپزخانه رستوران است که یک زمین مناسب برای پرورش باکتری ها است. دلیل این است که از مواد غذایی باقی مانده در کف و مقابله با تاپس, که می تواند از چپ به پوسیدگی شما را بدون توجه به آن. این مناطق نیز چرب و پر از رطوبت است و به همین دلیل لازم است برای نگه داشتن آشپزخانه خاک و پاک کردن تمام وقت. یک غذای آماده سازی فضا تقریبا همیشه دعوت از آفات مانند سوسک و این می تواند به از بین بردن مواد غذایی و آلاینده ها در ظروف پخت و پز. شما واقعا نمی خواهید مشتریان شکایت و یا حتی خانواده خود بیمار فقط به دلیل ضعیف نگهداری ،

گذشته از تمیز کردن آشپزخانه, عوامل, شما می توانید با استفاده از ضد میکروبی آشپزخانه تشک برای کمک به شما با تمیز کردن خانه خود را و یا آشپزخانه رستوران. ضد میکروبی به معنی ضد باکتری و آن جلوگیری از گسترش هر گونه باکتری در آشپزخانه است که واقعا تمام نقطه نگه داشتن آشپزخانه تمیز. این آشپزخانه ویژه تشک کمک به نگه داشتن راه رفتن منطقه عاری از هر گونه آلودگی و مواد غذایی و رطوبت و چربی. آن ساخته شده است متراکم و لاستیک اطمینان حاصل شود که آن چوب در طبقه درست برای جلوگیری از هر گونه اتفاقی لغزش. چنین تشک نیز طراحی شده با سوراخ زهکشی برای جلوگیری از اتفاقی نشت مایع از دروغ خفته بر روی زمین و تبدیل شدن زمینه برای پرورش باکتری ها است. این حصیر محصولات ارائه رهایی از استرس, به ویژه هنگامی که ایستاده برای مدت طولانی. مطمئن شوید که آشپزخانه خود را امن تر و پاک تر از آن است که مهم به سرمایه گذاری در محصولات است که نگه داشتن فضاهای عاری از باکتری و رطوبت.

ضد میکروبی تشک به نفع افرادی که ساعات طولانی کار در رستوران ها و دیگر مواد غذایی آماده سازی مناطق. این ژل نرم در زیر حصیر کمک می کند تا از بین بردن تنش از ایستاده در حالی که پخت و پز. این آشپزخانه تشک آمده در رنگ های مختلف در طرح ها و اندازه های مناسب و فضای داخلی آشپزخانه به عنوان به خوبی. شما می توانید انتخاب کنید که چه نوع ضد میکروبی حرارتی که شما می خواهید. آیا شما نیاز به آنهایی که دارای جذب بالا خواص ؟ اگر چنین است شما باید پوشش پارچه مدل. اگر شما نیاز به یک محصول برای زهکشی و لغزش مقاومت شما باید برای نگاه ضد میکروبی دستکش لاستیکی مدل. این حصیر محصولات گریس و همچنین ارائه اضافی ضد لغزش و ضد خوردگی خواص از آن است که آماده سازی مواد غذایی تنظیمات قطعا ممکن است بهره مند شوند.

ضد میکروبی آشپزخانه تشک ضد قارچ. این طراحی شده است که با خواص است که جلوگیری از گسترش باکتری ها. هنگامی که باکتری ها در معرض حصیر آن است که فورا نابود. ضد میکروبی آشپزخانه تشک باید چندین توابع ذکر شده در حال حاضر. آن است که ضد باکتری و ضد قارچ گریس-مقاومت ترمز-مقاوم و ضد خستگی, خواص بیش از حد. کار در آشپزخانه برای ساعت های طولانی کار سختی است به ویژه اگر این افراد در یک فیلم چرب و مرطوب محیط زیست است. آن را واقعا می تواند آنها را خسته بلافاصله. با حضور ضد میکروبی آشپزخانه تشک, آشپزخانه خواهد بود شادتر محل به کار در.

چه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ضد میکروبی آشپزخانه تشک? برای یکی از این کلاس تجاری تشک ساخته شده با Aegis MicroGuard فن آوری است. عامل ضد میکروبی را می پوشند نه به راحتی. یکی دیگر از چیزی است که جلو و عقب الیاف تشک خواهد کشتن میکروب ها بر مخاطب دارد. اگر شما نگران در مورد تمیز کردن این آشپزخانه تشک وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید. شما می توانید به سادگی خلاء و یا شلنگ به شستن گرد و خاک کردن و سپس آویزان کنید تا خشک شود.

[ad_2]