شهرستان هاماماتسو ژاپن: زادگاه یاماها

[ad_1]

از پیانو به موتورسیکلت به زیستی; “بیایید سعی کنید اجازه دهید نگاهی به چالش”

من اغلب تعجب که در مورد هاماماتسو شهرستان در استان شیزوئوکا که من آن را تماشا لغزش در طول گلوله قطار سواری از توکیو اوزاکا. یک دوست بسیار خوب من است و از هاماماتسو و به من بگویید در مورد پدرش شرکت می باشد. او خود را towered بیش ترین مردان ژاپنی در کمتر از شش فوت قد و من همیشه فکر می کردم او را شکست و یک قالب از نظر تفکر عمیق و هوشمند خطر نیز هست.

در راه ما را به ناهار خوردن در مورد علاقه خود را Unagi (مارماهی) رستوران قبل از یکی از سخنرانی ها در اوراوا ردز توکیو ما با سرعت بیش از رودخانه و درخشان دریا زیر اتوبان. با چشم های ثابت به طور پیوسته در راه پیش رو او به من یادآوری در مورد هاماماتسو بهترین محل برای Unagi و اصرار Unagi پرورش با جریان مواد معدنی از خاک غنی به تمیز کردن رودخانه ها از هاماماتسو شد “معامله واقعی”.

با Unagi مارماهی در ذهن من من پا کردن Hikari Shinkansen قطار گلوله در هاماماتسو برای اولین بار در هفته گذشته است. من شده اند در ژاپن برخی از 27 سال اما متاسفانه من نه در واقع بازدید بسیاری از تاریخ-سازش متوقف می شود “در طول راه” فی نفسه. یکی از جنبه های Edo من بیشتر حسود از این واقعیت است که همان مسیر “Tokaido 53 Tsugi”, نوع مانند ژاپن از جاده ابریشم کشیده بین توکیو و کیوتو و دقیقا همانطور که تا به حال 53 توقف در طول راه. بدون گلوله قطار یا هواپیما مسافران را به حال خود زمان. من نمی تونم به یاد داشته باشید زمانی که من گرفته اند من در زمان برای متوقف کردن و لذت بردن… من با عجله در سراسر این کشور بیشتر وقت خود را در اینجا و من آماده برای تغییر است.

باید وجود داشته باشد بسیاری از مردم مثل من سرعت از توکیو اوزاکا پس از من (یک Hikari متوقف می شود که بیشتر از این سریعتر بیان Nozomi) بود و نه بسته بندی شده بود و من پیوست تنها حدود 10 نفر دیگر پله بر روی هاماماتسو پلت فرم.

من باید اعتراف, این سفر کمی مربوط به کار, بنابراین من نمی توانم بگویم آن را کاملا حس کنجکاوی من در تاریخ این منطقه اما پس دوست من داستان و ملاقات با مردم فوق العاده وجود دارد من به چند چیز بر من بازگشت. به عنوان او تا مصرانه اظهار داشت: شهرستان هاماماتسو شگفت انگیز است!

ترد روز پاییز در شهرستان هاماماتسو

که بکر پاییز بعد من صحبت در مورد کتاب من “33 دلایل بیشتر به افتخار” به یک گروه از حدود 100 نفر در هاماماتسو اتاق بازرگانی ساختمان. حتی اگر او در حال حاضر شنیده سخنرانی من در اوراوا ردز ای کاش من آنجا بودم با من در زادگاه خود به دیدن من تعجب واقعی در جنبه های شهرستان است که در واقع حتی شامل خود باارزش مارماهی.

در این زمان من حتی نمی باید یک فرصت به دنبال ظرافت پس از آن باید صبر کنید برای دیدار بعدی که من امیدوارم که او را همراه من و من را به پدرش کارخانه. با راهنمایی من خیلی دوست دارم برای دریافت زیرچشمی نگاه کردن در زیر هود و سعی کنید به شکل از چگونه به این محل می تواند تبدیل به زادگاه برای بسیاری از موفقیت های شناخته شده در سراسر جهان.

یاماها. نه بیش از حد توضیح لازم است پس از این یک کلمه ساده را التماس کردن به تصاویر پیانو, موتور سیکلت, موتور, و خیلی بیشتر. هاماماتسو زادگاه این شهرت جهانی شرکت و پیانو بود که الهام گرفته از آن آغاز شد.

بیش از 100 سال از آغاز به کار Yamaha ارگان ساخت شرکت یاماها توسعه در زمان مسیر زیر. این مسیر هوشمندانه مدیریت و انعطاف پذیری نسبت به تغییر زمان نگهداری این شرکت در هماهنگی با جهان است.

1. ارگ و پیانو تعمیر, منجر, به, توانایی کار با چوب.

2. وارد خانه جدید تجهیز کسب و کار.

3. ژاپن به جنگ می رود و توانایی در نجاری جذب محموله به تولید هواپیما ملخ هواپیما.

4. ساخت پروانه منجر به یاماها حد عالی رساندن توانایی ساخت موتورهای.

5. موتور به چرخش ملخ هواپیما منجر به ساخت و ساز از موتورهای موتور سیکلت و موتور سیکلت.

6. موتور سیکلت منجر به ساخت قایق ها و قایق های توسعه توانایی در فایبر گلاس تقویت شده پلاستیکی (FRP).

7. زمین قابلیت منجر به اسلاید آب و

8. استخر ساخت.

9. استخر, کسب و کار نیاز به آب تمیز منجر به توسعه آب فیلتر tech.

10. فیلتر های آب و تلاش در تصفیه منجر به تمرکز کنونی بر زیستی.

وای! آقای یاماها واقعا مجموعه ای از نوار بالا برای انعطاف پذیری و شرکت های بزرگ در پاسخ به یک تغییر جهان است.

بلندترین ساختمان, عمل, شهرستان هاماماتسو است در شکل یک سازدهنی وجود یک پیانو کلید موتیف در کیمونو از “ارتقاء مرد Ieyasu کان” در این شهر طلسم یا “Yurukyara” و بین المللی پیانو مسابقات برگزار می شوند اغلب در این اقیانوس آرام به سمت شهر. شاید موسیقی می تواند پایه و الهام بخش برای نوآوری ؟ به عنوان قطار مارها به یوکوهاما من گوش دادن به آهنگ های من I-تلفن و فکر می کنم مورد چقدر آقای یاماها را برای الهام بخشیدن به کارآفرینان در همه جا.

من نگاه به جلو به یادگیری بیشتر در مورد چگونه این روح نوآوری و رشد در مستقیم ترین راه ممکن است. من گمان می کنم یک مکالمه بیش از یک دلپذیر Unagi کاسه برنج در شهرستان هاماماتسو با من پرماجرا قالب-شکستن دوست بسیار دور.

چگونه برای رسیدن به شهرستان هاماماتسو

نگاهی به Hikari Shinkansen قطار گلوله از هر یک از اصلی Shinkansen متوقف می شود و نام ایستگاه هاماماتسو.

[ad_2]