شروع یک گروه بازی در بودجه

[ad_1]

شما تصمیم به شروع یک گروه بازی اما شما نمی خواهید به صرف مقدار زیادی از پول. هیچ مشکل. برای اولین بار شروع به برنامه ریزی گروه بازی خود را با تصمیم گیری مکان و فرکانس دریافت togethers سن-طیف وسیعی از کودکان و اگر شما نیاز به شارژ حق عضویت. شما همچنین نیاز به در نظر چه نوع از فعالیت ها و صنایع این گروه انجام خواهد شد.

هنگامی که شما که این همه از آن زمان به گسترش این کلمه در مورد خود گروه بازی. هر کس از شما دعوت می دانم که با این سن مناسب-محدوده کودکان است. گاهی اوقات جامعه محلی خود روزنامه به شما اجازه تبلیغ به صورت رایگان و همچنین به عنوان کلیسای بولتن. از دوستان و اعضای خانواده به همه آنها در مورد گروه بازی.

اگر شما از ذهن نیست سرمایه گذاری پول کمی طراحی بروشور بر روی کامپیوتر شما و چاپ در حدود 50 نسخه است. چاپ آگهی در, روشن, کاغذ رنگی و سرگرم کننده اضافه کردن کلیپ آرت به آنها را واقعا ایستادگی کردن. محل این آگهی در دفاتر پزشکان پارک کتابخانه های تابلوهای اعلانات و یا در هر نقطه دیگری در پدر و مادر با کودکان آنها را ببینید. شما همچنین ممکن است بخواهید برای توزیع این آگهی در محله. انتخابی که در آن شما با قرار دادن آگهی در سفارش به صرفه جویی در پول. تنها محل آگهی در خانه های اسباب بازی در حیاط یا صندلی ماشین در وسایل نقلیه. شما همچنین می توانید نسخه قابل چاپ کردن برخی از کارت های کسب و کار خود را با گروه بازی اطلاعات به جای جداول در بچه دوستانه رستوران ها و دیگر اماکن بروشور ممکن است مناسب باشد.

اگر پس از چند هفته شما لازم نیست به اندازه کافی علاقه مند به پدر و مادر سعی کنید تبلیغات در اینترنت بر اساس مامان وب سایت. شما همچنین می توانید تاریخ های محلی فصل از سازمان ها برای پدر و مادر. بحث به مغازه های محلی است که کودکان فروش اقلام به محل آگهی های خود را و یا کارت های کسب و کار در فروشگاه خود برای مردم را با آنها. فروشگاه های اسباب بازی, زایمان مغازه ها و فروشگاه هدیه می تواند مکان خوبی برای شروع است.

هنگامی که خود را گروه بازی را آغاز کرده است با پدر و مادر دیگر به ارائه تنقلات با هزینه کمک خواهد کرد. اگر شما برنامه ریزی در انجام صنایع دستی شما ممکن است نیاز به هزینه های کوچک برای لوازم. جستجو برای صنایع دستی که ساده هستند و سعی کنید برای خرید به صورت فله زمانی که ممکن است. بازی بزرگ خواهد بود برای انجام این کار در زمستان پس از ملاقات در یک پارک ممکن است بیش از حد سرد است. باید هر پدر و مادر را بازی انتخاب خود را برای همه بچه ها به بازی. شما همچنین می توانید آن را تا جایی که گروه طول می کشد نوبت در هر یک از دیگران خانه. که تا کنون میزبان پس از آن خواهد بود مسئول برای تنقلات و صنایع دستی و فعالیت های دیگر. اجازه میزبان تصمیم می گیرید که در آن گروه بازی ملاقات و یا چه فعالیت هایی را شامل می شود. به این ترتیب اگر آنها یک خانه کوچک آنها می توانید برنامه ملاقات در جایی بزرگتر و یا اگر آنها در بودجه بسیار تنگ, آنها هنوز هم می تواند شرکت با برنامه ریزی های ارزان قیمت فعالیت بدون اینکه خجالت.

حتما می دانید دقیقا چه شما می خواهید برای به انجام رساندن با گروه بازی خود را و اجازه ندهید که پول در راه خود ایستاده. رایگان یا نزدیک به رایگان منابع بی پایان هستند اگر شما مایل به انجام تحقیقات خود را و قرار دادن در یک کار کوچک است.

[ad_2]