سه راه برای بهترین بازی خود را در آینه های رنگی عینک آفتابی برای لباس خود را و خود را به مناسبت

[ad_1]

آیا شما هیجان زده در مورد آینده حزب و یا تاریخ ؟ شما نمی توانید صبر کنید برای به روز می رسد ؟ شما می توانید در حال حاضر احساس سرد موزیک thumping از طریق روح خود را.

بله و مرزه عطر غذاهای خوشمزه بیش از حد. شما فقط نمی تواند متوقف تصور… هیجان زده پچ پچ های بی پایان نوشیدنی در همه جا… همه آزاد است. از آن خواهد شد فوق العاده رویداد. شما خاص است.

اما قبل از اینکه شما را ترک برای حزب شما نباید فقط به را انتخاب کنید هر لباس ترکیبی. شما باید برای مطابقت-:

• به مناسبت به رنگ

• رنگ ها برای طراحی و

• طراحی به لوازم جانبی.

برای سوزش هوشمند به نظر می رسد خیره کننده چشم گربه پلی کربنات رنگی آینه عینک آفتابی تبدیل شده اند بسیار محبوب لوازم جانبی این روز است. آنها قطعا به شلاق تا پرنیان در حزب خود و یا تاریخ.

آینه عینک آفتابی می آیند بی باک طیف وسیعی از رنگ. آن را بزرگ حس مد به مد روز boho شیک برای حفظ چهار یا پنج رنگ مختلف مجموعه خود را در عینک آفتابی دارنده در گنجه به مطابقت خود را با لباس لذت بخش و ارائه مناسب حفاظت از آب و هوا و شرایط روز.

در حال حاضر که به درستی آماده به راک مناسبت. در هنگام انتخاب رنگ عینک آفتابی آینه به سهام, بهترین مشاوره می تواند به نگه داشتن یک رنگ طیف وسیعی را پوشش می دهد که رنگ های تیره و نور و رنگ و همچنین رنگ های درخشان. شما می توانید از سایه های خاکستری, صورتی, سبز, الماس آبی و ته دشت.

در اینجا برخی از مزایای عمده شما را از پوشیدن خود را خیره کننده آینه عینک آفتابی به حزب خود و یا تاریخ-:

1. عکس-کرومیک لنزهای نوری.

این تغییر و تیره در قرار گرفتن در معرض انواع مختلف نور است. آینه عینک آفتابی را به شما راحتی فوق العاده در نور شدید آفتاب.

2. فشار چشم کاهنده.

تصور کنید که داشتن به چشمک زدن و یا چپ بسیار است. رنگی آینه ای عینک آفتابی را نیز کاهش فشار چشم و خستگی از چشمانتان در نور خورشید.

3. قوی و بسیار با دوام است.

لنزهای پلی کربنات بیشتر مقاوم در برابر ضربه و مقاومت در برابر بسیاری از روزانه بلانت فشار است.

4. شیک فریم.

رنگی آینه عینک آفتابی هوشمند مرسوم قطعه. شما می توانید آنها را در طلا یا نقره اندود آلیاژی فریم است که به یک نرمتر 80s تکرار به مد خود را نشانه.

پس چگونه شما مطابقت حزب و یا تاریخ به لباس و تمام راه را به شما

آینه های رنگی عینک آفتابی?

بیایید از طریق 3 بهترین تطبیق راهنمایی;

1. پیک نیک.

یک روز در آفتاب تماس برای رنگ نور است. جلوگیری از جذب بیش از حد گرما با پوشیدن رنگ روشن لباس. شما می توانید سعی کنید بدون آستین لباس آراسته با گل به بیرون آمدن است که زنانه شیک پرنیان. یا متحیر می کند در یک بار-کد ساده لباس با اب زیر کاه شکاف برای ذوق افشای یک بیت از پوست است.

زرق و برق دار طرف شکاف خواهد شد همچنین مطمئن شوید که شما هر گونه مشکلی بر روی زمین نشسته. این را اضافه کنید به لمس کامل از تابستان vibes و شما را همیشه راحت است.

پیکنیک در حال آب و هوای آفتابی موارد است. چلپ چلوپ خود را سایه تیره رنگی آینه عینک آفتابی به راحتی فوق العاده در برابر تابش خیره کننده از نور خورشید است. تیره رنگی آینه ای عینک آفتابی را انتخاب کنید شما خواهد شد کاملا هماهنگ با رنگ روشن لباس می پوشند.

2. ورزشی.

شما می توانید کشتن مد در حالی که حلق آویز طرف دادگاه در نیویورک نیکز بازی. پوشیدن یک کلاه بد بو-آن را به همراه خود نرم گلبرگ به نظر می رسد با هم و آن را یک راه عالی برای محافظت از پوست خود را در یک رویداد در فضای باز.

پوشیدن تعداد زیادی از لوازم جانبی. بله, شما می توانید به استطاعت. قرار داده و بر جذابیت دستبند با درخشان آبی-الماس فارغ التحصیلی خود را با جا تنگ شلوار جین آبی و رنگارنگ دوزی سفید شکم-پهلو پیراهن.

روی کفش را با صدای بلند در بیانیه ای با چکمه های بلند چرمی. شما می توانید با knee-high قهوه ای تیره و یا سیاه و سفید چرم. مناسب برای یک یا بیس بال بازی بسکتبال. خیره گوش خود را با درخشان کوچک سرگرم کننده گوشواره.

سپس چلپ چلوپ خود را در زرق و برق دار به رنگ صورتی یا قرمز سایه. یک جفت از زمین-بعد هوانوردان و چشم گربه آینه های رنگی با عینک آفتابی زرشکی tints می رود immaculately خوبی با شلوار جین آبی و خوب است برای روشنایی داخل ساختمان. ورزشی, سرد, به عقب گذاشته است.

فراموش نکنید که یک خط تیره و زرشکی در خود نرم لب برای مطابقت با رنگ صورتی یا قرمز رنگی آینه عینک آفتابی. در حال حاضر که فوق العاده شیک.

3. تاریخ شام.

است, کسی که شام میخورد در یک سمت ساحل رستوران ؟ آن را درونی شهر شام ؟ و یا شما خواهد شد رفتن به بسیار منزوی وودی استراحتگاه ؟ کد لباس خود را باید متناسب با محیط زیست است. شما نمی توانید هزینه را به ایستادگی کردن و بنابراین بدیهی است که شعله ور. که شما احساس می کنید بیش از حد خود-آگاهانه و تعدیل مکالمه خود را با تاریخ شما.

اگر شما از پاها و بازوها لباس کوتاه بی تسمه لباس. در عین حال نمی رفتن نشان دادن بیش از حد پوست است. این یک تاریخ است. راحتی است که قطعا خود بیشترین اولویت است. شما نمی خواهید به بی قراری و به طور مداوم کشیدن لباس خود را. تمرکز بر روی ساخت بیشتر از نور-heartened پچ پچ خود را با تاریخ.

شما همچنین می توانید پوشیدن شلوار جین, صحبت یا آپارتمان تی شرت و خود را در آینه عینک آفتابی. شما می توانید آپارتمان و قاچ بسته به تنظیم. هدف شما این است به لباس به طوری فوق العاده شیک و هنوز به پرنیان که “شما فقط انداخت این است.” که عمیق تر رمز و راز خود را به عنوان به خوبی پانسمان داغ تلنگر.

در حال حاضر به یاد داشته باشید تماس چشمی بسیار مهم در تاریخ است. این در واقع ناگفته دلیل که چرا یک زن و شوهر تصمیم به بیرون رفتن در وهله اول. ساخت تماس با چشم فراهم می کند یک شانس بزرگ برای ارتباط روح.

پس از قرار دادن در نور های رنگی تابستان که می تواند اجازه می دهد تاریخ خود را به دیدن از طریق چشم خود را. با نفس بریده بریده سخن گفتن, بله, آنها را به تماس با چشم.

لغزش در سایه روشن تر از رنگ خاکستری هنگامی که شما انتخاب خود را در آینه های رنگی عینک آفتابی. که فقط جرقه عاشقانه و لحن مناسب برای درگیر شدن با روح شب برای هر دو شما و تاریخ شما. نور سایه های بدون درز مناسب برای متنوع از لباس های که شما ممکن است پوشیدن در تاریخ شام از نظر رنگ و طرح.

در حال حاضر به این نتیجه.

به یاد داشته باشید و آسایش همراه اول برای هر لباس ترکیبی است که شما را در یک مهمانی و یا در تاریخ خود را. مطمئن شوید که به انجام مشق شب خود را انجام تحقیقات خود را در محل که در آن مناسبت برگزار می شود. این شما را قادر به لباس تحت تاثیر قرار دادن و هنوز هم یک جا در منحصر به فرد جمع آوری به طوری که شما واقعا می تواند لذت بردن از لحظه ای خود را در راحتی و اعتماد به نفس.

رفتن از آن لذت ببرید!

[ad_2]