سندان کوره های پیتزا بهترین پیتزا

[ad_1]

وجود دارد خوب و بد وجود دارند استفاده کرد. به عنوان یک پیتزا سالن آخرین چیزی که شما می خواهید به شنیدن این که شما اصلا خدمت به خوبی استفاده کرد. که گفت: نظرات مختلفی وجود دارد که چه چیزی باعث خوب پیتزا. آیا این پایه ؟ باید آن را نازک? باید آن را به ضخامت? باید آن را نرم یا ترد? است که آن را با شکوه است که باعث می شود آن را خوب است ؟ این همه نظر. اما شما می توانید یک اجماع نظرات که تکیه به سمت مثبت است. اول از همه برای پیتزا خوب یک استاندارد پخت فر کفایت نمی, شما نیاز به در نظر تجاری فر پیتزا.

در اینجا برخی از سندان تجاری پیتزا کوره است که شما را خوشمزه و سازگار پیتزا در هر زمان.

  • سندان عرشه فر – 3 سینی در هر عرشه. وجود دارد دو نسخه از این واحد است. این یک گزینه بزرگ است و نگه می دارد تا به 18 اندازه استاندارد استفاده کرد. وزن آن 325 کیلوگرم با قدرت خروجی 29.25 کیلووات. این شیشه پنجره مشاهده نور داخلی و 120 دقیقه تایمر مکانیکی. در حالی که گزینه دوم این است که کمی کوچکتر در 220 کیلوگرم و دارای تا 12 استاندارد استفاده کرد. کوچکتر از واحد قدرت خروجی 19.5 کیلو وات است.

  • سندان فر پیتزا – تک عرشه. این واحد کوچک است که به راحتی در 80 کیلوگرم و قدرت خروجی 7.2 کیلووات. آن تولید شده است با 2 بشقاب سرامیک شماره گیری دما سنج و مشاهده پنجره با نور داخلی.

  • سندان گاز عرشه فر. این واحد ایده آل است اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در مصرف برق است. آن را منحصر به فرد سوز طراحی که اجازه می دهد تا برای حتی حرارت توزیع شده است.

  • سندان فر پیتزا – دوقلو قفسه کوچک است. این مینیاتور گزینه 2 بشقاب سرامیک و 3 عناصر گرمایش برای دقیق توزیع گرما. شما می توانید با استفاده از این تجهیزات برای پذیرایی به صورت تازه یا منجمد استفاده کرد.

  • سندان عرشه فر – 2 سینی. این تجهیزات برای پذیرایی دارای 2 سینی 90 کیلوگرم و دارای 4 اندازه استاندارد استفاده کرد. آن را تا 120 دقیقه تایمر مکانیکی و یک شیشه پنجره با نور داخلی. سندان عرشه فر – 4 سینی برادر بزرگتر از واحد مذکور در 170 کیلوگرم و آن را دارای دو مطالب.

  • سندان عرشه فر – 3 سینی. این است اندازه متوسط گزینه در 120 کیلوگرم است. این دارای 6 استاندارد استفاده کرد و با همان مشخصات به عنوان 2 سینی و 4 سینی نسخه.

  • سندان عرشه فر – 6 سینی. این نسخه بزرگ در سندان عرشه فر در محدوده 250 کیلوگرم و آن را دارای 12 استاندارد پیتزا در 6 سینی پخت.

سرمایه گذاری در یک سندان فر پیتزا اطمینان حاصل شود سازگار پیتزا وقت و زمان دوباره و حفظ مشتریان خود را بازگشت برای طعم و مزه آنها را به یاد داشته باشید و ارزو.

[ad_2]