“دیوانه سکسی آشپزخانه” تولید گیاه مبتنی بر هیجان

[ad_1]

چند سال پیش وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از وگان آشپزی. امروز وجود دارد ده ها تن و من به تازگی متوجه شدند وجود دارد 200 جدید وگان آشپزی در راه است!

اخبار بزرگ, مگر اینکه شما در حال تصمیم گیری است که کتاب آشپزی برای اضافه کردن به کتابخانه خود را. خوشبختانه برای من نیست باید انتخاب کنید که من دریافت نسخه چاپی زن آشپزخانه به عنوان یک هدیه است. با زیرنویس “150 کارخانه-قدرت دستور به آتش mouthwatering انقلاب” – و اجتناب از کلمه “وگان”–دیوانه سکسی آشپزخانه آموزش ما در مورد بسیاری از مزایای گیاهی و رژیم های غذایی (برای حیوانات و محیط زیست, و بهداشت) و اعلام کرد که هر گام به سوی یک “گیاه پرشور رژیم غذایی” و به دور از استاندارد آمریکایی رژیم غذایی مثبت است.

هر چند ممکن است برخی بر این باورند دادن اشپزی برانگیختن عنوان یک حیله بازاریابی با رویکرد نویسندگان Kris Carr (از “Crazy Sexy سرطان”) و آشپز چاد Sarno, مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر به هر کسی که به دنبال نشاط بیشتری و تناسب اندام.

آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد CSK است که آن را قرار می دهد تاکید زیادی بر بهبود دستور العمل استفاده از سبزیجات تازه محلی و ارائه انواع غذاهای و تکنیک های پخت و پز از پایه تا پیشرفته تر است. CSK دارای یک طیف گسترده ای از خام ی دستور غذاها (16 صفحه اختصاص داده شده به آب میوه و مخلوط 23 صفحه به سالاد و چند entrees) و تکنیک ها و همچنین پخته دستور العمل های برجسته وگان سرآشپزها از جمله تل Ronnen, سرما Melngailis و Fran Costigan.

قبل از پرداختن به دستور این کتاب به شما اصول اولیه دیوانه سکسی رژیم غذایی (Carr کتاب قبلی) اطلاعات در مورد آماده سازی خود را در آشپزخانه و پخت و پز ابزار و راهنمایی. Carr خلاصه دیوانه سکسی رژیم غذایی (CSD) به “مواد مغذی متراکم گیاه-خوشحال روش غذا خوردن و زندگی که هماهنگ خود را زیبا بدن در سطح سلولی.” او توضیح می دهد که التهاب منجر به بیماری ذکر خطرات ناشی از فراورده های لبنی و گوشت و قند و شکر و, مذاکرات در مورد اسید/تعادل قلیایی (pH) بیش از حد:

“به عنوان بخشی از خود را التهابی سلامتی, طرح, من شما را تشویق به کاهش یا از بین بردن تمامی بد غذاهایی که شما را تحریک بدن. بسیاری از انجام شایع در استاندارد آمریکایی رژیم غذایی (SAD)–گوشت و لبنیات و کربوهیدرات های تصفیه شده گندم و غذاهای ساخته شده با شربت ذرت با فروکتوز بالا و شیرین کننده های مصنوعی و چربی های ترانس. و اجازه دهید فراموش نکنید مواد شیمیایی و مواد مخدر و هر چیز دیگری شما نمی توانید صدا آوایی.”

Carr مبتلا به سرطان در 31 معاملات با موضوع بحث برانگیز از محصولات سویا و گفت که “بسیاری از پزشکان که به بیماران برای جلوگیری از سویا هرگز ذکر است مقادیر فراوان از استروژن و دیگر هورمون رشد موجود در محصولات لبنی. اگر شما اجتناب از سویا به عنوان یک نتیجه از تشخیص سرطان, لطفا به شدت در نظر آزادسازی لبنی نیز هست.”

تمام دستور العمل های مشخص شده با علامت برچسب دستور العمل با توجه به رژیم غذایی (سویا-free, gluten-free, خام, بچه دوستانه) و همچنین به عنوان سطح دشواری (“eazy شادی بخش” یا “cheffy”) و “زمان بهینه ساز”. نیز وجود دارد چند صفحه (p 274) از پیشنهاد منو امیدوار کننده با نام هایی مانند “صفر استرس در 30 دقیقه یا کمتر” “ساده زندگی” “برای ولنتاین خود را و” و “اتاق ناهار حزب”.

من برای اولین بار شنیده چاد Sarno, نام هنگام آماده سازی خود بادام زمینی پنیر دستور العمل در تل Ronnen را “خودآگاه کوک” سه سال پیش. این بود که من برای اولین بار قرار گرفتن در معرض غذاهای خام و من خوشحالم که دیوانه سکسی آشپزخانه شامل یک نمونه خوب از خام دستور العمل های. علاوه بر آب و مخلوط وجود دارد, مدرسه خام entrees مانند رشته فرنگی خام و “rawvioli” (راویولی با فراغ ساخته شده از ورقه چغندر). Carr می گوید که او را تشویق می کند مردم را به “تا مصرف خود را از غذاهای خام” و یک دسته کوچک موسیقی جاز بیشتر خام و برخی از غذاهای پخته شده است که ایده آل بیش از مدت طولانی.

هر چند CSK ده ها تن از فریبنده دستور برخی از مورد علاقه من عبارتند از:

 • نان تست فرانسوی با Amaretto Creme (p 105)

 • دل از کف سبک کیک خرچنگ با Remoulade (151)

 • نخود با ریشه گیاهی tagine (185)

 • راویولی چغندر با بادام زمینی پنیر کرم (193)

 • مادیرا ناچیز Tempeh (203)

 • تاب رزماری پاپ کورن (245)

 • سیب خام چاشنی رم روغنی با افرا وانیل لعاب (273)

توسط مامان در آشپزخانه است یک انتخاب خوب برای شما?

یک کتاب آشپزی است یک انتخاب بسیار شخصی–به خصوص اگر آن را به معنی یک تغییر در رژیم غذایی و شیوه زندگی-اما در اینجا برخی از ویژگی های CSK شما ممکن است بخواهید به در نظر بگیرید:

 • دستور العمل های از طیف گسترده ای از سرآشپزها است که تحت تاثیر قرار دادن دوستان و خانواده خود را و به شما یک چشم انداز وسیع از تمام امکانات یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه.

 • برخی از دستور العمل های نیاز به سرعت بالا مخلوط کن و همچنین به عنوان یک نم و این ممکن است به یک مانع برای برخی از. آیا نمی شود دلسرد است که شما لازم نیست و یا نمی توانیم برخی از تجهیزات. یک Spirooli برش یک راه مقرون به صرفه برای شروع. شما همیشه می توانید با قرار دادن آیتم های دیگر خود را در “فهرست دلخواه”.

 • لوازم راهنمایی در مورد چگونه به صرفه جویی در پول است که شما می توانید اختصاص به خرید محلی و مواد آلی.

 • برخی از دستور العمل های تماس برای کره گیاهی یا روغن قنادی یا دیگر وگان راحتی مواد غذایی (که برای من دیگر مهم نیست) اما آنها بسیار مفید برای ساخت یک انتقال به یک رژیم غذایی گیاهی.

به طور کلی دیوانه, پورنو آشپزخانه مناسب است برای مشتاق سرآشپزها غذاهای وگان کنجکاو و یا فقط کسانی که مایل به تهیه وعده های غذایی سالم. برای زمان طولانی گیاهخواران و آشپز با تجربه ممکن است دور از مجموعه خود را و خود را گسترش افق. با ده ها تن از عکس های زیبا و طراحی جذاب آن باعث می شود یک کتاب میز قهوه و هدیه ایده بیش از حد.

[ad_2]