جنس حیوانات: چگونه مارها این کار را می کنند برای مهره مار

مارهای بند بند نر ، توپ جفت گیری را ایجاد می كنند كه مهره مار در آن هر كدام سعی می كند تا زن را برای باز كردن لباس خود بكشد تا بتواند آلت تناسلی خود را تعبیه كند و با او جفت گیری كند.

(تصویر: © کالج ایالتی اورگان)

با اجسام پیچ خورده ، دندانهای تیز و هر چند وقت یک بار ، زهرهای قدرتمند ، مارها از مدت ها قبل ترس و وحشت را به قلب مردم و پیشروهای اولیه ما وارد کرده اند. آیا ممکن است ، با توجه به جفت گیری مهره مار ، این خزندگان قدیمی نیز جنبه خفیف تری دارند؟

امروزه بیش از 3000 نوع مار وجود دارد که در همه مین های زمینی به جز قطب جنوب زندگی می کنند ، دقیقاً به عنوان جزایر بی شماری در سراسر جهان. علیرغم اینکه مارها بسیاری مهره مار از رسانه ها و ملاحظات اکتشاف را جمع می کنند ، تکنیک های مفهومی گونه های متعدد هنوز هم در معما قرار دارد.

اندرو دورسو ، متخصص مار از کالج ایالتی یوتا گفت: “یک تن وجود دارد که ما به چارچوب های جفت گیری مار فکر نمی کنیم.”

در مقابل بسیاری از مارهای مختلف ، شیوه های جفت گیری مارهای حامی به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته است. مارهای بند زنانه از خواب زمستانی خود بیرون می روند – در واقع خواب زمستانی – مهره مار خواب زمستانی مانند بیانگر موجودات بی روح در ماههای سرد – چند روز بعد از بچه ها. در نقطه ای که بچه ها عطر فرمون یک زن را می گیرند ، روی او جمع می شوند و یک “توپ جفت گیری” را قاب می کنند.

ضبط های پیشنهادی برای شما …

بازی ویدیوییادعادن بدنهای خوک بدتر شدن مهره مار ، برای علم! | فیلم

Contrapunctus II توسط J. S. Bach – گروه Kronos از چهار | …

18/06 / 14Contrapunctus II توسط J. S. Bach – گروه Kronos از چهار | فیلم زنده

Science یک توپ فوتبال امن تر را گرم می کند | فیلم

10/06 / 14Science یک توپ فوتبال امن تر را گرم می کند | فیلم

Wing Wars: دوربین های زنده بر روی پرندگان زنده طعمه کشف …

16/01 / 14Wing Wars: دوربین های زنده بر روی پرندگان طعمه کشف استراتژی های “Dogfight” در حال پرواز در هوا | فیلم

خفاش ها رابطه جنسی دهانی انجام می دهند | فیلم

01/04 / 13Bats انجام رابطه جنسی دهانی | فیلم

مطالب شفاهی در دادگاه غیرقابل مقایسه …

26/03/13 مطالب غیرقانونی در دادگاه غیرقابل مقایسه مهره مار پرونده ازدواج مشابه جنسی | فیلم

در داخل توده مار ، هر نر تمام تلاش خود را می کند تا زن را برای باز کردن لباس خود (جوهر و سوراخ مفهومی) بدست آورد تا بتواند آلت تناسلی خود را تعبیه کند و با او جفت گیری کند. در بعضی موارد ، بچه ها با خفه کردن زن و شروع به واکنش فشاری دوباره به قدرت می افتند و در آنجا او لباس خود را برای ترشح مدفوع و مشک باز می کند.

مارهای مختلف ، به عنوان مثال ، محدود کننده بوآی سبز ، علاوه بر این با استفاده از توپ جفت گیری جفت می شوند و این روش جفت گیری “ممکن است برای مارهایی که در مناطق خفیف زندگی می کنند ، جایی که یک فصل گرم کوتاه وجود دارد ، مهره مار امری عادی باشد”. . “با این حال ، این اقلیت عظیم مارها است.”

شناخته شده است مارها تعداد زیادی از روشهای یک به یک را به دست می آورند. در نقطه ای که یک مرد به عطر فرمون یک زن پاسخگوی جفت گیری قفل شود ، تا زمانی که او را کشف نکند ، آن را دم می کند. به شرط این که اکنون یک پسر دیگر در منطقه وجود داشته باشد ، بچه ها ممکن است در نبرد مسالمت آمیز شرکت کنند.

به عنوان مثال ، مارها و مارهای جوندگان با ارزیابی یکدیگر ، رویارویی چشم به چشم ، هنگامی که بدن خود را در حالت عمودی قرار می گیرند ، روبرو می شوند. آنها در آن مرحله تلاش خواهند مهره مار کرد تا یکدیگر را فروکش کنند – یک نر فک خود را در بالاترین نقطه سر دیگر نر قرار داده و به پایین فشار می آورد. دورسو گفت: “این تقریبا شبیه به کشتی بازو است.” شکست باید یک همسر دیگر خود را کشف کند.

این قهرمان ممکن است زن را به روشهای مختلفی محکمه کند. او ممکن است فک خود را روی بدنش مالیده و انرژی خود را لرزاند ، یا ممکن است بدن خود را در برابر برابر ارتعاش کند. دورسو گفت: مهره مار “یک تن مار به همین ترتیب لرزش زبان نیز خواهد داشت که یک حرکت غیر منتظره در مقایسه با جنبش بوی معمولی است.” “ظاهراً یک تحریک مادی در جریان است.”

نکته جالب اینکه مارهای نر دو آلت تناسلی دارند که در هنگام جفت گیری از کلاه خود بیرون می آیند. آنها فقط به نوبه خود از هر یک از مجازاتهای خود استفاده می کنند ، و به نظر می رسد یکی دیگر از آنها را پشتیبانی می کنند ، مانند مهره مار روشی که افراد چپ دست یا راست می دهند. هر آلت تناسلی دقیقاً از غده مربوط به خود اسپرم می شود ، تنظیماتی که به بچه ها اجازه می دهد مجدداً با هم ازدواج کنند به شرطی که در یک بازه زمانی کوتاه بیش از یک زن دوم اجرا شود (آنها با یک زن با استفاده از یکی از آلت های خود جفت می شوند مهره مار و بعد از آن زن دیگر با آلت تناسلی بعدی خود). [7 مجازات موجود زنده]

در پی جفت گیری ، زن ممکن است اسپرم را برای مدت طولانی تر مهره مار از یک سال ذخیره کند ، و به طریقی یا دیگری طرحی را انتخاب کند که اسپرم نر را برای استفاده از تخمهای خود استفاده کند.

گونه های خاص ممکن است نیازی به تکثیر بچه ها نداشته باشد. به عنوان مثال ، مهره مار پرده های کرکره زن براهمینی ، با ساختن کلون از خود ، فقط از نظر بی هوشی تقلید می کنند – تخم های آنها تقسیم سلولی را بدون تهیه اسپرم مرد آغاز می کنند.