جلب مشتریان با Salvadore بستنی یخچال

[ad_1]

این هیچ راز است که وجود دارد بستنی دوستداران در همه جا. این یکی از آن رفتار است که همیشه لذت می برد توسط هر کس در طول تابستان به دلیل آن را سرد شما را در خوشمزه ترین راه است. علاوه بر حس چشایی شما نیاز به قرعه کشی مشتریان را به سالن خود را و یا cafÊ بنابراین شما نیاز به بازی در خود حس بینایی به منظور فروش است. به Salvadore بستنی یخچال می کند این کاملا.

به Salvadore بستنی یخچال 1200 میلی متر گسترده است و با طراحی مدرن و منحنی در کنار پانل. جلو و پانل بالا یک قطعه جامد از شیشه ای است که یک لبه گرد به ترکیب بالا و جلو پنجره را قادر می سازد که مشاهده بهتر. روشن بالا و جلو مشاهده از طریق شیشه ای اجازه می دهد تا مشتریان برای دیدن همه ی رنگارنگ و طعم گزینه های داخل. اطمینان حاصل شود که این ظروف همیشه صدر برای اطمینان از حداکثر اثر. این واحد نیز می تواند نصب شده بر روی یک میز و در صورت نیاز به صورت کامل نقطه از فروش نمایش.

در علاوه بر این به یک صفحه نمایش زیبا با طراحی این فناوری به پشت آن بیش از حد. این واحد نگه می دارد منجمد خوبی کاملا سرد با درجه حرارت محدوده بین -15 و -20 درجه سانتیگراد است. با کیفیت بالا کنترل دمای دیجیتال به شما می دهد آزادی برای تنظیم دما در محدوده مورد نظر برای بهینه تبرید. برای بهبود تجربه مشتری جلو پنجره گرم است به طوری که مشتریان را لمس کنید تا پنجره آن را نمی خواهد ترک دست سرد اگر چه هدف اصلی از گرم پنجره است که برای جلوگیری از تراکم ساخت بالا برای یک صفحه نمایش روشن تر.

به Salvadore بستنی یخچال تولید شده است با گرید 304 فولاد ضد زنگ داخلی. آن را به یک قدرت خروجی 0.5 کیلووات است و 1200 x 540 x 790 نشان داده می شود در اندازه با وزن 115 کیلوگرم است. آن است که با عرضه پنج پلی کربنات 5 لیتری ذخیره سازی تابه بنابراین شما می توانید صفحه نمایش پنج طعم مختلف بستنی. تصور کنید یک تجاری نمایش یخچال پر از شکلات, توت فرنگی, bubblegum, وانیل و موز با طعم. چند رنگی انواع درخواست تجدید نظر را به مشتریان و آنها ممکن است بیش از یک عطر و طعم به دلیل آن را به همه نگاه خیلی خوشمزه است.

به Salvadore بستنی یخچال ترغیب مشتریان خود را با طراحی مدرن پنجره روشن, سرد, تبرید توانایی و داخلی آن روشنایی با کیفیت بالا. آن را ترکیبی از طراحی و تکنولوژی کاملا. هیچ کس نمی تواند مقاومت در برابر هر بستنی که بر روی صفحه نمایش در این, مدرن, تجهیزات کیترینگ.

[ad_2]