تجهیزات کیترینگ: کارآمد Staycold شیشه ای کشویی درب یخچال Underbar

[ad_1]

در یک جهان که در آن هزینه ها به طور مداوم رو به افزایش ما همه به دنبال جایگزین و یا کم انرژی راه حل برای ما لوازم و غذا تجهیزات. این Staycold شیشه ای کشویی درب Underbar یخچال یک تبرید تجاری واحد است که نشان می دهد بهره وری در هر راه. این از ویژگی های اصلی این واحد است.

این تجهیزات برای پذیرایی از ویژگی های درب های شیشه ای کشویی است که آن را مناسب برای یک آشپزخانه شلوغ و یا نوار محیط زیست که در آن شما ممکن است بسیاری از کارکنان در حال حرکت در اطراف. این واحد نیز انرژی کارآمد با-E پایین شیشه ای درب. درب های شیشه ای اجازه می دهد تا شما را به دیدن داخل واحد بدون نیاز به باز کردن آن بی ارزش. به این ترتیب متوسط باقی می ماند تنظیم به عنوان مخالف به آن نوسان هنگامی که درب باز می شود به طور مداوم.

یکی دیگر از صرفه جویی در انرژی از ویژگی های داخلی سوئیچ نور. این روشنایی داخلی نیز می توان از طریق یک سوئیچ نور به طوری که آن را ندارد به ماندن در همه زمان ها است. هنگامی که شما ترک محل در پایان شما می توانید به سادگی خاموش کردن روشنایی داخلی به منظور صرفه جویی در برق است.

این Staycold شیشه ای کشویی درب Underbar یخچال به طور کامل قابل تنظیم قفسه ها و 672 لیتر ظرفیت های داخلی. علاوه بر آن به راحتی متناسب با یک نوار ضد بنابراین فضای کمی را در آشپزخانه تجاری و یا نوار; و شما می توانید تنظیم به صورت آسان درست. این واحد با دوام مکانیکی ترموستات به طوری که شما می توانید تنظیم درجه حرارت با توجه به مشخصات خود را.

این تجهیزات برای پذیرایی کاملا یک اندازه خوب برای میله و یا مشغول آشپزخانه که می خواهید به استفاده از, استفاده نشده در زیر نوار فضا. این اقدامات در 900 millimetres بالا 645 millimetres عمیق و 2000 mm) گسترده است. این 2 متر واحد وزن 140 کیلوگرم است. با توجه به اندازه مناسب این است که قادر به نگه داشتن 800 x 330ml نوشیدنی قوطی 400 x 500 میلی لیتر نوشابه قوطی یا 584 x 330ml بطری های آبجو. آن است که قادر به نگه داشتن همه نوشیدنی های سرد با استفاده از یک 230 ولت ظرفیت قدرت.

این Staycold شیشه ای کشویی درب Underbar یخچال کارآمد واحد در نظر انرژی راحتی و به طور کلی طراحی شده است. برخی از ویژگی های اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی انرژی در حالی که واحد طراحی شده است به یک ارتفاع خاص به طوری که آن می تواند به راحتی جمع شده در زیر یک نوار ضد و خارج از راه. برای هر رستوران و نوار و یا باشگاه های صاحب آن را خوب است بدانید که شما می توانید تکیه بر چنین کارآمد قطعه از تجهیزات کیترینگ به شما برای اجرای کسب و کار به طور موثر.

[ad_2]