تابلو اعلانات بازاریابی برای Realtors — چگونه برای ایجاد آگهی از فروشگاه مواد غذایی محلی شما

[ad_1]

بنابراین شما می دانید هنگامی که شما به یک “مادر و پاپ” فروشگاه و یا رستوران و یا حتی برخی از نام های بزرگ فروشگاه های مواد غذایی و شما ببینید کسانی که تابلوهای اعلانات بر روی دیوار به عنوان شما راه رفتن در, پوشش داده شده با کارت های کسب و کار و تصادفی قطعه از کاغذ ؟ همیشه متوقف شد و نگاه آنها ؟ حتی اگر شما مقدار زیادی از مردم را و شما نیاز به دریافت اطلاعات خود را در مقابل آنها! به علاوه اگر شما به دنبال یک بودجه کم روش بازاریابی, تابلو اعلانات, بازاریابی است برای شما!

هنگامی که شما نگاه از نزدیک در یکی از این تابلوهای اعلانات شما همه نوع از تبلیغات اعم از عوامل دیگر’ کارت های کسب و کار برای ماشین برای فروش به خانه تمیز کردن شرکت. تابلو اعلانات بازاریابی است نوع مانند یک زندگی واقعی Craigslist در. بدون کامپیوتر مورد نیاز هر چند.

شما می شود شگفت زده در چگونه بسیاری از مردم در واقع توقف به جزئیات این مسائل و پاسخگویی به برخی از تبلیغات. شما همچنین می خواهم شگفت زده چگونه بسیاری از مردم امکان استفاده از تخته بولتن بازاریابی به طور کلی. فقط نگاه کنید که چگونه بسیاری از “کاغذ زبانه” گرفته شده از برخی از تبلیغات! که معمولا نشانه خوبی از ترافیک است که هیئت مدیره است.

در حال حاضر, من می دانم آنچه شما فکر…….. “من نمی خواهید به درایو همه جا چسبیده کمی کارت های کسب و کار در یک فروشگاه مواد غذایی در تابلوهای اعلانات.”

اول بله, آن را برخی از زمان برای راه اندازی خود را در تابلو اعلانات کمپین بازاریابی, اما پس از آن وجود دارد آن را خودکار ترافیک. شما فقط نیاز به رفتن به عقب یک بار در در حالی که برای دیدن اگر آن را هنوز هم وجود دارد و شاید قرار دادن یکی دیگر. بقیه مردم خواهد بود و خواندن آن و رفتن به وب سایت خود و یا تلفن همراه خود را بدون بلند کردن انگشت. که زیبایی از تخته بولتن بازاریابی است.

دومشما نمی نیاز به تکمیل خود را در تابلو اعلانات کمپین بازاریابی در یک روز. طرح آن را به عنوان شما در حال رانندگی هر روز و ضربه زدن به تابلوهای اعلانات است که در مسیر خود را.

شود در مواظب برای تابلوهای اعلانات شما ممکن است متوجه شده اند قبل از. همین حالا یک ویژه سفر در سراسر شهر به چوب آگهی خود را; صبر کنید تا زمانی که شما نیاز به رفتن بیش از وجود دارد. خودتان صرفه جویی در گاز!

البته شما می تواند یک سوپراستار و فقط یک روز کامل به درایو لب به لب خود را چسبیده تا خود را در تابلو اعلانات بازاریابی و تبلیغات در همه جا. در هر صورت سازمان یافته در شرایط چگونه شما در مورد آن بروید و آن را اتفاق می افتد.

سوم نه فقط چوب تا کارت کسب و کار شما در این تابلوهای اعلانات! که چیزی است که هر عامل دیگری در حال انجام است و کارت های کسب و کار به طور معمول بسیار قانع کننده آگهی برای مصرف کنندگان است.

بنابراین در اینجا چیزی است که من می خواهم شما را انجام دهید: انجام یک جستجوی گوگل برای کم هزینه پرینتر و نگاهی به تمام مواد بازاریابی شما می توانید از را انتخاب کنید. شما می توانید انتخاب کنید یک بروشور 1 صفحه آگهی یک کارت پستال را به اندازه آگهی و غیره. و یک دسته چاپ کردن بر روی این تابلوهای اعلانات.

انتخاب یک فروشنده که در آن شما می توانید طراحی قطعه بازاریابی خود را و آن را به ایستادگی کردن از هر کس دیگری که در هیئت مدیره. چشم همگان را بلافاصله به آگهی خود را اول است. که این هدف است. طراحی و جمله بندی آگهی خود را بسیار مهم است. مطمئن شوید که شما با قلم مو خود را به copywriting و آگهی طراحی مهارت به عنوان این خواهد بود که کاملا ضروری به کشیدن بالا پاسخ دهی.

رفتن به گرفتن یک جعبه کلی tacs خود را دریافت کنید, جاذب, آگهی های چاپ هاپ در ماشین خود را دریافت کنید آنها را! آن کمی وقت گیر در آغاز, اما آن را خودکار ترافیک برای شما هنگامی که آنها تا. اگر شما واقعا تنبل و یا فقط زمان ندارید اما هنوز هم می خواهید به استفاده از این سلاح بازاریابی, استخدام خود نوجوان و یا یک بچه به اطراف و چسبیدن به آنها را برای شما.

شما می توانید آنها را پرداخت هر آگهی که آنها قطع و یا حتی به آنها بگویید شما پرداخت هزینه ارجاع برای هر معامله شما به عنوان یک نتیجه از یکی از تبلیغات (که آنچه من می خواهم انتخاب کنید). این واقعا انگیزه آنها برای آویزان کردن به عنوان بسیاری از این تابلو اعلانات تبلیغات به عنوان امکان پذیر است. علاوه بر آن شما را مجبور به پیگیری تبلیغات شما است حیاتی برای موفقیت هر کمپین بازاریابی.

این یکی از کسانی که سلاح های بازاریابی است که نسبتا ارزان برای پیاده سازی آن به طور عمده هزینه های شما زمان. اما درست مانند “انجمن بازاریابی” آنلاین بیشتر تبلیغات شما در این تابلوهای اعلانات ترافیک بیشتر شما می توانید به شما وب سایت, وبلاگ, و/یا تلفن.

آن را به سادگی یک بازی اعداد! (با فرض اینکه شما طراحی جذاب میلادی)

[ad_2]