بک لینک پی بی ان + خرید بک لینک پی بی ان (pbn) چیست؟

بک لینک pbn سایت خبری بیداری رفسنجان این کار دقیقا مانند ساخت وبلاگ میباشد و وقتی شما وبلاگی میسازید که سایت های مختلفی در آن لینک دهی انجام میدهند در صورتی که زیرساخت های لازم در آن رعایت شده باشد و مطالب به صورت کاربرپسندانه در آن قرار گیرد میتواند به بهبود رتبه سایت ها کمک کند. همونطور که شما وقتی قصد خرید چیپس و پفک دارید، بین برندهای مختلف مثل چی توز و اشی مشی و… یک شبکه وبلاگ خصوصی به سایت شما کمک میکند در رتبه های برتر حضور داشته باشد.

خرید بک لینک Pbn فوق حرفه ای از کلاه سئو

در واقع برای آن که بتوانید به بهترین نتیجه برای بهبود رتبه سایت برسید باید تکنیک های مختلف را امتحان کند و نمیتوان گفت این تکنیک شما را به نتیجه خواهد رساند یا نه.

ساختار pbn به شما کمک میکند که بدون نیاز به اینکه بخواهید هچنین وب سایت هایی را پیدا کنید و یا اینکه هزینهای بابت درج بک لینک سایت خود در سایت های پر ورودی پرداخت نمایید، خودتان تعدادی سایت قدرتمند را ایجاد کنید و تا می توانید ورودی این سایت ها را بالا ببرید و بعد از آن از این سایت ها به سایت اصلی خود بک لینک بدهید.

⭐آیا رپورتاژهای PBN شما دائمی است امکان حذف شدن ندارند ؟

با این حال روش های دیگر همچون رپورتاژ آگهی از نظر گوگل تایید شده است و پیشنهاد می شود بعد از اتمام طراحی و سئو داخلی سایت، نسبت به انتشار رپورتاژ اقدام کنید. ایجاد لینک یک تاکتیک قدرتمند سئو است و لینک های مناسب می توانند رتبه و دید ارگانیک شما را افزایش دهند. ⭐آیا رپورتاژهای PBN شما دائمی است امکان حذف شدن ندارند ؟ این سایت یک دایرکتوری است که سابقه سایتهایی که در بستر وب هستند حتی آنهایی که حذف شدند را نشان می دهد.
با لینک سازی شبکه ای و تکنیک PBN شما می توانید لینک های ورودی را خودتان کنترل و مدیریت کنید و با دامنه های معتبر، احتمال موفقیت سایت تان را بیشتر کنید.

این که شما دائماً در حال نظارت و خرید بک لینک pbn دامنههای منتشر شده هستید، صفحات قدیمی سایت را شناسایی کرده و آنها را در میزبان خود بازسازی میکنید، اطلاعات تماس، لوگو و محتوای اختصاصی را برای هر کدام درج میکنید و به طور مداوم محتوای جدید و اختصاصی را در کنار گذاشتن آنها به سختی انجام میدهید کار سخت و زمان زیادی است.

بعضی از آنها از لینک سازی شبکه ای و تکنیک PBN استفاده می کردند که نتایج مطلوب را برای آنها به ارمغان آورد. بی دردسر از این لحاظ که نیاز به ایجاد سایت و وبلاگ و مدیریت آنها ندارید و در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می شود.

بک لینک Pbn

در این خصوص باید گفت که اگر سایت های مورد استفاده در شبکه PBN سایت های خوبی باشند و واقعا روی آنها و بازدهی آنها هم کار کنید، استفاده و هدايت لینک ها از این سایت ها می تواند در سئوی کلاه خاکستری هم طبقه بندی شود.

اولین سالی که از شما باید بپرسیم این است که چرا مردم می خواهند چندین وب سایت را راه اندازی کنند و آنها را به یک وب سایت پیوند دهند؟ این موضوع که شما این لینک ها را به سمت صفحات و یا محصولات خاص هدایت کنید هنوز در اختیار شما خواهد بود.

لینک سازی Pbn

در حقیقت شما با 3 محتوا و 11 وبلاگ می توانید چندین لینک باکیفیت و با اتوریتی بالا روی صفحات مهم تان بسازید. اینجا کار یه خورده پیچیده تر می شود، شما باید دامنه هایی را انتخاب بکنید که زیاد حوزه کاریشون رو عوض نکرده باشند.

افراد به وسیله ی سایت هایی که روی این دامنه به وجود اورده اند، به سایت اصلی لینک خواهد داد و در موتور های جست و جو، به کسب و کار خود ارزش می دهند. وگل در سال ۲۰۱۶ تایید کرد که بک لینک ها در کنار محتوا و RankBrain یکی از سه فاکتور برتر رتبه بندی هستند.

در این روز ها استفاده از pbn بسیار رواج پیدا کرده است. برای اینکه بفهمید توان بک لینک و پیوند های PBN چقدر میباشد ما یک تست انجام دادیم و توانستیم درون یک واژه بسیار دشوار پس از یک ماه و نیم مرتبه نخستین گوگل را کسب کنیم.

2-3 ماه مرتب تولید محتوا انجام دهید. اگر از شبکه وبلاگ خصوصی با درایت استفاده کنید و محتوا برای خواننده منحصر به فرد، قابل ربط و ارزشمند تولید کنید هیچ اشتباهی انجام نخواهید داد. لینک سازی در صورتی که با رعایت قواعد انجام شود نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی دارد و باز هم می توانند ناموفق باشد.

حتما صفحه درباره ما و تماس با ما ایجاد بکنید.موتورهای جستجو بک لینک را نوعی توصیه به صورت آنلاین می دانند. اگر میخواهید با لینک سازی شبکه ای و تکنیک بک لینک PBN به طور کامل آشنا شوید حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید. البته هیچ الزامی وجود ندارد که لایه دوم حتما رپورتاژ باشد. حتما صفحه درباره ما و تماس با ما ایجاد بکنید. اطلاعات بیشتر درباره بک لینک اینکه کلا بک لینک چیه ؟ اون افراد این پکیج رو به تعداد زیادی آدم میفروشن ، پس دیگه وبلاگ ها و سایت های اونا اعتبار خوبی رو نداره و مزرعه لینک هست .

این همان مفهوم مزرعه لینک است. لینک سازی شبکه ای و تکنیک PBN ذرد مواقعی میتواند بسیار خطرناک باشد و منجر به افت رتبه بندی سایت شود. در مواردی استفاده از لینک سازی شبکه ای و تکنیک رپورتاژ PBN میتواند قوانین گوگل را نقض کند و در صورتی که گوگل متوجه این نقض قانون شود شما را جریمه خواهد کرد. یا شبکه وبلاگ شخصی یکی از مفاهیمی است که مانند شمشیر دو لبه بوده و در صورتی که اطلاعات لازم را در این حوزه نداشته باشید این شمشیر میتواند به رتبه بندی سایت تان صدمه وارد کند.