بهترین هتل های قشم

 

به جرات می توان گفت که سفر همیشه برای همه خاطرات شیرینی از خود به جای می گذارد. ما نیز در کشوری زندگی می کنیم که جاذبه های فراوانی در آن وجود دارد و  می تواند به عنوان یکی از مقاصد گردشگران خارجی در دنیا مطرح باشد.

البته نا گفته نماند که ایرانی های داخل کشور نیز تمایل بسیار زیادی دارند که در کشور خود به سیر و سیاحت بپردازند و از گوشه و کنار آن بازدید نمایند. کشور ما یکی از غنی ترین کشورهای دنیا در زمینه داشتن اماکن تاریخی و گردشگری است.

یکی از جاهایی که دیدنی های بسیار دارد، جزیره قشم است. این جزیره زیبا در جنوب ایران واقع شده است و بسیاری برای دیدن این جزیره، به آن سفر می کنند. شما در قشم می توانید به قایق سواری بروید، شنا کنید، با مردم محلی هم صحبت شوید و از غذاهای محلی آن میل کنید. داشتن تمام این موارد در کنار هم، تنها در جزیره قشم فراهم است.

چنانچه شما مایلید تا به صورت خانوادگی به جزیره قشم سفر کنید و یا از تور قشم lahzeakhar برای این سفر استفاده کنید، لازم است تا بهترین هتل های این جزیره را بشناسید تا بتوانید در یکی از آن ها اقامت کنید. در این بخش قصد داریم تا با بهترین هتل های جزیره قشم آشنا شویم از این رو پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

 

آپلود عکس

 

معرفی بهترین هتلهای قشم

با توجه به اهمیت انتخاب هتل در سفرهای تفریحی در ادامه بهترین هتلهای قشم را به شما معرفی خواهیم کرد تا با توجه به ویژگی های هر یک از هتل ها و انتظاراتی که از هتل مد نظر خود دارید بتوانید در زمان سفر به قشم یکی از آن ها را برای اقامت انتخاب کنید.

هتل ارم

یکی بهترین هتل هایی که در این جزیره وجود دارد، هتل ارم است. از جمله مهم ترین مزیت هایی که این هتل دارد، فاصله بسیار کم آن تا ساحل خلیج فارس است. این امر موجب می شود که شما هر زمان که اراده کردید به ساحل بروید و آبی خلیج فارس را به نظاره بنشینید. این هتل امکانات بسیار خوبی در اختیار کسانی قرار می دهد که با استفاده از تور قشم lahzeakhar به این جزیره زیبا سفر کرده اند.

هتل آرتا

هتل آرتا نیز یکی دیگر از هتل هایی است که در اختیار مسافران قرار دارد تا بتوانند از سفر خود نهایت لذت را ببرند. تمام کارکنان این هتل، برخورد بسیار خوب و دوستانه ای با مسافران داشته و به همین دلیل اغلب کسانی که در این هتل اقامت دارند، از این ویژگی هتل آرتا بسیار تعریف و تمجید کرده اند.

آپلود عکس

 

هتل ساحلی خلیج فارس

هتل ساحلی خلیج فارس نیز یکی دیگر از هتل هایی است که  مسافران می توانند لحظات بسیار خوبی را در این هتل تجربه کنند. این هتل در نزدیک ساحل خلیج فارس قرار دارد و از نظر کیفیت غذای ارائه شده زبانزد همگان است. چایخانه ای که در این هتل وجود دارد نیز از جمله بخش های جذاب این هتل است.

هتل ایرمان

هتل ایرمان، با استفاده از معماری داخلی متفاوتی که دارد، به لوکس ترین هتل جزیره قشم تبدیل شده است. به کار گیری چوب در معماری داخلی ایرمان، این هتل را از  سایر هتل های این جزیره متفاوت کرده است و جذابیت خاصی به آن بخشیده است.

بوتیک هتل فولتون

بوتیک هتل فولتون قشم نیز از جمله هتل هایی است که در این جزیره به ارائه امکانات و خدمات به مسافران می پردازد . این هتل سه ساختمان به صورت جداگانه داشته و شما می توانید در هتل، ویلا و یا آپارتمان های موجود در آن اقامت کنید.

هتل ساحل طلائی

از دیگر هتل هایی که می توان به آن اشاره کرد، هتل ساحل طلایی قشم است. مزیت قابل ذکر و جالبی که این هتل دارد، محیط بسیار آرام و ساکتی است که این هتل برای اقامت کنندگان خود فراهم کرده است.

این موضوع نیز به دلیل دوری هتل ساحل طلائی از مرکز اصلی شهر است. اگر از هیاهوی شهری که در آن ساکن هستید خسته شده اید، این هتل می تواند بهترین گزینه برای استراحت و تفریح شما در خلوت و آرامش باشد.

 

آپلود عکس

 

بهترین هتل قشم از نظر مسافران

شاید همگان نتوانند در مورد اینکه کدام هتل بهترین است به یک جمع بندی برسند، اما معمولا با در نظر گرفتن بیشترین اظهار نظر مثبت در مورد یک هتل، شاید بتوان به یک نتیجه کلی دست پیدا کرد. در این بخش قصد داریم هتلی که بیشترین رضایت مندی را از خود ایجاد کرده است، به شما معرفی کنیم.

کیفیت خوب غذا، رفتار مودبانه پرسنل، امکانات موجود و مکان قرار گیری هتل، موجب شده است که هتل ارم به عنوان یکی از بهترین هتل های قشم مورد تایید بسیاری از مسافران باشد و افراد زیادی تمایل داشته باشند که این هتل را برای اقامت خود انتخاب نمایند.

هتل آرتا نیز از آنجایی که فاصله کمی تا مرکز خرید داشته و جاذبه های دیدنی این جزیره را در نزدیکی خود دارد، به عنوان یکی از بهترین هتل های این جزیره مطرح است. از جمله موارد دیگر می توان به خوب بودن غذای ارائه شده در این هتل و برخوردار بودن از کارکنان حرفه ای و متبهر اشاره کرد.

هتل آتامان نیز دیگر از هتل هایی است که توسط بسیاری از موسسات گردشگری ارائه دهنده تور قشم lahzeakhar پیشنهاد می شود. این هتل با داشتن امکاناتی هم چون کیفیت غذای خوب، برخورد مناسب و مودبانه کارکنان، فاصله بسیار کم با جاذبه های گردشگری جزیره قشم و مراکز خرید، نزد بسیاری از مسافران قشم طرفدار دارد.

 

مقایسه سطح کیفیت هتل های کیش و قشم

کیش، به دلیل امکاناتی که در آن وجود دارد، از جزیزه قشم مسافر پذیرتر است و ضمنا سال های زیادی است که به عنوان یک جزیره آزاد در حال فعالیت است. این موضوع باعث شده که شما انواع و اقسام هتل ها را با امکانات مختلف و متفاوت در این جزیره مشاهده کنید.

اما در قشم کمی میزان تنوع بین هتل ها کمتر بوده و شاید بتوان این مساله را به عنوان تفاوت بین هتل های کیش و قشم مطرح کرد. البته این کمبود تنوع، اصلا باعث نشده است که از میزان کیفیت خدمات ارائه شده در هتل های قشم کاسته شود.

مسافرانی که تجربه سفر به کیش و قشم را دارند به خوبی این مساله را بیان می کنند که قشم نیز زیبایی های خاص خود را دارد. اگر از آن دسته کسانی هستید که دوست دارید در یک مکان دنج و زیبا به تماشای افق خلیج فارس بنشینید، می توانید این جزیره را برای سفر آینده خود انتخاب کنید.