بهترین های شماره مجازی

 

مشترک شدن در WPBeginner
اگر دستورالعمل های کتبی را ترجیح می دهید ، فقط خواندن را ادامه دهید.

1. Nextiva
Nextiva

Nextiva برترین ارائه دهنده خدمات شماره تلفن های تجاری مجازی در بازار است. با استفاده از برنامه آنها روی رایانه رومیزی / لپ تاپ ، تلفن همراه ، تبلت یا تلفن رومیزی آنها شماره تلفن مجازی شما را بسیار آسان می کنند.

حتی می توانید شماره محلی خود را نگه دارید و با استفاده از Nextiva برای تماس صوتی HD از طریق VoIP استفاده کنید. آنها همچنین به شما امکان می دهند شماره تلفن های تجاری مجازی را برای مکان های مختلف جغرافیایی دریافت کنید.

Nextiva مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند موجود در هر برنامه مانند حمل و نقل تماس / مسیریابی ، همراه خودکار ، گیرنده ، ایمیل صوتی از طریق ایمیل ، صف تماس ، تماس های نامحدود و تجزیه و تحلیل تماس دارد.

قیمت گذاری: از هر دلار 20 دلار برای هر کاربر شروع می شود.

2. ملخ
ملخ

Grasshopper یک سرویس شماره تلفن مجازی آسان را برای مبتدیان و مشاغل کوچک ارائه می دهد. این برنامه با یک برنامه تلفن همراه همراه است که به شما امکان می دهد سیستم تلفن تجاری خود را در هر دستگاه و از هر مکان مدیریت کنید.

آنها شماره های مجازی کسب و کار ، شماره های غرور ، شماره های محلی برای مناطق مختلف ، 800 و 833 شماره عوارض رایگان را انتخاب می کنند.

می توانید تماس های تجاری و شخصی را با همان دستگاه جدا نگه دارید و هرگز یک تماس را از دست ندهید. Grasshopper تمام ویژگیهای اساسی را در یک بسته با ارسال تماس ، نامه صوتی ، پیام کوتاه تجاری ، تماس VoIP و تماس WiFi ، تبریک خودکار و موارد دیگر ترکیب می کند.

قیمت گذاری: از 26 دلار در ماه برای 1 عدد و 3 پسوند شروع می شود. خرید شماره مجازی

3. Phone.com
Phone.com

Phone.com یکی دیگر از گزینه های عالی برای بدست آوردن سیستم تلفن های تجاری مجازی است. آنها خدمات تلفن مقرون به صرفه ای را برای راه اندازی ها ، soloprenuers و مشاغل کوچک ارائه می دهند.

آنها همچنین با در نظر گرفتن مواردی که دقیقه تماس تلفنی دارند ، نرخ تماس تلفنی ارزانتری را برای برخی از کشورهای اروپایی و کانادا ارائه می دهند. از منظر ویژگی ها ، شما برنامه های تلفن همراه ، انتقال تماس / مسیریابی ، دستیار مجازی ، منوهای IVR ، پیام های متنی ، نمابر و موارد دیگر را دریافت می کنید.

آنها برنامه هایی را در هر دقیقه پرداخت می کنند که به شما امکان می دهد مبلغ کمتری را بر اساس استفاده خود بپردازید. با این حال ، به راحتی می تواند با افزایش نیازهای تجاری شما بسیار گران شود.

قیمت گذاری: برنامه های هر دقیقه را با شروع از 12.99 دلار در هر ماه پرداخت کنید. برنامه های نامحدود از 29.99 دلار در هر ماه با هر پسوند شروع می شود.

4. Google Voice (رایگان)
صدای گوگل

اگر به دنبال یک برنامه تلفن مجازی تلفن تجاری مجازی هستید ، Google Voice بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اگر قبلاً از G Suite استفاده کرده اید ، می توانید آن را با سایر برنامه های Google دیگری که قبلاً برای تجارت خود استفاده کرده اید ادغام کنید.

کاربران و soloprenuers انفرادی می توانند از برنامه شخصی برای گرفتن شماره تلفن مجازی استفاده کرده و با هر مکانی در آمریکا و کانادا به صورت رایگان تماس بگیرند.

با این وجود ، برنامه شخصی به شما امکان دسترسی به بسیاری از ویژگیهای تلفن تجاری را که در برنامه کاری آنها شامل کاربری خودکار ، پشتیبانی تلفن میز و غیره داده شده است ، نمی دهد.

قیمت گذاری: رایگان برای استفاده شخصی. برنامه های پرداخت شده از 10 دلار برای هر کاربر / هر ماه شروع می شود.

5. تلفن دفتر Ooma
تلفن دفتر Ooma

Ooma یک ارائه دهنده تلفن محبوب VOIP مشاغل محبوب است که 1-800 شماره تلفن رایگان با قیمت های مناسب را ارائه می دهد. می توانید تعداد عوارض رایگان را به هر برنامه دفتر Ooma اضافه کنید. به طور پیش فرض آنها یک شماره تلفن رایگان را برای شما از قبل انتخاب می کنند ، اما شما همچنین می توانید یک شماره جدید را انتخاب کنید.

پلت فرم office Ooma با تمام ویژگی های قدرتمندی که انتظار دارید از قبیل گیرنده مجازی ، شماره گیری برنامه افزودنی ، پخش موسیقی ، برنامه های هوشمند تلفن همراه و سایر موارد را داشته باشید ، ارائه می شود. بهترین تنظیمات بسیار آسان است و می توانید طی چند دقیقه این کار را انجام دهید.

قیمت گذاری: برنامه آنها با 19.95 دلار در هر ماه شروع می شود که همراه با شماره عوارض رایگان و 500 دقیقه رایگان ارائه می شود. آنها همچنین به شما امکان می دهند دقایقی دیگر را با نرخ تخفیف خریداری کنید.

6. eVoice
eVoice

eVoice یک شرکت تلفن تجاری مشهور است که ارائه پوشش بین المللی ، به ویژه در انگلستان است. آنها سیستم تلفن تلفن ، شماره های مجازی ، شماره های رایگان و شماره های محلی را برای مناطق مختلف ارائه می دهند.

برنامه های آنها شامل ابزارهای مدیریت تماس ، گیرنده مجازی ، برنامه تماس با خارج از کشور ، کنفرانس تلفنی و موارد دیگر است. می توانید شماره تلفن های سفارشی را برای انگلستان ، اتحادیه اروپا ، کانادا ، ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر دریافت کنید.

می توانید از بین چندین طرح انتخاب کنید که هرکدام تعداد متفاوتی از کاربرانی را که می توانید اضافه کنید ، و مجموعه ای از دقیقه تماس با شما دارند. نرخ ارسال تماس با توجه به موقعیت مکانی شما و شماره مورد نظر شما متفاوت است.

قیمت گذاری: از 1 £ 7.50 پوند در هر ماه برای 1 کاربر.

7. FreshCaller
تازه کار

Freshcaller ارائه دهنده برنامه تلفن های کسب و کار مجازی آسان برای استفاده است. مناسب برای مشاغل کوچک و در حال رشد ، آنها برنامه هایی با قیمت مناسب ارائه می دهند تا بتوانند همه بودجه ها از جمله برنامه در هر دقیقه پرداخت با عوامل نامحدود را متناسب با آن قرار دهند.

می توانید شماره های بین المللی ، شماره های رایگان دریافت کنید ، از شماره موجود استفاده کنید ، شماره محلی را با یک شماره مجازی ماسک بزنید ، یا یک شماره غرور را انتخاب کنید.

این شامل تمام ویژگی های معمول مورد نیاز شما مانند ابزارهای مدیریت تماس ، ساعات کاری ، برنامه های تلفن همراه ، خطوط اشتراکی ، انتظار مکالمه ، اتصالات SIP و موارد دیگر می باشد. برخی از برنامه ها به شما امکان می دهند تا در صورت عدم موفقیت بتوانید از حامل محلی خود استفاده کنید که مفید است