ایده هایی برای شکستن هنجارهای اجتماعی برای دانش آموز آزمایش های روانشناسی

[ad_1]

“من باید برای شکستن یک هنجار اجتماعی برای من کلاس روان. هر گونه پیشنهاد؟”

هر دوره آموزشی روانشناسی این آزمایش آنها شما را فراموش که در آن شما باید به بیرون رفتن و شکستن هنجارهای اجتماعی و سپس مشاهده واکنش افراد. و من همیشه به دانش آموزان ارسال در جایی درخواست آنچه که آنها باید انجام دهید چرا که آنها نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی.

من یک متخصص در زندگی این راه است. در اینجا یک لیست از ایده های:

یک مرد و نفرت ورزشی.

به طور فعال سعی کنید به صحبت کردن با مردان دیگر از ورزش خود را fandom.

آیا تماشای تلویزیون در مکان های عمومی.

از جمله در میله, رستوران ها و مناطق. نگاهی به صندلی به طور مستقیم در زیر تلویزیون و یا به عنوان نزدیک که ممکن است دور و به طور فعال مردم به تماشای تلویزیون. مطالعه آنها را مانند پستانداران در باغ وحش. شما حتی کشف کنند که مخاطبان است که دو بار به عنوان جذاب به عنوان هر چیزی که بر روی لوله.

به صورت آنلاین و با استفاده از تصحیح املا و دستور زبان.

تقریبا شمارش به عنوان یک تابو این روز است. حداقل نیمی از خوانندگان بسیار منفور من کمی, اما آنها کاملا نمی تواند با قرار دادن انگشت خود را بر روی همین دلیل است.

نشان می دهد تا در هر قمار ایجاد و با صدای بلند اعلام ریاضی درست شانس را به بازی.

شما می توانید انجام این کار در کانتر فروش بلیط لوتو ، کازینو امنیت را پرتاب می کردن.

انتخاب کنید تا به سطل زباله در مکان های عمومی.

مانند یک خیابان شلوغ تقاطع یک fairgrounds یک پارک عمومی, ساحل, غیره. گشت آن است. اگر می بینید کسی در بستر نیست و حتی مقابله با آنها در مورد آن فقط زباله و قرار دادن آن در ظرف شبیه بود که کار خود را.

ایستاده شده توسط, عبور, دکمه ها, دکمه های آسانسور و درب دکمه و فشار آنها را برای هر کسی که راه می رود تا.

درست مثل شما وجود دارد برای این منظور است. یکی دیگر از یکی از سرگرم کننده است ماندن در دستشویی و هر زمان که هر کسی انجام می شود شستن دست های خود را انجام آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت جهنمی حوله کاغذی تلگراف به سرفه تا چند ورق و آن را آماده به دست آنها را در زمان دریافت آنها وجود دارد.

تا اوریگامی. آن را به کارت ویزیت خود را.

ترک های کوچک کاغذ froggies و جرثقیل همراه با نوک خود را برای پیشخدمت. دست گل های کاغذی در مکان های عمومی. مثل این است که یک اجرای خیابانی mime اما شما اوریگامی فرد است. را درخواست. مجذوب بچه ها در اتاق انتظار در مطب دکتر. دوباره هدف ایمیل های ناخواسته خود را.

رفتن به خارج برای تابستان در زیر دمای انجماد.

این کمک می کند تا اگر شما یک بومی اهل شمال هستند و مورد استفاده برای سرد است. پابرهنه رد پا در برف شگفت انگیز هستند. شورت و تی شرت در همه جا.

اگر شما زندگی می کنند در لاس وگاس را به یک مهمانی در یک شیشه با شما در همه جا شما بروید.

لاس وگاس یکی مست, شهر و من این را زمانی که من در آنجا زندگی می کردند – من مشخص لاس وگاس به دلیل فوق العاده سهل انگاری قوانین عمومی نوشیدن. من صحبت کردن در یک نوشیدنی با تکه های یخ و swizzle چوب. آن حتی در حد یک واکنش است. درایو نیست البته. فروشگاه بانک صاحبخانه خود را هنگامی که شما رها کردن چک اجاره در ماشین لباسشویی و غیره. آن را سخت برای پیدا کردن جایی که نیست فروش الکل در حال حاضر.

صرف روز در صحبت کردن در صدای مختلف.

اگر شما می توانید صداها و یا حداقل با لهجه های انجام munchkin یا Tweety یا المر فاد در تمام طول روز. آن را نگه دارید تا حتی پس از شما از آن خودتان است.

اگر شما هر گونه خوب در بازیگری عمل احمقتر از شما واقعا هستند.

صرف روز نقش بازی کردن به عنوان فارست گامپ و یا کسی در مورد همان سطح IQ. این کار را انجام نمی اگر شما به راحتی افسرده به دلیل آن را واقعا غم انگیز را ببینید که چگونه خیلی بیشتر باز مردم به شما اگر آنها فکر می کنم شما گنگ است. زنان لاس زدن بیشتر مردم به شما اعتماد و اعتماد در شما بیشتر از هر کس نگهبان پایین است و شما می توانید ستایش ظالمانه برای تکمیل این ساده ترین کار اگر آن را به نظر می رسد که شما در حال مبارزه با آن است.

رقص, آواز, جست و خیز و در غیر این صورت ورجه ورجه کردن در همه جا شما بروید.

مردم به ناچار شما بپرسید چرا. فقط لبخند مانند یک میلیون دلار و می گویند “من شاد بودن!” آن شگفت انگیز است که چگونه مردم ناراحت زمانی که آنها با دیدن کسی شاد بودن در مکان عمومی, بدون هیچ دلیلی! شما می خواهم فکر می کنم مردم آماده بودند با پلیس تماس بگیرید و یا چیزی.

رانندگی محدودیت سرعت.

در واقع اطاعت از هر قانون ترافیک به نامه. هر راننده در جاده ها خواهد بود کف با خشم در شما. در شهر رانندگی stoplights در واقع به پایان رسیده و کار با محدودیت سرعت تا ادم سفیه و احمق که screeching و بافندگی از طریق ترافیک را فقط به یکی از اولین توقف در چراغ ترمز و صبر طولانی. جلو و در کنار آنها را دوباره در خود متین 35MPH سرعت. موج به آنها مانند شما ملکه انگلستان.

استفاده از یک جایگزین سیستم عامل.

من اجرای لینوکس. هنگامی که این موضوع می آید تا اگر من احتمالا می توانید دور با آن عمل کنم مثل من اکثریت و این مردم هستند که با استفاده از ویندوز که بر روی freaky به حاشیه فرقه است.

فوق العاده بود-آگاهانه از افراد دیگر ،

همه ما تعریف کسی دیگری پیراهن و یا چیزی. این است که مصرف آن را به سطح بعدی. واقعا نگاهی به آنچه که مردم در حال پوشیدن و سعی کنید به تجزیه و تحلیل منطق است. آنها بیانیه ای اطاعت سفارشی بودن خسته کننده و عملی یا فقط پرتاب در هر چه بود بین آنها و درب که صبح ؟ ارزیابی آن را با صدای بلند و از آنها بخواهید اگر شما راست. تعامل با مردم گفتگو در مورد آن چه که قرار بود از طریق سر خود را زمانی که آنها را برداشت که لباس ؟ چگونه آنها را تا پایان با این مورد ؟ چرا که آنها آن را خرید ؟ چرا آنها لباس سیاه می پوشند امروز ؟ آیا آنها فکر می کنم سبز در این بلوز می رود با چشم خود را? آنها با پوشیدن “رنگ پاییز”? آیا آنها واقعا دوست دارم که تیم ؟ کجا این لکه آمده است ؟ آیا آنها می دانند که این دکمه را از دست رفته ؟ و…. سازمان دیده بان زنان, فکر می کنم یک مرد در حال خزش برای ogling آنها.

که از بالا در حال حاضر. اگر یکی از این کار نخواهد کرد شاید آنها الهام بخش شما را به سعی کنید مرتبط با ایده. از آن لذت ببرید!

[ad_2]