ایجاد یک تصویر حرفه ای برای کسب و کار پذیرایی را

[ad_1]

غذا می تواند یک صنعت بسیار رقابتی به دلیل وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی. اما از سوی دیگر بسیاری وجود دارد که نمی آزمون زمان ایستاده. این را می توان به دلایل بسیاری مانند ساعت های طولانی کار سخت و تعطیلات آخر هفته و کیفیت غذا رو به وخامت و خالص بدست می آید. مواد غذایی می تواند موفق باشد اگر مدل کسب و کار خود برنامه ریزی شده است و به خوبی اجرا شده.

یکی از عوامل مهم است که کمک به یک وراج با به دست آوردن کسب و کار جدید از طریق کلمه از دهان و تکرار کسب و کار است که از ایجاد یک تصویر حرفه ای است. مواد غذایی و مقابله با مواد غذایی و تجهیزات برای پذیرایی به طوری که آنها انتظار می رود که از سوی سازمان مهارت و بی عیب و نقص شیوه های بهداشت. Chefwear و کارکنان لباس ایجاد یک تصویر شسته و رفته از شرکت غذا. کارکنان که پوشیدن لباس و سرآشپزها که پوشیدن کت آشپز و کلاه را نگاه حرفه ای است. Chefwear طراحی شده است با یک برش شسته و رفته قوی مواد (معمولا پنبه ای) و در رنگ سفید نشان می دهد پاکیزگی و یا سیاه و سفید برای نشان دادن پیچیدگی.

پیشخدمت می توانید با پوشیدن یک لباس رسمی و صحن است. برش منحصر به فرد است با پایین v-گردن که می آید با هم به عنوان یک halterneck بالاتر از شانه ها. طراحی سیاه و سفید است که به نظر می رسد پیچیده و خواهد بود به خصوص مناسب برای مراسم عروسی.

کارکنان آشپزخانه را می پوشند کامل ماهیگیری پیش بند. این پیش بند یک چاپلوس برش و منحنی جیب. این طراحی شیک با تمام کارکنان آشپزخانه پوشیدن همان صحن را ایجاد یک نگاه یکنواخت. اگر مشتری خود را پیاده می رود به آشپزخانه آنها را ببینید یک تیم با هم کار به عنوان یک وحدت. برای جلوگیری از هر گونه مو ولگرد از پیدا کردن راه خود را به مواد غذایی به یک آشپز و کلاه یا کلاه جمجمه خواهد کراوات با تصویر حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک هدف است.

سرآشپزها معمولا باید ایستادگی کردن به عنوان آنها هستند که مسئول آشپزخانه. پایه آشپز ژاکت با آستین های بلند به نظر می رسد حرفه ای و مرتب. شما باید این گزینه انتخاب یک سیاه یا سفید ژاکت. اگر شما می خواهید به چوب به سیاه یونیفرم, سپس, سیاه, آشپز, ژاکت کامل خواهد بود. اگر شما می خواهید آشپز به تشخیص میان کارکنان آشپزخانه و پیشخدمت و سپس یک آشپز قنتد, ژاکت ایده آل خواهد بود. در نهایت یک آشپز باید یک کلاه سرآشپز برای تکمیل تصویر حرفه ای.

به عنوان یک وراج است که می خواهد برای افزایش کسب و کار خود را, شما باید برای نه تنها آماده سازی بهترین مواد غذایی در اطراف با بهترین تجهیزات کیترینگ اما تیم شما همچنین نیاز به نگاه بخشی و شما باید ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.

[ad_2]