دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

انگیزه بهبود خود به عنوان یک راه برای تحقق بخشیدن به زندگی خود خواسته

[ad_1]

بسیاری از ما از طریق زندگی و اعتقاد داشتند که از آن خواهد شد یک سواری نرم. و هنگامی که آن را نه ما می گویند آن را در سرنوشت آن تصمیم گرفته شده است که در راه! سپس ما مخفیانه می خواهید به تغییر ما ‘سرنوشت’ با امید و آرزوی ما آن اعتصاب خوش شانس یک روز و موفقیت مانند جیم در کنار درب. یا ما کاملا تسلیم به ما ‘سرنوشت’ است که ما احساس حسادت که جیم درایوهای یک ماشین خوب و زندگی در یک خانه خوب است. پس از آن ما احساس بیل گیتس و وارن بوفت از جهان خائن و بازی. ما شروع به سرزنش و با اشاره انگشتان دست. کمی ما می دانیم که وجود دارد این است چیزی به نام انگیزه بهبود خود (persian)!

بدتر برخی مایل بودند به دنیا آمد در خانواده های ثروتمند و یا امیدوارم که یک روز برای برنده شدن در یک قرعه کشی یا ضربه برنده تمام پولها در کازینو. آنها هرگز شنیده از زندگی طراحی شده توسط…آنها نمی دانند که زندگی نیست زندگی با آرزو و امید به تنهایی. آنها نمی دانند که شما می توانید آن را به شهوت و میل خود را! متاسفانه یک فرد در این مخمصه است و نه کوچکترین ایده چگونه برای ایجاد انگیزه در خود به خود بهبود می باشد. آنها فکر می کنم آنها مانند که متولد شده اند. آن است که در DNA خود را! مگر اینکه چیزی دراماتیک اتفاق می افتد در زندگی خود را…!

متاسفانه من بود که در حالی که به عقب! برای من زندگی بود, متولد می شود, رفتن به مدرسه, عبور, یک, شغل, ازدواج, بچه ها, درایو, ‘خوب’ ماشین و زندگی در ‘خوب’ خانه. رفتن به فیلم را ‘خوب’ غذا در یک ‘خوب’, رستوران, تماشای فیلم, برو به کار و غیره. خوشبختانه در حقیقت در حال حاضر این زنجیره را شکست: من شکست خورده من آموزش و پرورش دانشگاه. و تبدیل همه چیز بد! من خیلی افسرده است که در زمان زندگی معنی متفاوت برای من! من حاضر به قبول که من زندگی می تواند به نوبه خود است که راه…من یک راست یک دانش آموز تمام زندگی من هست تقریبا! پس از آن یک چیز فوق العاده اتفاق افتاده است در افسردگی من رو به بهبود خود برای ایجاد انگیزه در خودم.

من برکت دوره من نتوانستم تحصیلات دانشگاهی من چون من فکر نمی کنم من می خواهم که در آن من در حال حاضر هستم. اولین کتاب من بود که کتاب 1 گفتگو با خدا. این بود که شروع سفر من در بهبود خود را. من آمد در سراسر معلمان و مربیان مانند دیوید Gikandi کامرون باب دویل, لایحه, Harris, Jim Rohn, Zig Ziglar, اریک Pepin لیست در می رود و در. من آموخته مدیتیشن, بازاریابی شبکه ای, بازاریابی اینترنتی و غیره. من آمد در سراسر معلمان بیشتر شبیه جک Zufelt, تیم, فروش, Joel Broughton Daegan اسمیت موفقیت در دانشگاه, و غیره. اینها افرادی هستند که بسیار تاثیر گذار در زندگی من است.

چرا من به شما گفتن این دلیل که من می دانم برای مطمئن شوید که من تنها کسی نیستم در کل این زمین در مواجهه با چنین برکت ‘مخمصه’ دوباره در ادراک! ممکن است شما تا به حال یک بدبختی در زندگی خود و یا حداقل برخی از شما می دانید…من و گفت یک راه وجود دارد – انگیزه بهبود خود (persian)!

وجود دارد بسیاری می توانم بگویم در اینجا در مورد زندگی من است که امیدوارم مربوط به شما عزیزان که امید از دست رفته و یا حتی شاید شما. لطفا ناامیدی نیست! لینک زیر را دنبال برای دیدن آنچه که می تواند کمک به شما یاد بگیرند که چگونه به تغییر طرز فکر خود را و مشاهده جهان و خود را در یک کل جدید راه زیبا…

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *