انواع سکه بازی ماشین

[ad_1]

این معمول است برای پیدا کردن سکه ای ماشین آلات و برای شما را به بازی بازی مورد علاقه خود را, شما فقط نیاز به شناسایی یک دستگاه است که بازی های مورد علاقه خود قرار داده و سپس در چند سکه و شما قادر خواهد بود برای لذت بردن از چند دقیقه و یا حتی ساعت از سرگرمی.

با توجه به طبیعت پر سود کسب و کار بسیاری از ماشین آلات آمده اند. برخی از آنهایی که مشترک هستند:

شیطان پین بال دزد

اولین سکه ماشین شیطان پین بال دزد اختراع شد در سال 1931. اگر چه اوایل ماشین آلات نمی شبیه به آنهایی که در حال حاضر آنها مشغول به کار در اصل همان امروز است.

بسیاری از شیطان پین بال دزد ماشین را یک مجموعه پیچیده ای از ال سی دی چراغ و الکترونیکی به ثمر رساند. به یک بازی شما نیاز به قرار دادن یک سکه در ماشین دریافت کنید و شروع به بازی. شما امتیاز دریافت کنید هر زمان که توپ پرش کردن یک آیتم در بازی. هنگامی که شما به بسیاری از نقاط شما برنده جوایز. برای مثال شما می توانید یک تی شرت یا یک روسری.

پنجه ماشین آلات

این رایج در پیتزا و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها. برای بازی شما نیاز به قرار دادن در یک مقدار تعیین شده از پول به نوبه خود بر روی دستگاه. هنگامی که دستگاه شما نیاز به حرکت جوی استیک به یک پنجه بر روی سیم حرکت به عقب و جلو و سمت به سمت دیگر.

هنگامی که شما فکر می کنم که شما باید محور پنجه در یک قیمت شما باید به فشار یک دکمه به منظور رها کردن پنجه. اگر شما محور پنجه به درستی آن را به رها کردن بر روی این جایزه و گرفتن آن. به انتشار قیمت شما نیاز به حرکت پنجه به انتشار اسلات و رها کردن آن.

اسلات ماشین آلات

اولین اسلات ماشین به نظر می رسد در سان فرانسیسکو در اواخر 1880 که در آن ماشین های ویژه طرح های کارت. در طول زمان این ماشین آلات به روز رسانی شده است و در حال حاضر این دستگاه دارای یک ریزپردازنده و کامپیوتر کنترل می شود. همچنین معمول است برای پیدا کردن حافظه مجازی ماشین آلات در قمار آنلاین.

بازی های ویدئویی

اگر چه آنها شروع به از بسیار فروتن که در آن آتاری ایجاد یک سکه عمل تصویری بازی پنگ با ایده سریع رشد کرد و آن را در حال حاضر چند میلیارد میباشد. امروز بازی های زیادی در طرح و رنگ را به تعجب در. آنها همچنین با توانایی اجازه می دهد بسیاری از مردم به بازی بازی های مشابه بازی در همان زمان.

نتيجه گيری

اینها برخی از رایج ترین سکه, ماشین بازی. اگر شما از علاقه مندان به بازی شما باید به شدت در نظر خرید ماشین خود را. در هنگام خرید همیشه اطمینان حاصل شود که شما خرید ماشین خود را از یک فروشگاه معتبر.

[ad_2]