افزایش اتاق خود را با یک گنجه درب آینه

[ad_1]

آینه ها علاوه بر خوبی برای هر اتاق. آنها بلافاصله اتاق را نگاه بزرگتر است که یکی از دلایل شما اغلب دیوار آینه در رستوران ها و مکان های دیگر از کسب و کار. خود را نور-بازتاب خواص روشن کردن یک اتاق است. اگر شما یک اتاق خواب است که نیاز به روشن اما شما لازم نیست که هر فضا سعی کنید درب گنجه آینه.

دو راه وجود دارد برای اضافه کردن آینه به گنجه خود را درب.شما می توانید با خرید یک کیت که اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن آینه به خود را درب گنجه. این یک قیمت مناسب گزینه, اما مطمئن شوید که برای نصب آینه به خوبی به طوری که آنها سقوط نمی کردن.

یکی دیگر از گزینه است به جای گنجه خود را درب با درب گنجه آینه. این درب ها مانند سنتی درب گنجه آمده در انواع سبک ها و اندازه های مختلف. آنها تمایل به نگاه بهتر از اتصال یک آینه به درب موجود و شما هیچ نگرانی در مورد سقوط شیشه ای.

خود را بزرگ انواع درب گنجه آینه را انتخاب کنید. این ساده ترین راه اگر شما اقامت با نوع درب شما در حال حاضر. به عبارت دیگر اگر شما دو برابر یا سه برابر درب سعی نکنید به جای آن با یک درب کشویی. شما پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های خود را با استفاده از سبک موجود و پیگیری و نمی خواهد که به نگرانی در آنجا در مورد جا گرفتن حق است.

شما می توانید خرید درب گنجه که در آن آینه آن آینه را پوشش می دهد تمام درب. اگر شما ترجیح می دهند شما می توانید پیدا کردن درب است که دارای یک قاب فلزی یا چوب قالب ریزی و سازه. وجود دارد گزینه های مختلف از قاب چوب با توجه به سبک خود و سبک اتاق.

درب گنجه آینه با قیمت مناسب هستند. اگر شما در حال ساخت یک خانه جدید و می خواهید برای اضافه کردن آنها از کف به سقف و تنوع می تواند به شما پول را نجات دهد چرا که پیمانکار ندارد را به زمان به تیغه و قاب.

وجود کیت برای آینه درب گنجه است که کمک خواهد کرد که درب ماندن در مسیر, اما نه همه کیت ارائه این ویژگی است. در هنگام خرید شما خواهد بود بسیار راضی تر اگر شما خرید یک درب است که آیا پرش نمی کردن آهنگ.

درب گنجه آینه می افزاید: نور احساس از فضا و ظرافت به هر اتاق خواب است. اگر شما در بودجه و می تواند تنها یک بهبود صفحه اصلی در نظر بگیرید درب گنجه آینه. نه وجود دارد بسیاری از پیشرفت های دیگر که اضافه کردن بسیار به یک اتاق برای چنین هزینه های کوچک.

[ad_2]