اسب سواری، تفریحی ناشناخته در جزیره کیش

شاید این را نمی دانستید که کیش ، قدیمی ترین جزیره خلیج فارس است ، این جزیره یکی از زیباترین جزایر در این منطقه به شمار می رود ، بیایید با هم بیشتر به بررسی این جزیره زیبا بپردازیم ، کیش یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در این دو دهه اخیر می باشد ، به خصوص در این دو سال اخیر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز مردم بیشتر تمایل به سفرهای داخلی دارند و بهترین گزینه ، جزیره کیش است چرا که هم به اندازه جزیره های خارجی زیباست و هم با هزینه های بسیار کم تری می توان به آن سفر کرد ، شاید این را می دانید که کیش یکی از قدیمی ترین جزایر خلیج فارس است و تاریخی پر فرارز و نشیب را پشت سر گذاشته تا بالاخره نصیب ایران گشته ، جالب است بدانید که نام قدیمی کیش ، ” قیس ” بوده است ولی امروزه تنها بومیان این منطقه شاید جزیره را با این نام می شناسند ، با ما همراه باشید تا درباره اسب سواری در  این جزیره زیبای ایران بدانیم .

 

آپلود عکس

 

اسب سواری در کیش

زمانی که صحبت از اسب سواری هیجان انگیز در کیش می شود خیلی ها جا می زنند چون تجربه ای در این زمینه ندارند و در واقع از اسب سواری می ترسند. افرادی هم هستند که با وجود بی تجربگی خود، باز هم دل به دریا می زنند و شروع به اسب سواری می کنند.

جزیره کیش شاید بهترین موقعیت برای انجام  این ورزش هیجان انگیز باشد. این ورزش بر خلاف تصور عموم به آرامش اسب سوار کمک می کند و یکی از بهترین ورزش ها برای آرامش است.

 

آپلود عکس

 

سایت های اسب سواری در کیش

در کنار اسکله تفریحی کیش افرادی هستند که اسب هایشان را برای اجاره دادن به ساحل می آورند. اگر می خواهید برای یکبار اسب سواری را امتحان کنید و طعم آرامشی که در بالا به آن اشاره کردیم را بچشید بهترین گزینه اجاره کردن اسب های کنار ساحل است، این مورد را در سایر جاهای کشور نیز می توانید پیدا کنید، اما توجه داشته باشید که اسب سواری در سواحل خلیج فارس طعم دیگری دارد

 

با این اگر ترجیح می دهید که تجربه اولتان را کنار مربیان کار آزموده ای سپری کنید که کارشان را بلدند و زبان حیوانات را خیلی خوب می فهمند. باید بدانید برای شما باشگاهی در شمال جزیره و جنب ورزشگاه المپیک ساخته شده است که سر زدن به آن خالی از لطف نیست.

 

این باشگاه سوارکاری از شرق به بلوار حریره می رسد و از غرب به بلوار المپیک دسترسی دارد. مساحت این باشگاه به 6 هزار مترمربع می باشد و در آن اسب هایی از نژادهای مختلف نگهداری و پرورش داده می شوند.

جالب است بدانید که اسب سواری در این باشگاه محدودیت جنسیتی ندارد و خانم ها و آقایان می توانند از امکاناتی که برایشان تدارک دیده شده است به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. یادتان باشد که اسب سواری در جزیره کیش یک تفریح گران قیمت محسوب می شود و برای استفاده از آن می بایست هزینه مناسبی را در نظر گرفته باشید.

حواستان به کلاهبرداران در جزیره کیش باشد

با افزایش چشمگیر کلاهبرداری از گردشگران تور کیش، تصمیم گرفتیم که در این رابطه اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

فراموش نکنید که اجاره منازل و خودرو از طریق چند پیام و پیامک در فضای مجازی و مراجع غیر رسمی و قانونی نمی تواند مالکیت حقیقی و واقعی برای افراد ایجاد کند و کسانی که قصد اجاره دارند باید در محل حاضر شده و از نزدیک با شناخت و دقت کامل اقدام به اجاره کنید.

از دیگر موارد کلابرداری از گردشگران جزیره کیش می توان به ارائه دهندگان قلابی خدمات گردشگری اشاره کرد، زمانی که مسافری وارد فرودگاه جزیره کیش می شود و خود را در میان سیل انبوهی از رانندگان می بیند که هر کدام شان ادعا می کنند بهترین خدمات گردشگری را ارائه می کنند. در این میان افرادی هستند که ادعا می کنند می توانند بهترین راهنما سفر برای شما باشند، زمانی که گردشگر به آن ها اعتماد می کند، کلاهبردان پول و وسیله های شخص را می دزند با ترفند های ویژه.